Osecaj

Samantha Jouns:
Dobar je osecaj jedino ako je kita velika i debela....a ostale koje su kao stapici to bas i nije neko zadovoljstvo...:mrgreen:


Big and hard.
c008.gif
 
Dina81:
MA najgore je kad se spremis za veliku i onako rasiris saku, krenes da je skupis( u nadi da neces morati puno) i skupljas,skupljas....pih

Znam SESTRO!!! :)ne staj mi na zulj....:) Zamisli sretnes divnog,slatkog decka...strast u plamenu i krenes da se ljubis sa njim...kidate sve sa sebe, .. a kad spustis ruke kod njegovog q koji je dignut a ono...stapici.....:cry: :cry: :cry: :cry: bu ha ha ha ha Nista gore od toga...
 
U diskusiji o gladjenju mishka uchestvuju geisha (koja nema sex. odnose) i teresa (ap. majka tereza, znachi nije mi dobro). Shta je sledece?

Idem da radim, prs'o sam...
 
rastamann:
U diskusiji o gladjenju mishka uchestvuju geisha (koja nema sex. odnose) i teresa (ap. majka tereza, znachi nije mi dobro). Shta je sledece?

Idem da radim, prs'o sam...
A sto se svi uhvatiste za majku Terezu?????
Mozda je to dokaz nevinosti vase...Cim kazes Tereza pomisli se na Majku...(mada ovo zvuci malo....)
Pri uzimanju imana u glavi mi je bila druga Teresa...ona koja je trovala po malo....
 

Back
Top