da li treba da pitam da me povedu negde

trazim_drustvo:
Evo nasao sam neku ekipicu na fakultetu. Pokusavam da se ubacim da se uklopim i tako. Zanima me kada oni idu negde , da li treba sam da pitam da podjem sa njima ili treba da sacekam da me neko pozove da idem sa njima.


Sta je tebi?
Jao bre nemoj da se opterecujes sa tim stvarima. Valjda sve treba da ide nekako spontano, a ne da dumas da li da uradim ovo ili ono, ili da pokusavas da se uklapas na silu.
 
Ma ne. Nego sam malo razlislio i imam utisak da sa previse inertan. Da ocekujem da me neko negde pozove a da mozda tu gresim. Da bi trebao malo da se nametnem ljudima. Da dam do znanja da zelim da se druzim ali malo direktnije. Da malo preuzmem inicijativu. Pitam da krenem negde sa njima i tako to. Mislim da tu gresim. Da gresim sto ocekujem da ce me neko pozvati negde dok to sam ne zatrazim.
 
Ma vidite bre da je decko u ozbiljnim problemima...samo se zajebao misleci da ovde moze da nadje pomoc od nas NENORMALNIH
d055.gif
 
trazim_drustvo:
Evo nasao sam neku ekipicu na fakultetu. Pokusavam da se ubacim da se uklopim i tako. Zanima me kada oni idu negde , da li treba sam da pitam da podjem sa njima ili treba da sacekam da me neko pozove da idem sa njima.
Zasto bi cekao...gomila ljudi razmislja u fazonu "ako hoce da ide neka se javi".
Tako da ti ja predlazem da se ti njima fino nabacis tj. kao jel ima jedno mesto za mene,jel mogu i ja sa vama ...ili tako nesto.
Vidis koja suprotnost...neme teraju da idem,pa pojedine moram da napichkaram. :D
 
trazim_drustvo:
Evo nasao sam neku ekipicu na fakultetu. Pokusavam da se ubacim da se uklopim i tako. Zanima me kada oni idu negde , da li treba sam da pitam da podjem sa njima ili treba da sacekam da me neko pozove da idem sa njima.

Zato sto si tako nesiguran, treba da ih pitas.To nije nista strasno, pitaj ih i osecaces se sigurnije a ako ih ne budes pitao onda ces se sve vreme pitati da li si trebao da ih pitas, zar ne? :D Ti si bas neki spetljan streber?
 

Back
Top