Prvi dan u forumu.

Prve dane foruma provodio sam na VIDEO IGRAMA .... tamo sam sreo razne likove , prvi put sam sreo tommy gan-a , ndjordja91,Zoola,fathera, Miki-ja , shadow ridera .......... zatim sam otisao na licni kontakt i upoznao Jugoslovenku , Mirju, jacquesa ..... zatim sam otisao na AVIJACIJU i VOJSKU i tamo upoznao razne likove , neke sam licno i upoznao , i naravno SVASTARA gde sam sve te likove video na jednom mestu i upoznao mnoge s kojim sam i danas u kontaktu i neke sam upoznao licno ..... i iskreno najbolji forum koji posecujem .
 
uh nemam pojma...bilo je bash davno mislim da mi se odma zgadilo...ok nije odma mozhda posle 20tak postova...a ovo od skorije pa ne znam...mislim da sam dismisala prochitao i prvi put se nasmejao ne setjam se bash prvog...ma ne setjam se ni pochetka znam da me par njih shikaniralo i pljuvalo i svashta...posle su oguglali to tako ide...al ja npr nikako na nikija da se naviknem...nekako gde god ga vidim odma mi se smuchi...dal shto je tako nezanimljiv za chitanje...dal zbog uniforme **** pitaj...al ne mogu da ga smislim i radujem se danu kad tje zhena da ga izvali za ovo pa da gu shutne pa tje se oda alkoholu popije otkaz i zavrshi na ulici urlajutji neke samo njemu znane bitke i pravde...

mamlaz...
 
Prvi dan na forumu,pa...........
Prvi post mi je obrisan zbog psovanja(ali nisam psovala-rekla sam "Misliti i sr*ti nije isto"!!!)
Post je bio u Tokio Hotel-zbog toga sam se i bila okacila,bila sam se posvadjala sa svima!!!
Ali izvinula sam se svima,i sada je sve OK!!!
 
Znam koji mi je prvi post....na temi "Sta mislite o rakovima,ali zenama"na astrologiji.....otprilike prvih par stotinak postova sam bio TOTALNO paranoican.....sve sam mislio da ce neko da kaze SUTKA NA FROZENA!!!! i onda ce svi da krenu da me pljuju.....sad me bole q.....potpuno sam opushten...sto na um to na drum...za razliku od RL gde pazim sta pricam.....zato mi je forum super mesto.
 
Ja sam se ovde prvi put pojavila davno, dok jos nije bilo registracije. Ne sjecam se dana, ni prvog posta, ali sjecam se da je tu bila neka sasvim druga ekipa, a ja sam bila tinejdzerka..
Bilo mi je bas zanimljivo...
Tad su puno pisale Gazdarica i Blondi...Ne mogu da se sjetim ostalih.
I da, nije bilo Svastare, najvise se visilo na LJ&S.
 
ja se secam da je to bilo na Svastari...
prvi post mi je bio na "Sta slusas sada?" i to Iron Maiden-Man On The Edge
onda sam presla na "Muziku".... naravno, odmah se izdvojio Oath, pa Peruzzi.... i takvi slichni likovi...
u kontaktu sam josh uvek sa Fency_Killerom...
na svastari su tu prepoznatljivi loop, naravno nicky, mcmillan, tommy, IvAnA : ).........
 
AntunTun:
uh nemam pojma...bilo je bash davno mislim da mi se odma zgadilo...ok nije odma mozhda posle 20tak postova...a ovo od skorije pa ne znam...mislim da sam dismisala prochitao i prvi put se nasmejao ne setjam se bash prvog...ma ne setjam se ni pochetka znam da me par njih shikaniralo i pljuvalo i svashta...posle su oguglali to tako ide...al ja npr nikako na nikija da se naviknem...nekako gde god ga vidim odma mi se smuchi...dal shto je tako nezanimljiv za chitanje...dal zbog uniforme **** pitaj...al ne mogu da ga smislim i radujem se danu kad tje zhena da ga izvali za ovo pa da gu shutne pa tje se oda alkoholu popije otkaz i zavrshi na ulici urlajutji neke samo njemu znane bitke i pravde...

mamlaz...


To je zato sto si tromblon moroncino :lol:
 
frozen1982.:
Znam koji mi je prvi post....na temi "Sta mislite o rakovima,ali zenama"na astrologiji.....otprilike prvih par stotinak postova sam bio TOTALNO paranoican.....sve sam mislio da ce neko da kaze SUTKA NA FROZENA!!!! i onda ce svi da krenu da me pljuju.....sad me bole q.....potpuno sam opushten...sto na um to na drum...za razliku od RL gde pazim sta pricam.....zato mi je forum super mesto.

Kod mene je uvek "sto na um to na drum",mada ne kazem da je to bas pametno... :roll:

Prvi put? :lol: U pocetku sam se muvala po skolama i samo citala druge komentare.Pa onda istorija,kultne stvari,svastara,lj i s,filmovi,muzika,tv.I sad uglavnom visim tu.A da isla sam na Afriku ali nije bas zanimljivo. ;)

Prvi kontakti sa Elvinom,neka devojcica '90.snupi,valjda.Ne kontaktiram nesto preterano.Valjda nisam interesantna :sad: Ma ja sam ovde jos uvek nova!
 
aaa meni danas prvi put od kad sam ovde neko pretio na pp (: ...to je neki plus valjda (: ...chak sam optuzhen da sam hrvaat...ej zamisli ja hrvat...pa yebo te leb ako ja nisam srbin nije niko...kachamak...preslica...tronoshka i trpeza...el si znao da kad je bozhitj kad je badnjak ovo ono unosi se slama...lik koji unosi pozdravlja domatjina...zatim obilazi u krug u prostoriji i baca naokolo qqruz...deca idu za njim i izvlache po malo slame s njegovih ledja...pijuchu...suve shljiveee...kad se kolje posek mora biti hladno jer tje se ukvari meso...chvarci se prave tako shto se skinu naslage masti s ledja...oguli se kozha...potom se sve to qva u nechemu shto se zove ranija...kasnije kad se sqva cedi se...ono shto se iscedi je mast a ostatak su chvarci...kozha se koristi za pihtijeee...aaa?...el vidish ti kako ja to znam ko pravi hrvat...nik je po jednoj pesmi al sumnjam da je znash...pouchna je mada je za malu decu...prepoznajem se ovo ono...a to shto si u uniformi to i nije tajna jer sam si par puta rekao...a i idesh na vojsq i avijaciju pa pisao si i tamo...tako da ja to i nisam neshto ja kao izneo...ja da ti nisi reko ne bih ni znao...a nije da si reko meni u poverenju...tako da sem toga da sam nepristojan svaka druga optuzhba nije na mestu...mada kapiram tvoj gnev il shta vetj..."thats pride fu.cking with you...boy"...al ne zameri malom nebitnom meni...mozhda bi te i stavio na ignore...al onda tjesh da mislish da se plashim il neshto...a to netjemo zar ne?...mislim osilitjesh se...a to nije dobro...pretiti po netu je tako glupo...to yebatju ti mater i te fore...mislim chemu sve to?...inache otac mi je umreo a keva mi je ok lik...i da te pitam kakve veze ima moj nik?...da sam stavio nik ngunda ti bi mislio da sam iz afrike?...samo se slazhem da sam konjina od prvog dana...shto jeste jeste...da sam se odvratno ponashao - jesam...da sam bio nimalo ljubazan i uchtiv - jesam...da sam se sakrio...i nisam...mislim iz chachka sam imam 24 radim u apoteki (imam i ja uniformu)...chak sam i slike u vishe navrata objavljivao javno...sledetju tju s shajkachom i kokardom da svi vide da sam srpskog roda...hah...jes zabole me...i tako...ne znam shta bi josh i ovo je previshe...mozhda i nije ok da ja javno govorim o svemu tome...al da mi ti neshto kao pretish...mislim to netje da mozhe...
 
Ja se ne secam koji mi je prvi post bio,a ni ljudi se ne secam najbolje,znam samo da sam ranije bila mnooogo aktivnija na forumu nego danas,valjda mi je forum malkice i dosadio,ali se trudim da ne zapostavim:)Upoznala sam odavde par ljudi,i to je to,necu da kvarim secanja ili da dozivim neki smor,razocharenje,pa cu samo da kuckam:)
 
Meni isto vatreno krshtenje na Lj&S ...Dugi i Lord Of Chaos se malkice zakachili zbog mene,pa mi bilo neprijatno... Izvinula sam se LOC-u ...pre par meseci :p :mrgreen: Ma,bilo je super tad...Gazdarica mi pomogla da postanem mod..i tako...bila je ok ekipa i mnooogo manje chlanova..lakshe smo se upoznavali i pamtili..bez avatara...:)
 
Ja sam došo onomad, piše datum , bole me uši kad je to bilo, ne želim da se sećam trernutka tog, i prvi post je bio postavljanje teme ne Knj. Da li ste čitali Kandže? I nisam postovao, naajgluplja reč postovao..nisam postovao nigde, nikoga nisam čitao, nikada pre nisam bio ni na jednom forumu, ja sam normalan, koj vam je.. I tako, mic po mic i namic - tu sam- gde sam, ŠTAĆU KUĆU na Forumu sam. Odvratno mi je bilo ovde što se oslovaljavate sa "forumaši" i "forumašice", ko sekta neka jbte, bilo mi je odvratno i što ovaj forum zovu "Krsta"...uopšte, ovo je mesto besmisleno, ali je meni vrlo korisno u trenucima kada moram da budem odsutan u svom poslu i predanom radu..mom
 

Back
Top