moze li devojka...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da moze! Vise od dve trecine zena u Africi radja decu na usta :shock: . E sad, ne znam zasto sam ovo ispricala, u svakom slucaju ne skodi, a sto ne skodi znaci da koristi
 
fan cika laneta:
Naravno da moze! Vise od dve trecine zena u Africi radja decu na usta :shock: . E sad, ne znam zasto sam ovo ispricala, u svakom slucaju ne skodi, a sto ne skodi znaci da koristi

е, тај чика лане је тежак дебил! шта се сви ложите на њега, па то може да вам коди... :roll:

а девојка може да остане трудна једино ако прогута толико сперме да јој преплави уста и усцури у пи*** :lol: (е, јесам гад! :oops: )
 
NE MOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
I NEMOJ VISE DA POSTAVLJAS OVAKVA PITANJA, MOLIM TE... ILI SEDI MALO PRELISTAJ KNJIGU IZ BIOLOGIJE....
 
Vjerujem da su bar neki od vas vidjeli onaj cuvani topic, sa jednog foruma, o ovoj temi...
Evo jedan mali detalj...

ONA - Jul 11, 2002 12:24 (*.cogeco.net)
MOZE!
SVE JEDNO JE DALI SPERMA ULAZI ODOZGO ILI ODOZDO JER
U OBA PUTA MOZE DA OPLODI JAJNU CELIJU.
POSLE SEXSA RECI DEVOJCI DA DOBRO OPERE USTA ONOM
VODICOM ZA USTA (RECIMO,JA KORISTIM ORAL BE)
JER ONA UBIJA SPREMATIZOIDE,,,
OVI STO KAZU DA, NEMOZE LUPAJU JER SPERMA NESME DA
STIGNE U ORGANIZAM(ZATO SE KORISTI CONDOM) A
KAD STIGNE ONA MOZE DA PRODJE I KROZ USTA.

KOLIKO STE SAMO PRIMITVNI!
 
Anonymous:
ne moze zato sto sperma udje u stomak tj zeludac gde spermatozoide uniste kiseline. mislim da ni nema puta (kroz telo) kojim bi iz stomaka dosla do materice, i kad bi prosli zeludac?
Znaš, ima logike u tome što pišeš. Ali ako su baš pokretljivi ? Mislim da onda može. Stignu oni nekako. Imaju one male repiće, pa veslaju, veslaju ... I stignu bilo gde.
 
Lilu:
Niz Moravu vetar duva
stari ribar tajnu cuva
niko za nas ne mora da zna
misli mi ka tebi lete
svi jos misle da si dete
a na jesen zenicu te ja!

Over Morava wind blows,
Old fisherman hides what he knows,
No one needs to know about us...

My thoughts are reaching for you,
People makes a kid of you,
But on autumn I will marry you!

:lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top