Prvi dan u forumu.
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Prvi dan u forumu.

Ističe se Anarhist (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2006.
    In the pines, in the pines,Where the sun don't ever shine.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prvi dan u forumu.

Secjate li se svog prvog posta? Koga ste prvog upoznali? Vash dozivljaj iz prvog dana?

Aktivan član evi (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Prvi dan u forumu.

Uzas, ove zene me potkacile, nisam znale gde mi je .... a gde glava.....
    Ali izvukla sam se, sad se volimo....
    Sve u svemu ok.
    .... ovaj dan je neponovljiv... :p

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Prve dane foruma provodio sam na VIDEO IGRAMA .... tamo sam sreo razne likove , prvi put sam sreo tommy gan-a , ndjordja91,Zoola,fathera, Miki-ja , shadow ridera .......... zatim sam otisao na licni kontakt i upoznao Jugoslovenku , Mirju, jacquesa ..... zatim sam otisao na AVIJACIJU i VOJSKU i tamo upoznao razne likove , neke sam licno i upoznao , i naravno SVASTARA gde sam sve te likove video na jednom mestu i upoznao mnoge s kojim sam i danas u kontaktu i neke sam upoznao licno ..... i iskreno najbolji forum koji posecujem .
    Sergeant

Aktivan član ShadowRider (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Pol
    muški
    The answer my friend,is blowin in the wind
    Reputaciona moć
    68

Prvo sam se upoznao na softweru sa dva moda koji su mi zakljucali prve 2 teme.Pa sa DabaMANOM,pa sa tommy gunom,pa sa...
    How to keep a fool busy,see under
    How to keep a fool busy,see above

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

uh nemam pojma...bilo je bash davno mislim da mi se odma zgadilo...ok nije odma mozhda posle 20tak postova...a ovo od skorije pa ne znam...mislim da sam dismisala prochitao i prvi put se nasmejao ne setjam se bash prvog...ma ne setjam se ni pochetka znam da me par njih shikaniralo i pljuvalo i svashta...posle su oguglali to tako ide...al ja npr nikako na nikija da se naviknem...nekako gde god ga vidim odma mi se smuchi...dal shto je tako nezanimljiv za chitanje...dal zbog uniforme **** pitaj...al ne mogu da ga smislim i radujem se danu kad tje zhena da ga izvali za ovo pa da gu shutne pa tje se oda alkoholu popije otkaz i zavrshi na ulici urlajutji neke samo njemu znane bitke i pravde...

mamlaz...
    Voistinu.

Veoma poznat saki8050 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Prvi dan na forumu,pa...........
    Prvi post mi je obrisan zbog psovanja(ali nisam psovala-rekla sam "Misliti i sr*ti nije isto"!!!)
    Post je bio u Tokio Hotel-zbog toga sam se i bila okacila,bila sam se posvadjala sa svima!!!
    Ali izvinula sam se svima,i sada je sve OK!!!

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

noup... ali mora da je bila neka glupost na humoru....
    zabluda je da si ti ovde, a ja tamo negde

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Prvo sam se motao po istoriji i prvo sam upoznao CROWa, sad se muvam svuda, ali prekratko sam ovde da bi se sa nekim zblizio, pogotovu ako se motas po politici!!!

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Znam koji mi je prvi post....na temi "Sta mislite o rakovima,ali zenama"na astrologiji.....otprilike prvih par stotinak postova sam bio TOTALNO paranoican.....sve sam mislio da ce neko da kaze SUTKA NA FROZENA!!!! i onda ce svi da krenu da me pljuju.....sad me bole q.....potpuno sam opushten...sto na um to na drum...za razliku od RL gde pazim sta pricam.....zato mi je forum super mesto.

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Nemam pojma, davno je to bilo.
    Bio je dobar prijem, nekako sam se odmah uklopila i do dan danas ostala sa istim osobama u kontaktu.

Veoma poznat Buntovnik_Bez_Razloga (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    164

Ništa od navedenog nisam zapamtio.
    Perfekcija je TRIP, nije destinacija!

Poznat
    Učlanjen
    21.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

[FONT=Georgia]na tinejdzerima, ali ne znam koji prvi post......osecala sam se totalno odbaceno, mada uopste nije bilo tako....sad se bas volimo! (mi sa tinejdzera!)[/FONT]

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Ja sam se ovde prvi put pojavila davno, dok jos nije bilo registracije. Ne sjecam se dana, ni prvog posta, ali sjecam se da je tu bila neka sasvim druga ekipa, a ja sam bila tinejdzerka..
    Bilo mi je bas zanimljivo...
    Tad su puno pisale Gazdarica i Blondi...Ne mogu da se sjetim ostalih.
    I da, nije bilo Svastare, najvise se visilo na LJ&S.
    ...a ti me ne pitaj nikada - o samoci...

Veoma poznat Miki 13991 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    161

Na video igrama...Prvo sam upoznao DabaMana....Pa loopa...Tinar,Visiona,fathera....Pa je onda usledila pauza od 3 meseca...Pa onda sam upoznao tomija...nickiya..../@\@/...i tako...
    najmanji potpis na svetu

iluzionista
    Guest

Davno je to bilo... Još kada su dinosaursi hodali forumom... 8) Bila je gotivna ekipica tada... Uglavnom se visilo na LJ&S... Mnogih ljudi više nema ili retko dolaze...

Veoma poznat +SpookyGirl+ (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

ja se secam da je to bilo na Svastari...
    prvi post mi je bio na "Sta slusas sada?" i to Iron Maiden-Man On The Edge
    onda sam presla na "Muziku".... naravno, odmah se izdvojio Oath, pa Peruzzi.... i takvi slichni likovi...
    u kontaktu sam josh uvek sa Fency_Killerom...
    na svastari su tu prepoznatljivi loop, naravno nicky, mcmillan, tommy, IvAnA : ).........
    We'd rather leave no trace and not look back
    Than face the anxiety here and now.

Veoma poznat Miki 13991 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    161

Hoklicu i lanfera sam zaboravio.Sorry...
    najmanji potpis na svetu

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Talking Re: Prvi dan u forumu.

Citat Original postavio AntunTun
    uh nemam pojma...bilo je bash davno mislim da mi se odma zgadilo...ok nije odma mozhda posle 20tak postova...a ovo od skorije pa ne znam...mislim da sam dismisala prochitao i prvi put se nasmejao ne setjam se bash prvog...ma ne setjam se ni pochetka znam da me par njih shikaniralo i pljuvalo i svashta...posle su oguglali to tako ide...al ja npr nikako na nikija da se naviknem...nekako gde god ga vidim odma mi se smuchi...dal shto je tako nezanimljiv za chitanje...dal zbog uniforme **** pitaj...al ne mogu da ga smislim i radujem se danu kad tje zhena da ga izvali za ovo pa da gu shutne pa tje se oda alkoholu popije otkaz i zavrshi na ulici urlajutji neke samo njemu znane bitke i pravde...

mamlaz...

To je zato sto si tromblon moroncino
    Sergeant

Početnik
    Učlanjen
    14.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Wink Re: Prvi dan u forumu.

ili ih ne trazis dovoljno.............////?

Primećen član
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio frozen1982.
    Znam koji mi je prvi post....na temi "Sta mislite o rakovima,ali zenama"na astrologiji.....otprilike prvih par stotinak postova sam bio TOTALNO paranoican.....sve sam mislio da ce neko da kaze SUTKA NA FROZENA!!!! i onda ce svi da krenu da me pljuju.....sad me bole q.....potpuno sam opushten...sto na um to na drum...za razliku od RL gde pazim sta pricam.....zato mi je forum super mesto.
    Kod mene je uvek "sto na um to na drum",mada ne kazem da je to bas pametno...

Prvi put? U pocetku sam se muvala po skolama i samo citala druge komentare.Pa onda istorija,kultne stvari,svastara,lj i s,filmovi,muzika,tv.I sad uglavnom visim tu.A da isla sam na Afriku ali nije bas zanimljivo.

Prvi kontakti sa Elvinom,neka devojcica '90.snupi,valjda.Ne kontaktiram nesto preterano.Valjda nisam interesantna :sad: Ma ja sam ovde jos uvek nova!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

aaa meni danas prvi put od kad sam ovde neko pretio na pp (: ...to je neki plus valjda (: ...chak sam optuzhen da sam hrvaat...ej zamisli ja hrvat...pa yebo te leb ako ja nisam srbin nije niko...kachamak...preslica...tronoshka i trpeza...el si znao da kad je bozhitj kad je badnjak ovo ono unosi se slama...lik koji unosi pozdravlja domatjina...zatim obilazi u krug u prostoriji i baca naokolo qqruz...deca idu za njim i izvlache po malo slame s njegovih ledja...pijuchu...suve shljiveee...kad se kolje posek mora biti hladno jer tje se ukvari meso...chvarci se prave tako shto se skinu naslage masti s ledja...oguli se kozha...potom se sve to qva u nechemu shto se zove ranija...kasnije kad se sqva cedi se...ono shto se iscedi je mast a ostatak su chvarci...kozha se koristi za pihtijeee...aaa?...el vidish ti kako ja to znam ko pravi hrvat...nik je po jednoj pesmi al sumnjam da je znash...pouchna je mada je za malu decu...prepoznajem se ovo ono...a to shto si u uniformi to i nije tajna jer sam si par puta rekao...a i idesh na vojsq i avijaciju pa pisao si i tamo...tako da ja to i nisam neshto ja kao izneo...ja da ti nisi reko ne bih ni znao...a nije da si reko meni u poverenju...tako da sem toga da sam nepristojan svaka druga optuzhba nije na mestu...mada kapiram tvoj gnev il shta vetj..."thats pride fu.cking with you...boy"...al ne zameri malom nebitnom meni...mozhda bi te i stavio na ignore...al onda tjesh da mislish da se plashim il neshto...a to netjemo zar ne?...mislim osilitjesh se...a to nije dobro...pretiti po netu je tako glupo...to yebatju ti mater i te fore...mislim chemu sve to?...inache otac mi je umreo a keva mi je ok lik...i da te pitam kakve veze ima moj nik?...da sam stavio nik ngunda ti bi mislio da sam iz afrike?...samo se slazhem da sam konjina od prvog dana...shto jeste jeste...da sam se odvratno ponashao - jesam...da sam bio nimalo ljubazan i uchtiv - jesam...da sam se sakrio...i nisam...mislim iz chachka sam imam 24 radim u apoteki (imam i ja uniformu)...chak sam i slike u vishe navrata objavljivao javno...sledetju tju s shajkachom i kokardom da svi vide da sam srpskog roda...hah...jes zabole me...i tako...ne znam shta bi josh i ovo je previshe...mozhda i nije ok da ja javno govorim o svemu tome...al da mi ti neshto kao pretish...mislim to netje da mozhe...
    Voistinu.

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Ja se ne secam koji mi je prvi post bio,a ni ljudi se ne secam najbolje,znam samo da sam ranije bila mnooogo aktivnija na forumu nego danas,valjda mi je forum malkice i dosadio,ali se trudim da ne zapostavimUpoznala sam odavde par ljudi,i to je to,necu da kvarim secanja ili da dozivim neki smor,razocharenje,pa cu samo da kuckam

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Meni isto vatreno krshtenje na Lj&S ...Dugi i Lord Of Chaos se malkice zakachili zbog mene,pa mi bilo neprijatno... Izvinula sam se LOC-u ...pre par meseci Ma,bilo je super tad...Gazdarica mi pomogla da postanem mod..i tako...bila je ok ekipa i mnooogo manje chlanova..lakshe smo se upoznavali i pamtili..bez avatara...
    Quod me nutrit me destruit

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Bese to mnogo pre mog uclanjenja... Posecivao sam samo forume "Rekreacija" i "Ostali sportovi" tamo je bilo carki na jednoj staroj temi...
    Eh uspomene
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ja sam došo onomad, piše datum , bole me uši kad je to bilo, ne želim da se sećam trernutka tog, i prvi post je bio postavljanje teme ne Knj. Da li ste čitali Kandže? I nisam postovao, naajgluplja reč postovao..nisam postovao nigde, nikoga nisam čitao, nikada pre nisam bio ni na jednom forumu, ja sam normalan, koj vam je.. I tako, mic po mic i namic - tu sam- gde sam, ŠTAĆU KUĆU na Forumu sam. Odvratno mi je bilo ovde što se oslovaljavate sa "forumaši" i "forumašice", ko sekta neka jbte, bilo mi je odvratno i što ovaj forum zovu "Krsta"...uopšte, ovo je mesto besmisleno, ali je meni vrlo korisno u trenucima kada moram da budem odsutan u svom poslu i predanom radu..mom
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •