VARAM DECKA...

S

SNOWGIRL

Gost
Help me ...please....Imam veliki problem ,kada vam budem rekla osudicete me ...na to sam se vec pripremila....Ali ,ja ipak moram da kazem..Imam dva decka i volim i jednog i drugog (pitam se da li sam normalna)...Nisu iz mog grada..,zapravo oni su na potpuno drugacijim lokacijama...I problem je sto ne mogu da se odlucim sa kim da ostanem....uh..Problem je sto na jednog gledam kao na neku vrstu vizije ..gledam ga sa neznoscu i nekako materinski(uzas),zaista se cudno osecam.I sa njim nemogu da vodim ljubav ..nikako..nemogu ...A ovaj drugi me definitivno seksualno podize do zvezda ,ali dok sa njim razgovaram nemam taj carobni osecaj beskonacnosti....Sta da radim? .....
 
Kakav si ti sovinista.....uzas..Pa zar nevidis da ne moze da se odluci...i jedan i drugi poseduju nesto sto joj se svidja.Ja ti preporucujem da odaberes onoga sa kim se osecas srecnije,ma sta to bilo.
 
ma sta se palite svi,ti ces vec sama osetiti kad ti vise ne bude odgovaralo da se igras nevaljalo.
A sto se tice izbora to ces morati sama...
Elem probaj oboicu da ne bude ovaj mi se vise svideo ali odoh na partijicu kod onog drugog e to vec moze biti problem !!!Aj sad uskladi casovnike pa polako???
 
Mogu samo da ti kazem da ni jednog muskarca nista vise nemoze da zaboli od toga da ga prevaris, mislim da je i kod vas tako! Nek ti to bude prisutno do kraja zivota, pored svega trebas biti covjek, do kraja i u svemu..prije ili kasnije neko ce te pljunuti u lice
 
SNOWGIRL:
Help me ...please....Imam veliki problem ,kada vam budem rekla osudicete me ...na to sam se vec pripremila....Ali ,ja ipak moram da kazem..Imam dva decka i volim i jednog i drugog (pitam se da li sam normalna)...Nisu iz mog grada..,zapravo oni su na potpuno drugacijim lokacijama...I problem je sto ne mogu da se odlucim sa kim da ostanem....uh..Problem je sto na jednog gledam kao na neku vrstu vizije ..gledam ga sa neznoscu i nekako materinski(uzas),zaista se cudno osecam.I sa njim nemogu da vodim ljubav ..nikako..nemogu ...A ovaj drugi me definitivno seksualno podize do zvezda ,ali dok sa njim razgovaram nemam taj carobni osecaj beskonacnosti....Sta da radim? .....


Ma varaj ih...

neces pogresiti, videces!

Bolje ti njih da varas, nego oni tebe! :wink:
 
vanja kako mozes da joj das tako glup odgovor! bolje ti njih nego oni tebe, a sta ako njen decko nju ne prevari nikada......

generalizujes stvari i dajes pogresne savjete, vjeruj mi, razmisli o tome :!:
 
Anonymous:
vanja kako mozes da joj das tako glup odgovor! bolje ti njih nego oni tebe, a sta ako njen decko nju ne prevari nikada......

generalizujes stvari i dajes pogresne savjete, vjeruj mi, razmisli o tome :!:



Verovatno da postoje takvi momci...ali kad pominjemo prevaru = svaka prevara boli i to veoma mnogo! Pa prema tome, zasto da razmislja puno...

Gledaj sebe devojko...i uzivaj u zivotu!
 
upoznaj ih medjusobno,i reci kako su ti obojica dragi,i da zelish da zadrzish obojicu,pa se onda sa ovim shto te sexualno odrzavA igraj mame i tate,a ovaj izgubljeni nek vam bude,k'o bajagi,siiiin!a,shta mislish?!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
E,razmisljala sam sta bi bilo da me obojica "provale"...i mislim da bi se osecala naj ,najbednije na svetu....Znam da je tako.I ne bih mogla ni jednog ni drugog da pogledam u oci.Mozda bi neko od njih i presao preko toga,ali ja nebi.Kada bi saznao bilo koji od njih dvojice ,ja ne bih mogla nikada biti sa njim...Uzasno se osecam ...i to me lomi.. :oops: :cry: :(
 
Znas ,glupo je sve ovo sto ja radim..i vrlo neprimerno.Stoga oprostite,ali kapiram da je to deo zivota.Testiram ih ...vec :oops: i cini mi se ...mad jos nisam potpuno sigurna da je onaj sa kojim mi je sve bilo kao u bajci u stvari tezak fatalista...Poceo je da me poredi sa "sveticom" ...uzas...Sada se osecam jos bednije..on mi govori da sam svetica ,a ja ga lazem..Onda mi bude mnogo drag,a sa druge strane bude mi ga mnogo zao...I sada mislim da bih trebala da raskinem sa njim...ali bedak...ne znam kako to da mu saopstim...,a da ne bude mnogo razocaran u zivot uopste.Najvise me boli kada napomene da ukoliko reskinemo on nece moci da se sastavi emotivno..uzas...Ne znam sta da radim...
 
SNOWGIRL:
E,razmisljala sam sta bi bilo da me obojica "provale"...i mislim da bi se osecala naj ,najbednije na svetu....Znam da je tako.I ne bih mogla ni jednog ni drugog da pogledam u oci.Mozda bi neko od njih i presao preko toga,ali ja nebi.Kada bi saznao bilo koji od njih dvojice ,ja ne bih mogla nikada biti sa njim...Uzasno se osecam ...i to me lomi.. :oops: :cry: :(

Onda bi ti bilo bolje da zaustavis to pre nego sto se dogodi. Izaberi onog s kim si srecnija. Pricam iz iskustva. Provala je uzasna. :oops:
 

Back
Top