just friends...

Naravno da ne postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene ukoliko postoji fizicka privlacnost....Imala sam drugove koji su zeleli nesto vise od prijateljstva,..ali ja tu vrstu brzo zavrsavam...nema druzenja.....
 
JA sam pokusao u srednjoj,i upropastio sam prijateljstvo sa tada najboljom drugaricom,sa kojom sam 7 godina delio skolsku klupu!Jednostavno,nije htela da upropasti to prijateljstvo(drugarstvo),danas se jedva i javimo jedno drugom,sto je mnogo glupo,i to mi je najveca glupost koju sam uradio!
A tada sam zasnivao teoriju
DRUGARSTVO-PRIJATELJESTVO
PRIJATELJSTVO-LJUBAV
LJUBAV-BRAK
BRAK-SRANJE...
Medjutim,nije bilo nista.
Kasnije,sam na maturi pokusaovao sa jednom drugom drugaricom,sa kojom pokusam i povremeno sada,kad se posvadjam sa devojkom!?!
 
Nevernik u to:
JA sam pokusao u srednjoj,i upropastio sam prijateljstvo sa tada najboljom drugaricom,sa kojom sam 7 godina delio skolsku klupu!Jednostavno,nije htela da upropasti to prijateljstvo(drugarstvo),danas se jedva i javimo jedno drugom,sto je mnogo glupo,i to mi je najveca glupost koju sam uradio!
A tada sam zasnivao teoriju
DRUGARSTVO-PRIJATELJESTVO
PRIJATELJSTVO-LJUBAV
LJUBAV-BRAK
BRAK-SRANJE...
Medjutim,nije bilo nista.
Kasnije,sam na maturi pokusaovao sa jednom drugom drugaricom,sa kojom pokusam i povremeno sada,kad se posvadjam sa devojkom!?!
covece,tebe je ova tema bas pogodila...zasto stalno pokusavas kad iz iskustva znas da nece uspeti?
 
Sa ovom sa kojom pokusavam kad se posvadjam sa devojkom,kazem joj u oci, da je jedina devojka na svetu koju bih ozenio i sa kojom bih bio da nisam sa trenutnom devojkom!Takava devojka je puna razumevanja i nju nikad ne bih povredio,ali jednostavno ne da nam se...
 
master_of_errors:
sigurno se i vama desilo...strasno ste dobri prijatelji s nekim,i to pocinje da prerasta u nesto vise...da li se truditi da ostanete samo prijatelji ili rizikovati sve i pokusati s njim/njom...

Sa prijateljem mi se to nikada ne moze dogoditi!Ako mi se dogadja ljubav,dogadja se istog momenta!
 
Nevernik u to:
JA sam pokusao u srednjoj,i upropastio sam prijateljstvo sa tada najboljom drugaricom,sa kojom sam 7 godina delio skolsku klupu!Jednostavno,nije htela da upropasti to prijateljstvo(drugarstvo),danas se jedva i javimo jedno drugom,sto je mnogo glupo,i to mi je najveca glupost koju sam uradio!
A tada sam zasnivao teoriju
DRUGARSTVO-PRIJATELJESTVO
PRIJATELJSTVO-LJUBAV
LJUBAV-BRAK
BRAK-SRANJE...
Medjutim,nije bilo nista.
Kasnije,sam na maturi pokusaovao sa jednom drugom drugaricom,sa kojom pokusam i povremeno sada,kad se posvadjam sa devojkom!?!
najbolji drug iz osnovne skole...krenemo sad u srednju i on meni kaze da je vec dugo zaljubljen u mene........vise se ne druzimo kao pre....poljubili smo se ali, sam se ja osecala kao da sam tu sa bratom.....odvratno sam se osecala!
 
Ako si strpljiv,cekaj josh malo ,nemoj nishta da radish,samo joj daj neke signale,nemoj da prenagljujesh. Sacekaj pa ce ona tebe spopasti,navedi je da se zaljubi u tebe!

Iz iskustva!
 

Back
Top