Tema dana u Ruskoj Dumi

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
Da pojasnim malo.
Po predlogu Ruskih Ministara tj. Deputata Ruska duma danas razmatra punopravnost Haskog Tribunala.Naime Ruski ministri smatraju da Haski tribunal nije pravno osnovan sud koji treba ukinuti.Ako na sutrasnjem glasanju ruske dume bude vecina glasova protiv Haskog tribunala Rusija ce se obratiti UN sa zahtevom o ukidanju Haskog tribunala kao nepravne institucije.
 
DeteSunca:
To bi stvarno bile odlicne vesti. Spasao bi nas sramote da izdajemo nase ljude, a onda nas vise ne bi mogli ucenjivati i svi putevi bi nam bili otvoreni!
Samo nesto mislim da se Rusija ne pita mnogo oko tih stvari....
Pita se i te kako se pita.Pogledaj ko sa Iranom pregovara i uopste nista se vise neradi bez znanja Rusa
 
Jesu ih otkacili al su rusi i to pitanje potegli i danas su odmah usledila objasnjenja visokih cinovnika tribunala medju njima i karla deponte.Pitanje haskog tribunala nisu samo podigli ministri nego ljudi veoma bliski Milosevicu koji imaju veliki uticaj na Putina.
 
Srbi i balkan Ruse ne interusuju,oni samo koriste Srbiju za ostvaranje nekih svojih ciljeva.
Tj oni kao zaprete da ce nesto tu uraditi a Amerikanci kazu ajde nemojte se mesati ali mozete raditi sa Cecenima sta god hocete a onda oni kazu ajde i to tako ide...
Ne uzdajte se u njih.
 
Neznam sta ce da bude od svega toga nisam veliki optimista al vidim sta se desava sad u Rusiji,smrt Milosevica je podigla veliku buru negodovanja medju Ruskim politicarima.

Opet nemozemo da kazemo da su svi Ruski politicari prodate duse(kao sto nisu ni nasi svi dobri) naprimer Jevgenij Primakov,Igor Ivanov,Zjuganov ,Zirinovski,Pokojni Lebed itd su mnogo toga ucinili za Srbiju tj.koliko im je funkcija dozvoljavala.Mnoge Ruske partije su slale dobrovoljce na Kosovo i Bosnu.Neznam nisam siguran ali mislim da je u vreme pre bombardovanja na vlasti bio Putin umesto onog alkosa da bi se dogadjaji sasvim drugacije odvijali.
 
Jaka mi sila Putin. Svi se plase od njega. A i Rusi nam nikada nista nisu pomogli. Nikada!! Uvek su nas zajebali i iskoriscavali za resavanje svojih politickih sukoba. Vise su nam Englezi i Amerikanci pomogli nego oni.
 
Sve ti je u $ i jos jednu stvar si zaboravio ti zivis u Srbiji a ne u Americi pogledaj kolko taj hirurg ima u Srbiji platu.Rusima se svake godine plata povecava za 10-20% u poslednjih nekoliko godina a koliko se tebi podigla koliko ti je DOS podigao platu za koji sam i ja glasao mater im *****.
 

Back
Top