Moram da se pohvalim!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

elenabg

Zainteresovan član
Poruka
389
Ne zamerite. Znam da ce biti zakljucano. Ali nisam mogla da odolim. Tema>Sustina prevare? mi je u originalu iskopirana na hrvatskom forumu. Dopalo se decku pa je iskopirao.(obavestio me je o tome). Tamo je od veceras, tako da ovo su tek prve reakcije. Mene bas interesuje kako ce oni da odreaguju. Za sad vrlo pozitivno, na samu temu, a sto se mog stava tice, reakcije su mnogo blaze od vasih za sad. Ali ovo je tek pocetak.

Eto pohvalila sam se. :D :D :D
 
BRAVO ELENA BRAVO
a040.gif
a040.gif
a040.gif
a040.gif
 
elena,
evo procitala sam tu tvoju temu sad, u principu ne citam teme koje imaju po hiljadu postova jer nemam kad sve to da citam pa sam procitala tek sad i to samo tvoj topik:)
i reci cu na sve to jedno veliko HMMMM???:))))
jer ja nisam iz tog filma i nikad nije postojalo toliko mnogo osoba oko mene koje me seksualno privlace pa da moram da razmisljam o tome "hmm, a koga cu da izaberem, s kim cu da se ****M, koga cu da prevarim a koga necu":)
kad nekog zelim obicno naletim na jednog svakih 5 godina mog zivota ili 10, tako retko se desava, jer da bih pozelela nekoga tu mora da postoji skoro sve i da sve bude kompletno...tako da, nemam te zelje prema mnogo ljudi i iz mog ugla meni svi ti problemi lice na nimfomaniju i na seksualnu zavisnost , u smislu nije bitno s kim, moze sa svima redom samo da se "radi" da se menja da se proba itd:)
 
elenabg:
@ Gryphon
Ma ne, samo mi drago zbog mog lepog i velikog teksta. A posto su ovde reakcije bile prilicno burne, bas me zanima sta ce oni da kazu. Covece pa ovde samo sto me neki nisu kamenovali.

E ako sam ja jedan od onih koji je hteo da te kamenuje-Niiiiiiiiiiiiiiije bre:) Ako stvarno ostavljam takav utisak,treba da budem manje agresivan na forumima:)

A koja je adresa tog hrvatskog ako nije tajna?:)
 
Sjajno! Posle cokoladnih bananica, smokija i Cece, jos jedan nas proizvod se probio na hrvatsko trziste. Nisam citao temu, ali ne sumnjam da ce postati izvozni brend. Samo, mekani su ti Hrvati... Kako niko da ne opljune?
 
beba_toronto:
elena,
evo procitala sam tu tvoju temu sad, u principu ne citam teme koje imaju po hiljadu postova jer nemam kad sve to da citam pa sam procitala tek sad i to samo tvoj topik:)
i reci cu na sve to jedno veliko HMMMM???:))))
jer ja nisam iz tog filma i nikad nije postojalo toliko mnogo osoba oko mene koje me seksualno privlace pa da moram da razmisljam o tome "hmm, a koga cu da izaberem, s kim cu da se ****M, koga cu da prevarim a koga necu":)
kad nekog zelim obicno naletim na jednog svakih 5 godina mog zivota ili 10, tako retko se desava, jer da bih pozelela nekoga tu mora da postoji skoro sve i da sve bude kompletno...tako da, nemam te zelje prema mnogo ljudi i iz mog ugla meni svi ti problemi lice na nimfomaniju i na seksualnu zavisnost , u smislu nije bitno s kim, moze sa svima redom samo da se "radi" da se menja da se proba itd:)

Pa tema nije bila prostitucija, nego prevara, i to ne svakodnevna.
 
beba_toronto:
elena,
evo procitala sam tu tvoju temu sad, u principu ne citam teme koje imaju po hiljadu postova jer nemam kad sve to da citam pa sam procitala tek sad i to samo tvoj topik:)
i reci cu na sve to jedno veliko HMMMM???:))))
jer ja nisam iz tog filma i nikad nije postojalo toliko mnogo osoba oko mene koje me seksualno privlace pa da moram da razmisljam o tome "hmm, a koga cu da izaberem, s kim cu da se ****M, koga cu da prevarim a koga necu":)
kad nekog zelim obicno naletim na jednog svakih 5 godina mog zivota ili 10, tako retko se desava, jer da bih pozelela nekoga tu mora da postoji skoro sve i da sve bude kompletno...tako da, nemam te zelje prema mnogo ljudi i iz mog ugla meni svi ti problemi lice na nimfomaniju i na seksualnu zavisnost , u smislu nije bitno s kim, moze sa svima redom samo da se "radi" da se menja da se proba itd:)
Kako mi se svidja tvoj stav, ne samo na ovoj temi, nego i na par drugih koje sam citala...
Dajes nadu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top