Dok se mi svađamo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evi:
Dok si otvarao ovu temu videla sam sta se tamo desava. STRASNO.
E bas se nerviram

Исто...Малопре видех, а да сам се изнервирао - баш и нисам. Шта друго очекивати? Више ми се гаде ови "наши" борци за демократију преко српске кичме, разни заговарачи признавања независности Космета, морално смеће...
 
Nije valjda Gosn Lider da se nerviraš zbog tog ljudskog izmeta. Pa i ovde su lojavci prošle jeseni isto to postavljali, pa je nadležne na Forumu zabolela ona stvar za to. Glavni im je bio problem ekipa onih koji brane Srbiju, Naciju, Crkvu, Istoriju.... Isti ku*rac....
 
lider:
E moja braćo dok se mi ovde svaćamo i delimo,pogledajte šta nam šiptari kaće na podforumu Priština.
Da li će iko ikad shvatiti da od podela imamo samo štetu.

А шта си Ти друго очекивао од примитиваца Шиптара ? Шта ? Једино ако обраћаш пажњу на поједине овдашње моралне и националне патуљке који примају апанажу баш од тог шиптарског лобија који прави лову и профит од дроге а све заједно организујући посао са чувеним "чуварима мира" у Бондсвилу... немој да си наиван...
 
marlon:
Nije valjda Gosn Lider da se nerviraš zbog tog ljudskog izmeta. Pa i ovde su lojavci prošle jeseni isto to postavljali, pa je nadležne na Forumu zabolela ona stvar za to. Glavni im je bio problem ekipa onih koji brane Srbiju, Naciju, Crkvu, Istoriju.... Isti ku*rac....

Vidi Marlon,nerviram se najviše zbog toga što ne verujem da je takve slike postavio šiptar.
Ajmo logično da razmišljamo.kako šiptar može da prisustvuje Opelu?A da niko ne primeti.
Nešto mi tu smrdi brate.
 
uus srebro:
Kosovo i jeste nezavisno..Ima li država Srbija neki instrument vlasti tamo? A vi ne morate da priznajete ni da je Kosovo nezavisno ni da je Zemlja okrugla..Koga je još briga šta vi mislite..

Одлично! Сада смо се бар договорили. Ви причајте да сте "независни" А МИ ВАМ НИКАДА, али НИКАДА НЕЋЕМО ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНОСТ. Да ли је сада у реду?
 
Ма, ја не капирам екипу која се слаже са ЛДП-овцима и бабама из злогласног невладиног сектора. Мислим да су то углавном млађи људи, самоуверени до ароганције како је само њихова (читај, проамеричка) истина једина...Па се запитам, где им је нестала критичност према "светском полицајцу" и његовим сателитима?

Данас, у свету се води борба против америчког поделе на "бед гајс енд гуд гајс", једино се код нас млади залажу за подршку америчком схватању правде...
 
eremita:
Одлично! Сада смо се бар договорили. Ви причајте да сте "независни" А МИ ВАМ НИКАДА, али НИКАДА НЕЋЕМО ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНОСТ. Да ли је сада у реду?
Mi? A ko smo to MI? :?
Sve u savršenom redu,nemojte NIKADA priznati,a Šiptare savršeno boli zadnjica za to. Isto tako vama NIKADA,ali NIKADA ne treba da bude omogućena nikakva evropska integracija i saradnja,pa sve najbolje..
 
Arhangel NS:
Ма, ја не капирам екипу која се слаже са ЛДП-овцима и бабама из злогласног невладиног сектора. Мислим да су то углавном млађи људи, самоуверени до ароганције како је само њихова (читај, проамеричка) истина једина...Па се запитам, где им је нестала критичност према "светском полицајцу" и његовим сателитима?

Данас, у свету се води борба против америчког поделе на "бед гајс енд гуд гајс", једино се код нас млади залажу за подршку америчком схватању правде...
Ako aludiraš na mene,ja imam veoma negativno mišljenje o Americi,ali i o Srbiji.
 
mislim da je vreme da se ujedinimo i da o svemu lepo diskutujemo otvorijo sam temu srbi osvestite se namenjena je diskusiji o novoj srbiji! jer ovako na sto tema pricamo o svemu a sve se to svodi da nam je lose i da zelimo bolje pa da vidim kako to vi zamisljate bolje
 
uus srebro:
Mi? A ko smo to MI? :?
Sve u savršenom redu,nemojte NIKADA priznati,a Šiptare savršeno boli zadnjica za to. Isto tako vama NIKADA,ali NIKADA ne treba da bude omogućena nikakva evropska integracija i saradnja,pa sve najbolje..

Када кажем МИ - мислим МИ СРБИ !

Када каЕм ВИ - мислим ВИ ШИПТАРИ !


Е сад, да знаш заболе ме к*рац и мене и већину Срба за ЕУ ! Ми ћемо да усвојимо све законе и све стандарде- али када дође ДАН ОДЛУКЕ - СРБИ ЋЕ СЕ ИЗЈАСНИТИ ПРОТИВ УЛАСКА У ЕУ ! Уосталом странци су овде већ довољно уложили да им неће пасти ни на крај памети да праве нова сра*а! Ту панику могу да праве само овдашње ашик-буве које су као потомци паса авлијанера стекли условни рефлекс и реагују на помен "уласка у ЕУ" као и свака друга животиња која је издресирана да реагује пре давања хране - машу репом !
 
Odakle ti ideja da se mi Srbi svadjamo?

Pa meni je nekih 4-5 kretena na ignore listi, pa se sa njima ne svadjam, vec ih jednostavno ne hebem 5%.

Uostalom o kakvom 'jedinstvu' treba pricati sa nekim ko kako sam izjavi voli da te "napushava" :lol:
More eto im Albanci pa nek se napushavaju u kojoj god formi i obliku zele da se medjusobno napushavaju, za bolje i nisu ni jedni ni drugi. 8)
 
eremita:
Када кажем МИ - мислим МИ СРБИ !

Када каЕм ВИ - мислим ВИ ШИПТАРИ !


Е сад, да знаш заболе ме к*рац и мене и већину Срба за ЕУ ! Ми ћемо да усвојимо све законе и све стандарде- али када дође ДАН ОДЛУКЕ - СРБИ ЋЕ СЕ ИЗЈАСНИТИ ПРОТИВ УЛАСКА У ЕУ ! Уосталом странци су овде већ довољно уложили да им неће пасти ни на крај памети да праве нова сра*а! Ту панику могу да праве само овдашње ашик-буве које су као потомци паса авлијанера стекли условни рефлекс и реагују на помен "уласка у ЕУ" као и свака друга животиња која је издресирана да реагује пре давања хране - машу репом !
Hahah.. :lol:
I dalje ne znam zašto se meni obraćaš kao Šiptaru..
A koliko ja znam mišljenje Srba,70% vas bi dalo da im se odseku dva prsta samo da nekako udju u EU ili makar dobiju neku vizicu. Jedino ako ti živiš u nekoj drugoj Srbiji od one u kojoj sam ja bio...
 
eremita:
Када кажем МИ - мислим МИ СРБИ !

Када каЕм ВИ - мислим ВИ ШИПТАРИ !


Е сад, да знаш заболе ме к*рац и мене и већину Срба за ЕУ ! Ми ћемо да усвојимо све законе и све стандарде- али када дође ДАН ОДЛУКЕ - СРБИ ЋЕ СЕ ИЗЈАСНИТИ ПРОТИВ УЛАСКА У ЕУ ! Уосталом странци су овде већ довољно уложили да им неће пасти ни на крај памети да праве нова сра*а! Ту панику могу да праве само овдашње ашик-буве које су као потомци паса авлијанера стекли условни рефлекс и реагују на помен "уласка у ЕУ" као и свака друга животиња која је издресирана да реагује пре давања хране - машу репом !


ovo postujem!!!!!
 
uus srebro:
Hahah.. :lol:
I dalje ne znam zašto se meni obraćaš kao Šiptaru..
A koliko ja znam mišljenje Srba,70% vas bi dalo da im se odseku dva prsta samo da nekako udju u EU ili makar dobiju neku vizicu. Jedino ako ti živiš u nekoj drugoj Srbiji od one u kojoj sam ja bio...
On zivi u Lazi Lazarevicu, razumi ga ;)
 
marlon:
Eremito.... ja sam mu na ignore... pa mu prenesi da je on mušica koja voli da jede konjski izmet pa je zato toliko elokventan... a inače kaži mu i da brabonja na suvo...:D

Ја само да Вам пренесем поруку, замолио ме Господин Марлон, каже искључен Вам телефон. Пријатељски поздрав.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top