Problem sa fontom

Gost
Odradio sam sajt u fontu IGLESIA LIGHT i kod mene je sve OK jer imam taj font instaliran na masini, ali kad se okacim na net sa drugog kompa umesto njega pojavljuje se obican font tipa vedrane ili ariala.Postoji li nacin da se u html kod ubaci neka stavka koja bi ispravljala ovo.
 
Ako ti je samo neki naslov odradjen u tom fontu savetujem ti da to prebacis u sliku( malo duze se ucitava al ce svi videti)
Ako ti je to u obliku teksta na celoj strani tu nema pomoci zato ti savetujem da se manes tog fonta i kao sav normalan svet kucas u fontovima Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif

Valjda sam bar malo pomogo :D
 
Ako ti je samo neki naslov odradjen u tom fontu savetujem ti da to prebacis u sliku( malo duze se ucitava al ce svi videti)
Ako ti je to u obliku teksta na celoj strani tu nema pomoci zato ti savetujem da se manes tog fonta i kao sav normalan svet kucas u fontovima Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif

Valjda sam bar malo pomogo :D
 
onaj tip:
Ako ti je samo neki naslov odradjen u tom fontu savetujem ti da to prebacis u sliku( malo duze se ucitava al ce svi videti)
Ako ti je to u obliku teksta na celoj strani tu nema pomoci zato ti savetujem da se manes tog fonta i kao sav normalan svet kucas u fontovima Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif

Valjda sam bar malo pomogo :D
Objasnio ti je decko!
Obrati malo paznju na netu i videces da svaki nestandardan font je koji vidis je ustvari slika (.gif format), takve slicice nisu ni malo velike, a izgledaju kao da je napisano, potpuno se stope sa ostalim tekstom, samo malo lepse izgleda (nabaci se neka senka ili slicno...)!
Ako razmisljas o pisanju celog teksta u nekom blesavom fontu - ODUSTANI!
 
Isti ti je djavo i sa FLASH-om! Ponekad ce procitati font kako treba iako drugi komp nema taj, ali cini mi se da mora da bude u posebnom filmu, pa onda da ga ubacis u glavni STAGE, ali nisam siguran! Jedino ti je sigurno da radis kao sto smo ti objasnili i onda neces imati problema!
 

Back
Top