voajerizam...

Igraj FER ...nemoj da budes kao CRNOGORCI na Beoviziji
c008.gif
 
Groucho Marх:
Nije ona iz Japana, ona je iz Japan.
Nego reci, jel si ti stvarno copy cat od Анџелине Џоли? Reče mi jedna, kae videla u šolju, da će nadjem ljubavničku sreću sas Анџелину. A ja joj reko, begaj bre matora, nemo me lažeš, kad Анџелина živi u Ameriku. I ona meni oćeš, ja kaem neću, ona oćeš... I tako...

hahahaaaahhhaha
E jesam , ja sam kopijU od AngelinU i ne zivim u AmerikU i ja zivim u Japan (bez U).
eve, sas kad smo se sreli nece nas rastaviti vise a i meni reko neki coek ces nadjes neki Groucho na krstarica idi tamo.

(kad cemo da napravimo cin pred gejsa?) :lol: :lol:
 
Copy_Cat:
hahahaaaahhhaha
E jesam , ja sam kopijU od AngelinU i ne zivim u AmerikU i ja zivim u Japan (bez U).
eve, sas kad smo se sreli nece nas rastaviti vise a i meni reko neki coek ces nadjes neki Groucho na krstarica idi tamo.

(kad cemo da napravimo cin pred gejsa?) :lol: :lol:

Eeeeee... pa kad je duplo proročanstvo... to će se sigurno obistini :) E sad jedino ne znam kako će to tehnički d'izvedemo? Ni je nisam u Ameriku, živim u Zanzibar... Muke gastarbajterske... I šta sad kad smo tolike kilometre rastavljeni?

Jedino da se nadjemo u Tajvan... I tamo će se porvemo a gejša nek gleda.

A onda ujutru, dok zora rudi a sunčana lopta se diže iz plavi okean i papagaji veselo cvrkuću pozdravljajući novi dan, onda će se uzmemo, gejša će nam bude kuma (mislim, pošto je već bila svedok) i živećemo u sreću i ljubav tamo, u taj Tajvan :)


/
I šta još reći, a ne zapevati:

Moja draga sad je u Japan
Pisma dugo putuju do nju...

:D
 
Groucho Marх:
Eeeeee... pa kad je duplo proročanstvo... to će se sigurno obistini :) E sad jedino ne znam kako će to tehnički d'izvedemo? Ni je nisam u Ameriku, živim u Zanzibar... Muke gastarbajterske... I šta sad kad smo tolike kilometre rastavljeni?

Jedino da se nadjemo u Tajvan... I tamo će se porvemo a gejša nek gleda.

A onda ujutru, dok zora rudi a sunčana lopta se diže iz plavi okean i papagaji veselo cvrkuću pozdravljajući novi dan, onda će se uzmemo, gejša će nam bude kuma (mislim, pošto je već bila svedok) i živećemo u sreću i ljubav tamo, u taj Tajvan :)


/
I šta još reći, a ne zapevati:

Moja draga sad je u Japan
Pisma dugo putuju do nju...

:D


e deco vala pristajem da vam budem kuma (za taj svecani cin :lol: ) voli vas i ljubi vasa kuma geisha :p
 

Back
Top