ZAVERA PROTIV SRBIJE

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
KAKO DA SE ODBRANIMO OD SVETSKIH MOĆNIKA ?
SVET PROTIV SRBIJE...
DVOSTRUKI STANDARDI
OTIMANJE KOSOVA
CEPANJE CRNE GORE
DEMOKRATSKE VLASTI NA IZDISAJU I DUGOVIMA
ZAVISNA SRPSKA EKONOMIJA OD SVETSKIH MOĆNIKA
I PORED SVEGA U SRBIJI BELA KUGA...


ZAVERA PROTIV SRBIJE
 
Ej dosta vise sa zaverama. Te price su nas i dogurale tu gde smo. Godinama mi tvrdimo da se ceo svet zaverio protiv nas. Sedimo u kafanama i pijemo rakijshtinu. Niko ne radi, svi kukaju i krive svet za nasu situaciju.
 
Psihologue:
KAKO DA SE ODBRANIMO OD SVETSKIH MOĆNIKA ?
SVET PROTIV SRBIJE...
DVOSTRUKI STANDARDI
OTIMANJE KOSOVA
CEPANJE CRNE GORE
DEMOKRATSKE VLASTI NA IZDISAJU I DUGOVIMA
ZAVISNA SRPSKA EKONOMIJA OD SVETSKIH MOĆNIKA
I PORED SVEGA U SRBIJI BELA KUGA...


ZAVERA PROTIV SRBIJE

dodaj
Nastavak kontinuiteta deobe Srba uz pojacanu dinamiku domacih.........
 
dr.koki:
Ej dosta vise sa zaverama. Te price su nas i dogurale tu gde smo. Godinama mi tvrdimo da se ceo svet zaverio protiv nas. Sedimo u kafanama i pijemo rakijshtinu. Niko ne radi, svi kukaju i krive svet za nasu situaciju.



A kako izgleda zavera po tebi?Kad ti dođu amerikanci ispred kuće i traže ti
da u tvom dvorištvu naprave bazu a ti ćeš onda biti u kafani?
 
KAKO DA SE ODBRANIMO OD SVETSKIH MOĆNIKA

nikako nikom nikad nije uspelo ako nije sila

SVET PROTIV SRBIJE...

svet nije protiv Srbije


DVOSTRUKI STANDARDI

dvostruki sandardi postoje zbog godina koje su iza nas a obelezene su sukobima sa tim istim svetskim mocnicima


OTIMANJE KOSOVA

otimanje kosova postoji iz mnogo razloga a najvise bas zbog tih dvostrukih standarda koje smo izmedjuostalog proiveli svojom politikom koja je bila politika konflikata sa silama,posle svega toga ocekivati nesto drugo veoma je naivno


CEPANJE CRNE GORE

crna gora ima pravo na samoopredeljenje a uz to bila je drzava kad i Srbija(zvanicno 1878)

DEMOKRATSKE VLASTI NA IZDISAJU I DUGOVIMA

demokratske vlasti niti su na izdisaju niti su u dugovima
Srbija je danas manje duzvna i pored novih kredita (otpisivanjem kredita Parsiskog i Londonskog kluba) nego sto je to bila pre 5. oktobra 2005.


ZAVISNA SRPSKA EKONOMIJA OD SVETSKIH MOĆNIKA

svaka ekonomija u modetrno vreme je zavisna od drugih ekonomija,tvoje shvatanje nezavisne ekonomije vezano je za period pre 50 godina

I PORED SVEGA U SRBIJI BELA KUGA...

bela kuga je u celoj zapadnoj evropi i vise nego kod nas
 
_Milanche_[color=Red:
][/color]KAKO DA SE ODBRANIMO OD SVETSKIH MOĆNIKA
nikako nikom nikad nije uspelo ako nije sila
saglasan
SVET PROTIV SRBIJE...
svet nije protiv Srbije
ako nije svet onda su MARSOVCI
DVOSTRUKI STANDARDI
dvostruki sandardi postoje zbog godina koje su iza nas a obelezene su sukobima sa tim istim svetskim mocnicima
OVO MI GOVORI DA SU PROTIV SRBIJE
OTIMANJE KOSOVA
otimanje kosova postoji iz mnogo razloga a najvise bas zbog tih dvostrukih standarda koje smo izmedjuostalog proiveli svojom politikom koja je bila politika konflikata sa silama,posle svega toga ocekivati nesto drugo veoma je naivno
mI SE BORIMO da bude što manje konflikata ali nam je loša medijska
prezentacija

CEPANJE CRNE GORE
crna gora ima pravo na samoopredeljenje a uz to bila je drzava kad i Srbija(zvanicno 1878)
saglasan
DEMOKRATSKE VLASTI NA IZDISAJU I DUGOVIMA
demokratske vlasti niti su na izdisaju niti su u dugovima
Srbija je danas manje duzvna i pored novih kredita (otpisivanjem kredita Parsiskog i Londonskog kluba) nego sto je to bila pre 5. oktobra 2005.
Mislim kao demokrata da smo prnuli u čabar u da radikali dolaze
hteli mi to ili ne,narod je istrajan u tome

ZAVISNA SRPSKA EKONOMIJA OD SVETSKIH MOĆNIKA
svaka ekonomija u modetrno vreme je zavisna od drugih ekonomija,tvoje shvatanje nezavisne ekonomije vezano je za period pre 50 godina
Moje shvatanje me vodi u današnje doba u kome se jako teško živi sa
naznakom trajanja još 50godina ovakvog tempa bez boljitka

I PORED SVEGA U SRBIJI BELA KUGA...
bela kuga je u celoj zapadnoj evropi i vise nego kod nas[/
QUOTE]

Bela kuga u Srbiji zauzima prvo mesto u Evropi...Imeđu 150 i 200 ljudi mesečno
više rikne no što se rodi...blago rečeno
 
dvostruki sandardi postoje zbog godina koje su iza nas a obelezene su sukobima sa tim istim svetskim mocnicima

OVO MI GOVORI DA SU PROTIV SRBIJE

Jeste ali tome je doprinela nasa politika koja je pogresno vodjenja,to se moze promeniti ali za to treba vreme,ali ne postoji neka “zavera” koja je takva protiv koje se ne moze.
Svet jednostavno tako ne funkcionise.



otimanje kosova postoji iz mnogo razloga a najvise bas zbog tih dvostrukih standarda koje smo izmedjuostalog proiveli svojom politikom koja je bila politika konflikata sa silama,posle svega toga ocekivati nesto drugo veoma je naivno

MI SE BORIMO da bude što manje konflikata ali nam je loša medijska
Prezentacija

Manje je bitna medijska prezenacija koliko je bitna podrska velikih sila i lobi grupa koje mi nemamo,a sada je cak i za to kasno
 
_Milanche_:
dvostruki sandardi postoje zbog godina koje su iza nas a obelezene su sukobima sa tim istim svetskim mocnicima

OVO MI GOVORI DA SU PROTIV SRBIJE

Jeste ali tome je doprinela nasa politika koja je pogresno vodjenja,to se moze promeniti ali za to treba vreme,ali ne postoji neka “zavera” koja je takva protiv koje se ne moze.
Svet jednostavno tako ne funkcionise.



otimanje kosova postoji iz mnogo razloga a najvise bas zbog tih dvostrukih standarda koje smo izmedjuostalog proiveli svojom politikom koja je bila politika konflikata sa silama,posle svega toga ocekivati nesto drugo veoma je naivno

MI SE BORIMO da bude što manje konflikata ali nam je loša medijska
Prezentacija

Manje je bitna medijska prezenacija koliko je bitna podrska velikih sila i lobi grupa koje mi nemamo,a sada je cak i za to kasno



Recimo da je sve ovako kako si naveo....To znači da nema borbe..nemamo nikakvu
poziciju,sve što su oni zamislili to će se ostvariti a mi samo da gledamo i pratimo..
 
Treba da se ucimo od Hrvata-2 su rata izgubili,nikad nisu bili na strani pobedjenog,pocinili etnicko ciscenje(2 sv.rat) koje sada relativizuju i za koje nikad nisu osudjeni ni individualno ni kolektivno,na kraju su dobili sve sto su hteli i jos ispali zrtve.
 
Бл:
Наравно да Мира није изнад закона, али САХРАНА ЈЕ САХРАНА

slazem se...sahrana je obicaj koji predstavlja svetinju u srpskom narodu,al opet njoj ne brani niko da dodje na sahranu,ona hoce da se protivzakonito povuce optuznica protiv nje...dobro,neka su joj ukinuli pritvor i to je maximalni ustupak koji se moze uciniti...a posle,na sud,kao i svaki gradjanin ove zemlje...
 
Али ипак неби требало да се тужба због стана одиграва на овакав начин, Вучина је по Београду поделио станова и станова, а да не спомињем ДС
 
@Бл

Slazem se sa tobom,a iz toga je jasno koliko je smesna ta optuznica protiv Mire Markovic,jer da je ovde ikad postojala ozbiljna pravna drzava ona bi danas bila odgovorna za daleko ozbiljnija krivicna dela.
Ona se goni za nesto sto se u Srbiji smatra prakticno dozvoljenim po nekom lokalnom "obicajnom pravu". :)

kao urgiras za nekog prijatelja da dobije stan,pa to se smatra vrlinom 8-)
 
pa ako je smesna optuznica,zasto se ne pojavi pred sudom? ja sam morao da se pojavim zbog glasne muzike i platio kaznu hiljadu dindzi...zasto ne crvena krava,koja je sa sinom debilom drpila ko zna koliko love odavde...a oni je gone za neki stan...sramota
 
др.коки:
Ej dosta vise sa zaverama. Te price su nas i dogurale tu gde smo. Godinama mi tvrdimo da se ceo svet zaverio protiv nas. Sedimo u kafanama i pijemo rakijshtinu. Niko ne radi, svi kukaju i krive svet za nasu situaciju.
серб_паган:
tipican loozerski rezon propalog alkosa u kafanchini. Ja i ne pijem.
др.коки:
Vise sam radoholicar i spava u proseku 3-4 h.

Ауууу, па вама је стварно крајње време да се мало латите кригле у супротном изгрицкаћете нокте до крви, а и ђозлуци ће вам бити -8.
 
serb_pagan:
pa ako je smesna optuznica,zasto se ne pojavi pred sudom? ja sam morao da se pojavim zbog glasne muzike i platio kaznu hiljadu dindzi...zasto ne crvena krava,koja je sa sinom debilom drpila ko zna koliko love odavde...a oni je gone za neki stan...sramota

Kakva optužnica takva država..Kao da im je interesu da je nikada ne uhvate...
 

Back
Top