Grcka ili Turska-sta je bolje?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Grcka ili Turska-sta je bolje?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.03.2006.
    Reputaciona moć
    44

Question Grcka ili Turska-sta je bolje?

Zanimaju me utisci i da li mislite da je lepse( i sta?) u Grckoj ili Turskoj?

Zainteresovan član sokisole (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Grcka ili Turska-sta je bolje?

batali Turke....Grci su braca!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

NEMOJ UOPSTE DA SE DVOUMIS GRCKA JE ZAKON JA SAM ISAO U TURSKU 2 LETA ALI OD KAD SAM VIDEO GRCKU CINIMISE DA NI KARIBI,HAVAJI,FIDJI I DRUGA OSTRVA NISU JOJ RAVNI.ZAISTA JE RAJ NA ZEMLJI ZATO IDI U GRCKU NEMOJ DA SE CUDIS NISTA STO OVAKO GOVORIM ALI TO JE TO A TREBA RECI DA SU TURCI LJUBAZNIJI ALI SU I DOSADNI

Aktivan član sexy lady2005 (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Imam fenomenalne utiske i iz Grcke i iz Turske.
    Ako si zensko (nisam videla), onda biraj Tursku, a ako nisi, onda ti se isto hvata .

Zainteresovan član Cantona7 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Grcka ostrva imaju lepse more, a Turska je prijatnija...

Primećen član mirarbi (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Ja se u Turskoj ne osecam bezbedno (setimo se proslogodisnjih bombaskih napada u jeku sezone) i tu se za mene svako razmisljanje o Turskoj zavrsava.

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

grcka u svakom pogledu

Zainteresovan član cicos - macos (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2005.
    Reputaciona moć
    49

Thumbs up Re: Grcka ili Turska-sta je bolje?

Meni se Grcka bas i nije svidela; bila sam na juznim ostrvima i u Atini. Plaze ispod ocekivanog, ljudi mnogo radoznali (desilo mi se da me na sred ulice pitaju koje sam religije). S druge strane, Tursku obozavam.

Domaćin Vesna Ks (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Jedino resenje je robati oba i napraviti licni stav!Nama je u Turskoj bilo mnogo lepo,bolji nivo za iste pare,lepi izleti,jeftiniji nego u Grckoj...ali nekako nas ne vuce da idemo ponovo, a Grcka ima nesto sto uvek vuce nazad sve nas u porodici...

Zainteresovan član sara777 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Ja glasam za Grčku - naravno! Zaista se nebih osećala bezbedo u Turskoj posle svih onih nemira.. Grčka mi ima neki svoj šmek. Prava je! Gde god da odem uvek se osećam kao kod kuće, pa i bolje!

Ističe se DeDa (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Bio sam i u Grckoj i u Turkoj,Grcka je malo skuplja,shto se tice Turske jeftinija je i pristupacnija za Srpski dzep a opet sredjena i mnogo bolja od Crnogorskog primorja.

Ističe se DeDa (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Jos kad udare Turci na talambuse i zurle,uz zvuke orijenta osecaces se kao kod kuce.

pajamaca
    Guest

aham i kada zapoje iz dzamije u cik zore
    koja bre turska?
    pa svi se kupaju u bazenima a ne u moru!
    ajde bre...neuproedivo je i za crnom gorom a kamoli sa grčkom.
    velike su oni pare uleteli u turizam,i za to im skidam kapu...ali nema mesta dvoumljenju.
    ako vam se sviđa turska idite u istambul-to je turska

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

U turskoj sam morao da branim devojku da je ne vataju na ulici...a tu je i terorizam i sve...grchka je mnogo prijatnija...i opushtenija...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Talking Re: Grcka ili Turska-sta je bolje?

jesi li gadjao napadace cvarcima

Zainteresovan član cicos - macos (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2005.
    Reputaciona moć
    49

Slazem se sa pajamacom donekle; İstanbul je fantazija, ali daleko od toga da predstavlja Tursku. Kad se uzme u obzir onaj istocni deo zemlje, pa to pola nerazvijeno i nepismeno.
    Sto se vatanja devojaka tice, pa jeste sa smaraju s onim "odakle si, hoces na caj itd", ali licno nisam imala problema, iako sam letos 20 dana blejala po İstanbulu sama. Uvek kazem: ako ne trazis, ni ne dobijes.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Турска је бар мени била супер. Никада нисам имао проблема са Турцима, напротив. Једино што прави проблем су ови терористички напади.
    Хотели су чистији него у Грчкој, а и људи су љубазнији. То је бар моје искуство.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Ja mislim da sve zavisi od toga sta ocekujes od letovanja. Ali sta je bitno, opise su pisali ljudi koji su stvarno bili tamo, a ne agencije i mozete da procitate bitne informacije. Proslog leta smo bili u Kusadasiju, a hotel sam izabrala na osnovu informacija sa tog sajta (hvala bogu da postoji internet) i jos sam malo pretrazivala, i super smo se proveli. Bitno mi je bilo da ima dosta hladovine, zbog dece i nasla sam jedini hotel u Kusadasiju koji je smesten u borovoj sumi. Inace je sve ostalo ogoljeno i uopste mi nema neku morsku atmosferu. Arhitektura je bezveze, ali, kazem, to mi nije bilo bitno, jer sam isla svega 2x u grad i htela sam samo da se odmorim. Ali, zavisi i u koji grad idete, jer sam cula utiske o Bodrumu npr. da je fantastican, sa malim belim kucicama kao u Grckoj. A sto se tice Turaka, izuzetno su usluzni i ljubazni. Mi uglavnom dodnosimo zakljucke na osnovu kontakta sa najnizim slojevima, onima koji prodaju na ulici i na bazarima (isto kao da stranca dovedes u prolaz na Zelenjaku, mislim da bi bli zgrozeni), tako da treba biti objektivan i ne zakljucivati samo na osnovu losih iskustava.
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 21.08.2008. u 18:20 Razlog: zabranjeno je reklamiranje drugog sajta

Početnik
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Kad je doslo red i na mene da odem u Tursku (pa mora se sve probati, ), posle dugog, dugog, predugog vecanja, skupljanja prospekata, trazenja na netu, , jedino mesto koje se meni svidelo bilo je Olu Deniz kod Fetija. Razlog je jednostavan, neverovatno cisto i plavo more, ogromna plaza i odsustvo bilo kakvog sopinga tipa Kusadasi i Marmaris. Verujem da je to jedno od retkih mesta u Turskoj gde turisti ne koriste bazene ( sem pijanih Engleza, ali ono na bolje nisu navikli, ). Naravno, pretpostavljate da je nasih turista tamo dosta malo, zaista steta, jeste da je skuplje ali ne bas toliko.....Pa ako ikad opet odem u Tursku najverovatnije bih opet tamo....I ovde su Turci bili malo navalentni, ali ne previse, niko nije nikog vukao za ruku ili za nesto drugo :razz: , sigurno ne kao Egipcani, ali to je vec druga prica .....Hrana u hotelu je bila zaista super, a ovo vam pise jedna vrlo probiljiva osoba koja nema obicaj da jede samo paradajz i papriku vec konkretne stvari

Slične teme

1. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.10.2006., 04:47
  2. Grcka i Turska ! ! ! ! !
    Autor Oppressor u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2006., 17:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku