Sta za veliku MATURU !!!

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
evo blizi mi se matura za nekih 2 meseca !!! jbt. svi lude u odeljenju de i sta i samo im lete cifre po glavama koliko cemo da puknemo za jedno vece !!!
E sad ja sam cuo da imaju odela na iznajmljivanje pa reko to je ejftinije pa koje mi se svidi uzmem i vratim pa nece mi trebati vise a za cipele cu se vec snaci iako su oko 20.000 pacoti one sto valjaju !!! e sad treba mi pomoc dal zna neko neke adrese da nadjem te radnje de iznajmljuju !!! trazio sam preko googla i nista ! znali neko nesto o tome ??? Svaka pomoc je dobrodosla !!! Tnxx
 
Evo brate da ti dam savet,mozda ti pomogne!

Ja sam prosle godine za maturu pukao oko 16-17000 ne secam se tacno koliko!
Imao sam narandzastu kosulju koju sam kupio u azzaru za nekih 3 soma din. Nashao sam bele lanene pantalone za nekih 2 soma u nekom butiku na bulevaru! I u timberland-u na terazijama sam kupio lacosta cipele(bele) za 10 soma! I mislim da sam skroz ok izgledao,cak mozda i najbolje,tako sam cuo od ortakinja sa strane!
Samo nemoj da kombinujesh farmerke i sako to je vec mnogo isfurano!
I trudi se da ne oblacish odela jer ce bar 60% ortaka imati odela!

Toliko od mene nadam se da ce ti pomoci!
 
?:
imash li druga ili josh bolje 2, svaki u drugoj skoli

pa kupite jedno odelo i svaki nosi, a na kraju..ne znam.. prodajte ga iducoj generaciji
Kupi nesto sto ces moci i kasnije da nosis! Ako kupish odelo obuci ces ga samo jednom mozda josh i za neku svadbu kasnije i to je to,a posle ce da ti skuplja prashinu!
Samo ne znam u kom si fazonu oblacenja!

Ljudi budite malo normalniji sa odgovorima,decku je potrebna pomoc a ne provokacija!
 
pa ako bude producent marketinga mislim da bi mu koristilo ne znam

e ja sam za maturu od tetke uzela neku aljinu ali ona je imala takve lepe haljine iz 70tih... ova je bila ko zmijska presijavala se... lepa haljina i bash za te prijeme.. i nisam je nikad vise obukla...
 
?:
pa ako bude producent marketinga mislim da bi mu koristilo ne znam

e ja sam za maturu od tetke uzela neku aljinu ali ona je imala takve lepe haljine iz 70tih... ova je bila ko zmijska presijavala se... lepa haljina i bash za te prijeme.. i nisam je nikad vise obukla...
Pa o tome ti i pricam!
A shto se nisi zaposlila pa da je nosish? ;)
Shalim se naravno!
A shto bi decko uopste bacao pare za jedno vece kad moze lepo da izgleda za isto, a kasnije da nosi tu garderobu kad izadje u grad!
Zar ne?
 
joj zato sto sam nesamostalna : ))

hehe pa moglo bi i to negde da se nosi...kao animir dama... ili da pevam u nekom baru
ili ... ne znam de bi se to nosilo :) kad budem ambasadorka pa na prijemu
eee..

ma ko kaze da ce da izgleda lepo...mozda je ruzan pa mu nishta ne moze pomoci
 
?:
joj zato sto sam nesamostalna : ))

hehe pa moglo bi i to negde da se nosi...kao animir dama... ili da pevam u nekom baru
ili ... ne znam de bi se to nosilo :) kad budem ambasadorka pa na prijemu
eee..

ma ko kaze da ce da izgleda lepo...mozda je ruzan pa mu nishta ne moze pomoci
Pa dobro,i to shto kazesh,ali bar neka garderoba bude lepa!
Ponekad i odelo cini coveka! :-)
 

Back
Top