Dragi naš prijatelju...

Viceadmiral

Početnik
Poruka
35
Poslednji pozdrav svom "haškom saborcu" uputili skoro svi akteri bratoubilačkog balkanskog rata. Čitulja sa ožalošćenim "slavnim imenima", potpisnicima iste, objavljena u više dnevnih listova. Imena su veoma poznata i ujedno su iz svih entiteta.

Kako reče gospodin Tomislav Nikolić:"zatvorska prijateljstva su najjača"
Ostaje da lebdi pitanje, šta bi bilo kad bi bilo?
Recimo kad bi sve te "drugare" oslobodili i vratili nazad, da li bi bilo novih ratova?
Ili su shvatili da su žrtve prevare od onih koji, skrivajući se iza njihovim imena, peru svoje zločinačke ruke?
 
Izvinjavam se zbog upotrebe reči "genocid" u prvoj rečenici i zamenio sam je "bratoubilački balkanski rat" zato što je to adekvatniji izraz za ono što se dešavalo.

Ipak smo u osnovi isti narod, koji su maloumnici podelili a mi dozvolili.
Ne može meni Amerika da se predstavlja "prijateljem" kog će bombardovati kad kažemo da se u nečemu ne slažemo.
Njihovo "prijateljstvo" ćemo dugo osećati svi na ovim prostorima.

"Prijatelj" čija je istorija krvava da krvavija ne može biti, od nastanka preko nezavisnosti do današnjeg fašističkog ponašanja pod devizom "demokratija". Kad vidimo koliko se ta demokratija sprovodi kod njih samih o svetu je iluzorno pomišljati.

Ostavši bez "sparing partnera" Rusa, osudjeni su na propast jer ništa što nema svoju suprotnost ne može dugo opstati.
Zato izmišljaju "virtuelne neprijatelje".
Čačkaju gde ne treba i to će im se kao bumerang vratiti!
Ne znam jedino da li ću to doživeti, ali istorija je pokazala da tako završavaju sve imperije.
 
Краљ Истока, армија од 200.000.000

China_Flag_on.gif
 
Viceadmiral:
Poslednji pozdrav svom "haškom saborcu" uputili skoro svi akteri bratoubilačkog balkanskog rata. Čitulja sa ožalošćenim "slavnim imenima", potpisnicima iste, objavljena u više dnevnih listova. Imena su veoma poznata i ujedno su iz svih entiteta.

Kako reče gospodin Tomislav Nikolić:"zatvorska prijateljstva su najjača"
Ostaje da lebdi pitanje, šta bi bilo kad bi bilo?
Recimo kad bi sve te "drugare" oslobodili i vratili nazad, da li bi bilo novih ratova?
Ili su shvatili da su žrtve prevare od onih koji, skrivajući se iza njihovim imena, peru svoje zločinačke ruke?

То нам само казује да су у Хагу СВИ затвореници показали СВОЈ ЉУДСКИ ЛИК а то је поштовање достојног непријатеља јер у питању је СМРТ - а то се не може рећи за нашег јадног Председника Србије Тадића, за ту бруку и срамоту.

Једино ме је данас опоравила чињеница коју је изјавио Шутановац на радију Б92 тужакајући и жалећи се на Владу Србије (читај Коштуницу) ДА ЈЕ БИЛО ПРИТИСАКА НА ТАДИЋА ДА АБОЛИРА М.МАРКОВИЋ И ОМОГУЋИ САХРАНУ ПОСМРТНИХ ОСТАТАКА МИЛОШЕВИЋА У АЛЕЈИ ВЕЛИКАНА.
 
Viceadmiral:
Izvinjavam se zbog upotrebe reči "genocid" u prvoj rečenici i zamenio sam je "bratoubilački balkanski rat" zato što je to adekvatniji izraz za ono što se dešavalo.

Ipak smo u osnovi isti narod, koji su maloumnici podelili a mi dozvolili.
Ne može meni Amerika da se predstavlja "prijateljem" kog će bombardovati kad kažemo da se u nečemu ne slažemo.
Njihovo "prijateljstvo" ćemo dugo osećati svi na ovim prostorima.

"Prijatelj" čija je istorija krvava da krvavija ne može biti, od nastanka preko nezavisnosti do današnjeg fašističkog ponašanja pod devizom "demokratija". Kad vidimo koliko se ta demokratija sprovodi kod njih samih o svetu je iluzorno pomišljati.

Ostavši bez "sparing partnera" Rusa, osudjeni su na propast jer ništa što nema svoju suprotnost ne može dugo opstati.
Zato izmišljaju "virtuelne neprijatelje".
Čačkaju gde ne treba i to će im se kao bumerang vratiti!
Ne znam jedino da li ću to doživeti, ali istorija je pokazala da tako završavaju sve imperije.


Jao sad ste nadrljali!
Mi ovde imamo "ekipe za sve".
Imamo čak i te ljubitelje Amerike!
Ja se odavno posvadjao sa njima.
Nikako da im objasnim da jedan crnac u Americi ima prednost samo kada se ide u rat.
Za sve drugo, mora da čeka.

A što se tiče onog vašeg prvog postasad i ja nadjoh tu čitulju.
Ne znam da li više i čituljama da verujem?
Mogao sam i ja da napišem "poslednji pozdrav, ožaločćeni Nikola Tesla"
Možda lupam, možda su se ipak oni zaista potpisali.
Sve jedno, nisu se mnogo pretrgli sa kintom.
U "Politici" samo četvrtinka.

Hehe Toma Grobar...
Pa jeste da se u tom zatvoru sklapaju prijateljstva.
Recimo i vojska je "prinudni zatvor" i tu se sklope prijateljstva.
Pa i u školi se sklapaju prijateljstva.

Ceo život je jedan zatvor u kom se sklapaju prijateljstva...
Dobar Toma filozof...
:lol:
 

Back
Top