pomozite mi,imam problem
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: pomozite mi,imam problem

depresivna
    Guest

Podrazumevano pomozite mi,imam problem

moje bradavice su skroz uvucene,ispupce se tek kad mi je zima ili eventualno kad me prodje jeza..vec par puta sam htela da spavam sa deckom ali me to sputava,imam 20,jos sam nevina,a imam vezu od skoro 2god.veoma mi je neprijatno,zasto je to tako,moze li biti neka bolest ili je to normalno,molim vas odgovorite mi iskreno

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Duso moja,to je potpuno normalno!Bradavice jesu ispupcene samo kad je toplo,reaguju na svaki promenu toplote i uzbudjenja.Pogotovo u seksualnom odnosu,ako budes cekala da ti bradavice budu ispupcene pa da budes sa deckom to neces docekati.Jer ce one odreagovati.
    Opusti se,to nije nikakva bolest,potpuno je normalno i desava se svim zenama na svetu.

depresivna
    Guest

Podrazumevano pomozite mi,imam problem

da ali i kad se napalim meni su i dalje uvucene!!!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Pa to ti i pricam,one reaguju i na dodire i na temperaturu i uzbudjenje.Napravi test,kad ti budu ispupcene ti ih dodirni svojom rukom i ima da se uvuku.Bradavica dojke je vrsta erektilnog tkiva.Kako bi zene dojile decu da se one ne uvuku i formiraju.Potpuno je normalno da ti se bradavice uvuku kad si seksualno uzbudjena.I za vreme sexa,ispupce se ponovo kad si opustena,toplo ti je.Dodirnes li ih tad opet ce se uvuci.
    Daj nemoj se opterecivati glupostima!

fruits
    Guest

Podrazumevano nije to nista srasno

Nije to i neki veliki problem
    jer grudi su nesto sto bi trebalo da te cini zenstvenijom a ne nesrecnom,tako ako te momak zbog tvojih bradavica voli ili ne voli to je njegov problem a ne tvoj....opusti se i ne razmisljaj o tome
    jer sve su to spoljasnji(prolazni)faktori :wink: :wink:

Gosca
    Guest

Podrazumevano Re: pomozite mi,imam problem

Mislila sam da je to zaista neka bolest i iskreno me je brinulo to sto su i meni bradavice cas uvucene,cas ispupcene,i stvarno me je traumirala ta cinjenica,ali iako nisam ja postavila temu,to je bio odgovor i na moje pitanje.Hvala na tome osobi dr a takodje i osobi koja se predstavlja kao depresivna i nadam se da ce promeniti nick.

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano ok

nije bolest!
    ne mozes da spavas sa deckom iz drugih razloga a ne zbog bradavica,uostalom probaj da te decko mazi po vratu ili unutrasnjim delovims butina i bradavice ce ti porasti

bd
    Guest

Podrazumevano

imam drugaricu koja isto ima uvucene bradavice,i znas li koje je njeno misljenje u vezi toga?
    -bas volim sto imam ovakve grudi,bas bi mi smetalo kad bi mi se bradavice videle svaki put kad nemam brus i kad se najezim.
    Poenta je kako gledas na ono sto imas tako ce i drugi gledati na to,pogotovo tvoj decko
    a ta moja drugarica je prelepa,onako kako se oseca tako i izgleda

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Citat Original postavio bd
    imam drugaricu koja isto ima uvucene bradavice,i znas li koje je njeno misljenje u vezi toga?
    -bas volim sto imam ovakve grudi,bas bi mi smetalo kad bi mi se bradavice videle svaki put kad nemam brus i kad se najezim.
    Poenta je kako gledas na ono sto imas tako ce i drugi gledati na to,pogotovo tvoj decko
    a ta moja drugarica je prelepa,onako kako se oseca tako i izgleda
    da, znas kako mene nervira kad obucem top pa mi se vide bradavice...

Guest

Citat Original postavio depresivna
    da ali i kad se napalim meni su i dalje uvucene!!!
    Nema to, bre, veze. Nadji nekog decka kome ne moze da se digne kad se napali i bicete zauvek srecni.

Nov član
    Učlanjen
    12.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Joj ljudi,pomagajte... moj problem i nije tako welik,ali opet me muci..Radi se o tome da sam u wezi sa deckom,oko godinu dana...tacnije 8 mj...kada smo zajedno,ljubimo se i to swe..Ali kada me pitao da spawamo,nisam bila spremna...Sada sam spremna,ali opet me strah,jer bojim se da nece wise nista biti isto poslije toga... pomozite mi,ne znam sta da radim

Nov član
    Učlanjen
    12.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ako cesh iskreno,to ti i nije neki problem... Jer ako te to sputawa da spawash sa dechkom,onda stwarno i u dubini dushe ni necesh da spawash s njim...Pusti bradawice,nek' te mazi po wratu ili neshto wec drugo...Msm nije ti to neki prob..

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Citat Original postavio JelenaN Pogledaj poruku
    Ako cesh iskreno,to ti i nije neki problem... Jer ako te to sputawa da spawash sa dechkom,onda stwarno i u dubini dushe ni necesh da spawash s njim...Pusti bradawice,nek' te mazi po wratu ili neshto wec drugo...Msm nije ti to neki prob..
    Jeco dušo, postavljačica teme se za ovih 6 godina već firca sve u šesnaJest...
    Ali dobro... imala si najbolju nameru...

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Jeca dusa je postavila pitanje i sama sebi odgovorila
    We can not do great things-only small things with great love

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio depresivna Pogledaj poruku
    moje bradavice su skroz uvucene,ispupce se tek kad mi je zima ili eventualno kad me prodje jeza..vec par puta sam htela da spavam sa deckom ali me to sputava,imam 20,jos sam nevina,a imam vezu od skoro 2god.veoma mi je neprijatno,zasto je to tako,moze li biti neka bolest ili je to normalno,molim vas odgovorite mi iskreno
    Valjda si do sada otkrila svoju sexualnost i oslobodila.. i bradavice ponosno izbacila .
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Aktivan član blacknymph (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio depresivna Pogledaj poruku
    Daj...Nemoguce da 20ogodisnja osoba postavlja ovako nebulozna pitanja?!
    Vecina ne zna...Ali ovaj forum i suvise podseca na Stormfront :)

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

daj, nemoguce da ti ocekujes odgovor od osobe koja je pre 6 godina postavila ovu temu
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Zainteresovan član giraza (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio dr Pogledaj poruku
    Pa to ti i pricam,one reaguju i na dodire i na temperaturu i uzbudjenje.Napravi test,kad ti budu ispupcene ti ih dodirni svojom rukom i ima da se uvuku.Bradavica dojke je vrsta erektilnog tkiva.Kako bi zene dojile decu da se one ne uvuku i formiraju.Potpuno je normalno da ti se bradavice uvuku kad si seksualno uzbudjena.I za vreme sexa,ispupce se ponovo kad si opustena,toplo ti je.Dodirnes li ih tad opet ce se uvuci.
    Daj nemoj se opterecivati glupostima!
    Fizioloski je 'normalno' da se ISPUPCE kada je osoba uzbudjena ili joj je hladno a ne obrnuto. Ipak, treba imati u vidu da su SVE zene razlicite, jedna u odnosu na drugu jedinstvene. Bez opterecenja, to je normalno.. Normalne nisu promene boje, grudvice ispod koze, lucenje..ali cak i ovi simptomi su u vecini slucajeva bezopasni, mada ne treba zanemarivati iste..
    Opusti se, to si ti, bas kao sto imas takve-i-takve oci, takvu-i-takvu kosu,glas..uzivaj u zivotu!

Zainteresovan član giraza (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio tara Pogledaj poruku
    daj, nemoguce da ti ocekujes odgovor od osobe koja je pre 6 godina postavila ovu temu
    ne vidjeh..

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

a dobro, bar joj nisi postavila pitanje: )
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Elita krasuljak (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4932

Citat Original postavio JelenaN Pogledaj poruku
    Joj ljudi,pomagajte... moj problem i nije tako welik,ali opet me muci..Radi se o tome da sam u wezi sa deckom,oko godinu dana...tacnije 8 mj...kada smo zajedno,ljubimo se i to swe..Ali kada me pitao da spawamo,nisam bila spremna...Sada sam spremna,ali opet me strah,jer bojim se da nece wise nista biti isto poslije toga... pomozite mi,ne znam sta da radim
    Draga Jelena, kad sam bila tvojih godina, prvi put sam spavala s frajerom koji me nije pitao, već se to desilo jer sam bila spremna. Ti očigledno još uvek nisi spremna za to, kao ni tvoj dečko koji nije našao načina da uzme ono što želi. Opustite se, obavezno se zaštitite, i , naravno da više neće biti ko pre. Biće mnogo bolje. Srećno!

Elita Kvinsi (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    745

podigla temu od pre 6 godina, postavila pitanje koje nema veze sa temom i sama sebi odgovorila

Slične teme

1. IMAM NEKU BOLESTINU...pomozite molim vas!!!
    Autor Vizionar u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 222
    Poslednja poruka: 18.07.2007., 10:34
  2. Imam par php problema...Pomozite mi please!!!Hvala u napred!
    Autor filip.codezero u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.08.2005., 21:40
  3. imam problem, pomozite!!!
    Autor tigi u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.04.2004., 12:13
  4. Imam veliki problem! Pomozite!
    Autor pin u forumu Hardver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 15.11.2003., 20:33

Pravila za slanje poruka