VARAM DECKA...
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: VARAM DECKA...

SNOWGIRL
    Guest

Podrazumevano VARAM DECKA...

Help me ...please....Imam veliki problem ,kada vam budem rekla osudicete me ...na to sam se vec pripremila....Ali ,ja ipak moram da kazem..Imam dva decka i volim i jednog i drugog (pitam se da li sam normalna)...Nisu iz mog grada..,zapravo oni su na potpuno drugacijim lokacijama...I problem je sto ne mogu da se odlucim sa kim da ostanem....uh..Problem je sto na jednog gledam kao na neku vrstu vizije ..gledam ga sa neznoscu i nekako materinski(uzas),zaista se cudno osecam.I sa njim nemogu da vodim ljubav ..nikako..nemogu ...A ovaj drugi me definitivno seksualno podize do zvezda ,ali dok sa njim razgovaram nemam taj carobni osecaj beskonacnosti....Sta da radim? .....

srebro
    Guest

Podrazumevano

Nadam se da će te obojica provaliti,dobro išamarati i zatim oterati u tri lepe kao što si i zaslužila

sanjica
    Guest

Podrazumevano

Kakav si ti sovinista.....uzas..Pa zar nevidis da ne moze da se odluci...i jedan i drugi poseduju nesto sto joj se svidja.Ja ti preporucujem da odaberes onoga sa kim se osecas srecnije,ma sta to bilo.

njam njam
    Guest

Podrazumevano aaaaauuuuuuu

ma sta se palite svi,ti ces vec sama osetiti kad ti vise ne bude odgovaralo da se igras nevaljalo.
    A sto se tice izbora to ces morati sama...
    Elem probaj oboicu da ne bude ovaj mi se vise svideo ali odoh na partijicu kod onog drugog e to vec moze biti problem !!!Aj sad uskladi casovnike pa polako???

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Samo cool. Nije to ništa strašno. Teraj po svome. Baš te briga, dok god ti je lepo.

Guest

Podrazumevano

Mogu samo da ti kazem da ni jednog muskarca nista vise nemoze da zaboli od toga da ga prevaris, mislim da je i kod vas tako! Nek ti to bude prisutno do kraja zivota, pored svega trebas biti covjek, do kraja i u svemu..prije ili kasnije neko ce te pljunuti u lice

vanjja
    Guest

Podrazumevano Re: VARAM DECKA...

Citat Original postavio SNOWGIRL
    Help me ...please....Imam veliki problem ,kada vam budem rekla osudicete me ...na to sam se vec pripremila....Ali ,ja ipak moram da kazem..Imam dva decka i volim i jednog i drugog (pitam se da li sam normalna)...Nisu iz mog grada..,zapravo oni su na potpuno drugacijim lokacijama...I problem je sto ne mogu da se odlucim sa kim da ostanem....uh..Problem je sto na jednog gledam kao na neku vrstu vizije ..gledam ga sa neznoscu i nekako materinski(uzas),zaista se cudno osecam.I sa njim nemogu da vodim ljubav ..nikako..nemogu ...A ovaj drugi me definitivno seksualno podize do zvezda ,ali dok sa njim razgovaram nemam taj carobni osecaj beskonacnosti....Sta da radim? .....

Ma varaj ih...

neces pogresiti, videces!

Bolje ti njih da varas, nego oni tebe! :wink:

Guest

Podrazumevano

vanja kako mozes da joj das tako glup odgovor! bolje ti njih nego oni tebe, a sta ako njen decko nju ne prevari nikada......

generalizujes stvari i dajes pogresne savjete, vjeruj mi, razmisli o tome

vanjja
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    vanja kako mozes da joj das tako glup odgovor! bolje ti njih nego oni tebe, a sta ako njen decko nju ne prevari nikada......

generalizujes stvari i dajes pogresne savjete, vjeruj mi, razmisli o tome

Verovatno da postoje takvi momci...ali kad pominjemo prevaru = svaka prevara boli i to veoma mnogo! Pa prema tome, zasto da razmislja puno...

Gledaj sebe devojko...i uzivaj u zivotu!

Guest

Sta da radim? .....
    ma samo napred, tu se ionako jedino ti cimash, a vremenom ces vec da se smislis... samo razmisli o nekim ev. nezgodnim situacijama da ih predvidis (svi se nadjete na istom mestu i sl). sta bi bilo kad bi rekla jednom za drugog?

Guest

A ovaj drugi me definitivno seksualno podize do zvezda ,ali dok sa njim razgovaram nemam taj carobni osecaj beskonacnosti....Sta da radim? .....
    ma nijedan tebi ni nije decko to je sve druzhenje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Anonymous
    Sta da radim? .....
    ma samo napred, tu se ionako jedino ti cimash, a vremenom ces vec da se smislis... samo razmisli o nekim ev. nezgodnim situacijama da ih predvidis (svi se nadjete na istom mestu i sl). sta bi bilo kad bi rekla jednom za drugog?
    Pa bio bi sendwich... :wink:

ebo korisnichko ime
    Guest

Podrazumevano svaka chast!

AMAN NEKA SI ZZIVA I ZDRAVA!

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano asd

...

korisnichko IME
    Guest

Podrazumevano ebo korisnichko ime chuvaj zdravlje!

ej ja varam devojku!
    i potpuno mi je OK!

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

upoznaj ih medjusobno,i reci kako su ti obojica dragi,i da zelish da zadrzish obojicu,pa se onda sa ovim shto te sexualno odrzavA igraj mame i tate,a ovaj izgubljeni nek vam bude,k'o bajagi,siiiin!a,shta mislish?!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: ebo korisnichko ime chuvaj zdravlje!

Citat Original postavio korisnichko IME
    ej ja varam devojku!
    i potpuno mi je OK!
    Tipično muško

srebro
    Guest

Podrazumevano Re: ebo korisnichko ime chuvaj zdravlje!

Citat Original postavio leptirica
    Citat Original postavio korisnichko IME
    ej ja varam devojku!
    i potpuno mi je OK!
    Tipično muško
    Imbecila ima na obe strane....

SNOWGIRL
    Guest

Podrazumevano .....

E,razmisljala sam sta bi bilo da me obojica "provale"...i mislim da bi se osecala naj ,najbednije na svetu....Znam da je tako.I ne bih mogla ni jednog ni drugog da pogledam u oci.Mozda bi neko od njih i presao preko toga,ali ja nebi.Kada bi saznao bilo koji od njih dvojice ,ja ne bih mogla nikada biti sa njim...Uzasno se osecam ...i to me lomi.. ops:

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ok ,onda raskini sa jednim dok je jos vreme! Ali nemoj da pogresis pri izboru ,stavi ih obojicu na neki test!!! POZ

SNOWGIRL
    Guest

Podrazumevano ...

Znas ,glupo je sve ovo sto ja radim..i vrlo neprimerno.Stoga oprostite,ali kapiram da je to deo zivota.Testiram ih ...vec ops: i cini mi se ...mad jos nisam potpuno sigurna da je onaj sa kojim mi je sve bilo kao u bajci u stvari tezak fatalista...Poceo je da me poredi sa "sveticom" ...uzas...Sada se osecam jos bednije..on mi govori da sam svetica ,a ja ga lazem..Onda mi bude mnogo drag,a sa druge strane bude mi ga mnogo zao...I sada mislim da bih trebala da raskinem sa njim...ali bedak...ne znam kako to da mu saopstim...,a da ne bude mnogo razocaran u zivot uopste.Najvise me boli kada napomene da ukoliko reskinemo on nece moci da se sastavi emotivno..uzas...Ne znam sta da radim...

keith wood
    Guest

Podrazumevano

Ja ne mogu da te savetujem oko izbora,ali kojeg god da izaberes ne reci mu da ga/si ga varala.To moze da zaboli,osetio ja skoro.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hmm sav sam se najezio definitivno batine za tebe

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: .....

E,razmisljala sam sta bi bilo da me obojica "provale"...i mislim da bi se osecala naj ,najbednije na svetu....Znam da je tako.I ne bih mogla ni jednog ni drugog da pogledam u oci.Mozda bi neko od njih i presao preko toga,ali ja nebi.Kada bi saznao bilo koji od njih dvojice ,ja ne bih mogla nikada biti sa njim...Uzasno se osecam ...i to me lomi.. ops:
    Onda bi ti bilo bolje da zaustavis to pre nego sto se dogodi. Izaberi onog s kim si srecnija. Pricam iz iskustva. Provala je uzasna. ops:

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Pronadji treceg...ili ga bar potrazi...koji ce biti kombinacija ova dva prethodna... :wink:

Slične teme

1. Živim s devojkom a varam je sa ...
    Autor pater.familias u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 24.08.2008., 23:30
  2. Malo da vas varam...
    Autor zatočena u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.02.2008., 08:21
  3. Volim te, ali te varam!
    Autor TheSameDiference u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 99