MILOŠEVIĆ U CRNE VREĆE ZA SMEĆE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Anarho_Liberal

Početnik
Poruka
12
Danas je na Beogradski aerodrom stigao lijes Slobodana Miloševića zavijen u crne vreće za smeće. To sam čuo i video na HRT1. Dok sam gledao na (NOVU) srpsku TV Bastilju nisam to zamijetio, ali kad mi je hrvatska spikerica sugerisala da otvorim oči u prvi mah sam popizdio, rekoh, ovi ni pokojnike ne poštuju (a i zašto bi), ali pažljivim posmatranjem snimka video sam da žena govori istinu. Čak je oblepljen nešto kao trakom za pakovanje ambalaže.
 
Anarho_Liberal:
Danas je na Beogradski aerodrom stigao lijes Slobodana Miloševića zavijen u crne vreće za smeće. To sam čuo i video na HRT1. Dok sam gledao na (NOVU) srpsku TV Bastilju nisam to zamijetio, ali kad mi je hrvatska spikerica sugerisala da otvorim oči u prvi mah sam popizdio, rekoh, ovi ni pokojnike ne poštuju (a i zašto bi), ali pažljivim posmatranjem snimka video sam da žena govori istinu. Čak je oblepljen nešto kao trakom za pakovanje ambalaže.

:shock: ja za to prvi put cujem.... ako je tacno.... to je strasno! :arrow: nisko i prostacki.... predsednik jedne drzave, transportovan iz "civilizovane evrope" u kesama.... jednom recju: sramota....
 
Ej, ljudi to su sanitarne norme kod transporta pokojnika iz zemlje u zemlju, naravo da Tuđmana nisu tako "upakovali" jer nije telo ni izlazilo iz države.
Tako se radi uvek, sanduk je aluminujumski, zavaren i obložen PVC-om, gledala sam jednom kada su to radili u Kliničkom centru u Beogradu pre slanja sanduka u inostranstvo jer se, u pravilu, prtaljaga na granici kontroliše a, kako se ne bi morao proveravati sadržaj sanduka s posmrtnim ostacima. Na taj način se obezbeđuje jer, onaj ko ga je zapečatio, odgovara za njegov sadržaj. Sem toga, ti su sanduci hermetički zatvoreni kako bi se minimalizovalo raspadanje a preko PVC-a se stavlja sloj dezinfekcijskog sredstva.
Takvi su propisi svuda, kada telo stigne na odredište, može da se prebaci u obični les. Nemojte da politiku ubacujete svuda (a HTV-novinarka je mogla, isto tako, da se raspita pre čuđenja!).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top