Oterajmo crnogorce iz SRBIJEEE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

alrune

Početnik
Poruka
6
U mojoj firmi (Telekom), preko 50% rukovodioca je crnogoroca, ne sposobnh za život, i ja kao srbin i moje kolege morao da slušamo kako nas tetoše taj šljam ne sposobni koji je do pozicija dolazio prako svojih plemenskih veza a ne po sposobnosti i stručnosti (isto ti je to sad ko na ovoj pesmi za Evroviziju). E pa dosta je bilo ja sam SRBIN I PONOSIM SE ŠTO NEMA NI GRAM CRNOGORSKE KRVI U SEBI, lakše mi je čak da podnesem i hrvatske poslovne sradnike nego taj neradnički i kriminogeni šljam crnogorski.

Samo kažem da oni koji se osećaju kao pravi crnogorci dosta su muzli nas prave izvorne srbe i vreme im je da polako pakuju kofere,

Niko srećniji od mene kad se odvoji Crna GOra
 
kakvih ljudi sve ima..oterali ste vi hrvate,muslimane,shiptare,sad cete i crnogorce,pa ce vam onda ostati domaci izdajnici,strani placenici,i sta ja znam jos ko...zar ne vidis da je to sa "teranjem"najgluplja zaostavstina slobe pokojnog i kako se takvo razmisljanje odrazilo na srbiju...a koliko sam primetio,na kraju samo srbi ispadose oterani...sa svih strana
 
baki 75:
Ne dirajte coveka, i meni ih je pun kufer posle one Beovizije. U stvari zabole me za tu vrstu takmicenja ali ona je slika i prilika ovog sranja od drzavne zajednice. :twisted: to je kap koja je prelila casu.

ej bre baki,pa kakve veze imaju ljudi koji su crnogorskog korena,a kojih ima najmanje milion koji zive ovde sa namestaljkama evropesme...btw,ionako ce ceo balkan da glasa za severinu
 
alrune:
U mojoj firmi (Telekom), preko 50% rukovodioca je crnogoroca, ne sposobnh za život, i ja kao srbin i moje kolege morao da slušamo kako nas tetoše taj šljam ne sposobni koji je do pozicija dolazio prako svojih plemenskih veza a ne po sposobnosti i stručnosti (isto ti je to sad ko na ovoj pesmi za Evroviziju). E pa dosta je bilo ja sam SRBIN I PONOSIM SE ŠTO NEMA NI GRAM CRNOGORSKE KRVI U SEBI, lakše mi je čak da podnesem i hrvatske poslovne sradnike nego taj neradnički i kriminogeni šljam crnogorski.

Samo kažem da oni koji se osećaju kao pravi crnogorci dosta su muzli nas prave izvorne srbe i vreme im je da polako pakuju kofere,

Niko srećniji od mene kad se odvoji Crna GOra
Zasto bi proterao 50% ljudi iz firme , Razgovaraj sa svojom voljenom bracom krvatima neka te prebace u zagrebacki telekom{ sa tvojim strucnim i moralnim kvalitetima}to ce ici verovatno lako. Kad ovi ovde vide kakvog su STRUCNJAKA I MORALNU GROMADU izgubili otici ce sami jer ce telekom bez tebe verovatno propasti.A glupo je ponositi se necim u sto nemozes biti 100% siguran!
 
alrune:
U mojoj firmi (Telekom), preko 50% rukovodioca je crnogoroca, ne sposobnh za život, i ja kao srbin i moje kolege morao da slušamo kako nas tetoše taj šljam ne sposobni koji je do pozicija dolazio prako svojih plemenskih veza a ne po sposobnosti i stručnosti (isto ti je to sad ko na ovoj pesmi za Evroviziju). E pa dosta je bilo ja sam SRBIN I PONOSIM SE ŠTO NEMA NI GRAM CRNOGORSKE KRVI U SEBI, lakše mi je čak da podnesem i hrvatske poslovne sradnike nego taj neradnički i kriminogeni šljam crnogorski.

Samo kažem da oni koji se osećaju kao pravi crnogorci dosta su muzli nas prave izvorne srbe i vreme im je da polako pakuju kofere,

Niko srećniji od mene kad se odvoji Crna GOra

Ај да отерамо ПРВО БУДАЛЕ СА ОВОГА ФОРУМА
НПР ТЕБЕ
Ако си ти СРБИН онда знаш да у ЦРНОЈ ГОРИ ЖИВЕ СРБИ МАЈМУНЧИНО
 
Бл:
Ај да отерамо ПРВО БУДАЛЕ СА ОВОГА ФОРУМА
НПР ТЕБЕ
Ако си ти СРБИН онда знаш да у ЦРНОЈ ГОРИ ЖИВЕ СРБИ МАЈМУНЧИНО
Ne mogu da verujem da se slazem sa tobom! Ovo je prvi put otkako sam ja ovde, nadam se ne i poslednji!
Samo da kazem da sam ja Srbin iz Srpske, a da su moji poreklom iz Crne Gore! Nikada ja necu na bracu svoju udariti!!!
 
@BL
Ne znam gde živiš, ali činjenica je da sami Crnogorci ističu tu svoju crnogorsku nacionalnost. Znam šta su govorili Njegoš i ostali, ali ne možeš nekoga na silu privoleti svojoj naciji, svako ima pravo da se izjasni i kao Marsovac ako mu se prohte. Neko možda ne prihvata da je Srbin nego bi hteo da se izjasni kao npr. Sremac, pa proglašava i Sremski jezik...itd.
Imao sam priliku da čujem na RTS kako se buni jedan Crnogorac, naime, radilo se o dozvolama za parkiranje u Beogradu. Da bi se dobila dozvola za besplatno parkiranje ispred zgrade u centru, trebalo je imati prijavljeno stalno mesto boravka na toj adresi, što je i normalno. Crnogorac forsirajući njihov naglasak reče:
-ZAR JA TREBA DA SE ODREKNEM SVOG CRNOGORSKOG DRŽAVLJANSTVA.....
 
levrone:
@BL
Ne znam gde živiš, ali činjenica je da sami Crnogorci ističu tu svoju crnogorsku nacionalnost. Znam šta su govorili Njegoš i ostali, ali ne možeš nekoga na silu privoleti svojoj naciji, svako ima pravo da se izjasni i kao Marsovac ako mu se prohte. Neko možda ne prihvata da je Srbin nego bi hteo da se izjasni kao npr. Sremac, pa proglašava i Sremski jezik...itd.
Imao sam priliku da čujem na RTS kako se buni jedan Crnogorac, naime, radilo se o dozvolama za parkiranje u Beogradu. Da bi se dobila dozvola za besplatno parkiranje ispred zgrade u centru, trebalo je imati prijavljeno stalno mesto boravka na toj adresi, što je i normalno. Crnogorac forsirajući njihov naglasak reče:
-ZAR JA TREBA DA SE ODREKNEM SVOG CRNOGORSKOG DRŽAVLJANSTVA.....
Levrone, ako meni dozvolis, mogu oni i Marsovcima da se nazivaju to nista ne menja! Da me ne shvatis pogresno, ja bi ih i podrzao kad bi trazili da se legitimno nazovu crnogorska nacija, ali to ne menja nasu zajednicku istoriju! Hej covece pa mi smo krv zajedno prolivali, pa su nas velike sile sprecavale da se ujedinimo i sad da se mrzimo kao sa Hrvatima, a sve zbog par idiota u nasoj i njihovoj vlasti!!!
 
Ma nisam u pitanju ja, nisam ja nikakav stručnjak i nisam ni rekao da jesam.
Poenta je da ni crnogorski šljam nije stručan ali dolazi do vodečih položaja u Srbiji preko svojih plemensko rodbinskih veza i muze ovu našu napaćenu srpsku otadžbinu vekovima svojim glupim parolama o čojstvu i junaštvu na koje više niko ne pada.

To su većinom neradnici i umišljeni junaci i filozofi, a pre svega kriminalci. I sutra će ponovo kada se odvoje i kada dobiju naše državljanstvo opet preko svojih veza dovoditi svoju rodbinu makar i retardiranu da se ovde školuje i radi i time uzima posao i parče hleba nama i našoj deci srpskoj.

Što bi mi crnogorcima lako davali naše državljanstvo, kad oće ljudi da se odvajaju, neka se onda sami i snalaze. Pogledaj kako je teško dobiti državljanstvo bilo koje zemlje u svetu ako nisi tamo rođen.

A sto se tiče ratovanja...pošto ga je neko pomenuo, nek proveri pa neka mi kaže kada su to tačno crnogorci ratovali zajedno sa srbima za Srbiju, možda me iznenadi pa i ja nešto naučim iz istorije pošto sam očigledno propustio te časove.
 
Uhvatila policija studenta sa tri velika kofera, na kontrolnom punktu izmedju Srbije i CG, i pita ga pandur, shta nosi??

- Knjige, reche student!!
Otvori pandur prvi kofer, on pun koke i trave!!
Otvori pandur drugi kofer, a u njemu boksovi Marlbora, Winstona i ostalih cigareta.
Otvori ovaj i treci kofer, a u njemu gomila pishtolja, automata, municije.....!!
Pandur pogleda studenta, pa ga pita:
- Chekaj chovjeche, pa kakve su ti ovo knjige?? - Pa to su vam sabrana djela Mila Djukanovica!!
 
@alrune
Ne znam da li si čuo za Serdara Janka Vukotića i ostale, al' ako nisi, dosta si ispustio iz istorije.
@Dete...
Lako je nekome da sa Pala govori gde, pretpostavljam, ni na TV-u ne vidi Crnogorce. ... Istina je da su se po Srbiji namnožili i da zahvaljujući svojim plemenskim vezama dolaze do mesta na poslu, na fakultetima, u domovima...
Najviše me je iznerviralo kad je moj drugar, koji je u roku sve davao sa prosečnom ocenom preko 8, ostao bez doma dok su se u tom istom domu širili Crnogorci koji nisu ni imali pravo na dom.... osobe koje ne studiraju, koje imaju preko 30 godina (33)....i tako dalje..A upravnik je Crnogorac...Školuju se na treretu budžeta Srbije (znači na račun poreskih obveznika Srbije),...
Sve je to lepo, al' zašto da se to mesto uskraćuje nekome iz Srbije, zašto neko da plaća stan, a da neki Crnogorac kulira u domu? Zašto da neko iz Srbije plaća školarinu, a da se neko iz države sa svojim nezavisnim budžetu školuje o trošku Srbije... Zašto da Crnogorac ne plaća školarinu baš kao i onaj ko dođe iz Makedonije? ...
"SCG po uređenju je državna zajednica, a ne zajednička država... a to nije isto." -citiram svog profesora sociologije-
 
Druze, Pale nisu bas takva rupa kakvom je ti zamisljas, verovao ili ne to je fakultetski centar sa pet fakulteta i bezbroj odseka u koji dolaze studenti iz cele BIH i SCG, pa mi nije tesko da zamislim Crnogorce jer su vec tu.
Verujem u tvoju pricu, ali ne podrzavam agresivan ton (ne mislim ovde na tebe, jer si korektan) u toj meri da se satanizuju svi Crnogorci.
 
ja sam za otcepljenje ali hirurškim rezom.znaci da se svaka crnogorčina tretira kao i jedan španac,novozelanđanin itd itd.automatski ih oterati sa direktorskih i rukovodećih mesta jer kao strani državljani ne mogu imati te funkcije.nažalost znajući ove naše političare jajare montenegrini će se otcepiti a ovde ce i dalje da nam lelemudaju crnogorski paraziti
 
Levrone shvatam tvoju ogorcenost, ima dosta istine u tvojim recima, ali ne mozes na stvari gledati tako usko.
Ljudi, morate shvatiti da su sve ove gluposti delo Milovog rezima, i zato se protivim ovakvim prozivanjem celokupnog Crnogorskog naroda. Uostalom u CG danas ima 30% Srba, ali kad ljudi cuju da oni zive u CG automatski ih proglasavaju crnogorcima, pa ih jos i svrstavaju uz Milovu bagru. A prema popisu koji je u CG pre koju godinu sproveden, 60 odsto popisanih navelo je da im je maternji jezik srpski, dok se 21, 5 odsto gradjana izjasnilo da govore crnogorskim jezikom.
Uostalom sacekajmo referendum, posle njega ce se sve rascistiti, a Milo ce verovatno za zavrsi u talijanskom zatvoru
 
Ne da se satanizuju, nego da se zna dokle može da se ide. Svi su oni došli u Srbiju, a isto tako u toj Srbiji glume neke Crnogorčine... Molim te, ako si već u nekoj zemlji, poštuj tu zemlju,. poštuj jezik, ljude...kulturu te zemlje. Istina je da nisam Srbin, ali rođen sam u Srbiji, živim u Srbiji, volim Srbiju i užasno me nervira kad neki Crnogorac dođe u Srbiju i počne da sere o Srbiji, da je pljuje, da blati... Pa, bato, ako ti se ne sviđa, idi tamo odakle si i došao! Zar ne?
Niko ne satanizuje Crnogorce, ali zašto da bude povlašćeniji od nekoga iz Srbije? Zašto da neko iz Srbije ispuši za mesto na poslu (u Srbiji) zato što neki Crnogorac ima nekog svog rođaka? ...
Šta je bilo na izboru za Europesmu? Jeste, nebitna je to stvar, ali zašto tako?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top