Freeman

Andjelka777

Primećen član
Poruka
625
Zna li neko gde se mogu kupiti samponi i mleka za telo Freeman? Cula sam da ima neki losion i butter (to mu dodje neka krema) za telo i da su dobri, za sampone isto kazu da su OK. Ima li neko iskustvo s ovim proizvodima?
 
Pre sto godina bila je jedna radnja u prolazu izmedju Kneza i Cika Ljubine, imali su bas sve (bolji izbor nisam videla ni u Americi), al' je zatvorena.
Sad ima po nesto u Rodicu. Dobro je ono mleko od krastavaca, onaj mentol sampon koji vise ne moze da se nadje, maske i pilinzi su im bezveze, koristim sad samo njihovu kremu za pete. :)
 
Nije neka??? A ja se taman obradovala da probam tu puter-kremu.... Dajte onda preporuku neke bolje. Znaci, treba mi krema za telo, normalna koza, i sampon za kovrdzavu kosu. Dosad sam koristila Redken, al mi je pri kraju...
 
Meni je za kovrdzavu extra onaj sampon za kovrdzavu kosu i balzam iz AVONA, probala sam i Panten i Niveu i Sunsilk, ali ovaj mi je super bas definise lokne.
 
meni su malo cudni avon samponi, kosa mi bude super od njih ali dobijem perut i vise se drapam nego obicno.
mada njihovi naturals samponi nisu losi, imam onaj od mente a cajevca i super smiruje kozu glave...

freeman imas u lilly prodavnicama, ali samo ponesto, mislim da butere imaju, za sampone ne znam. probaj u nekim manjim parfimerijama, na primer ona na pocetku bulevara, odma' iza coska kad izadjes iz resavske (malko uz bulevar), cini mi se da su oni imali nesto, a parfimerija ima neko 'talijansko ime...
 
pa avon (za ovo drugo ne znam) je zaista vrhunska kozmetika.
to što se ne reklamira je druga priča.
inače je ravna sa npr, lorealovim,proizvodima:p
 
Koristila sam revlonove sampone, balzame, ampule i serume i moram reci da bas i nisam nesto odusevljena. S obzirom da nije velika razlika u ceni izmedju njihovih i redken proizvoda, pre bih se odlucila za redken, delotvorniji su
 
Koristila sam revlonove sampone, balzame, ampule i serume i moram reci da bas i nisam nesto odusevljena. S obzirom da nije velika razlika u ceni izmedju njihovih i redken proizvoda, pre bih se odlucila za redken, delotvorniji su. Od preparata za telo probaj lush ili aquolina, imaju odlicna mleka
 

Back
Top