Šta je za vas veza između dvoje ljudi?

Priroda svakodnevnog odnosa između vas (kako biste vi želeli):

  • Razumevanje;

  • Emotivnost, tj. svakodnevno "dokazivanje" ljubavi;

  • Sličnost u stavovima;

  • Sličnost u ciljevima;

  • Hm... Ne možete da sklonite ruke jedno od drugoga;

  • Sloboda;

  • Stabilnost (sigurnost);


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Šta očekujete od vaše devojke/dečka?
Šta su vam, recimo, prioriteti, šta vas uopšte privuče, koji su vaši zahtevi po pitanju karaktera, i šta očekujete od veze?
Ovde, pre svega, mislim na neku stabilnu vezu, na vezu koja još nije imala vremena da postane stabilna - ali su vaše namere takve, pa na brak.
Dakle, radi se o vašim fantazijama "idealnog", šta vaša veza treba da predstavlja?
Po čemu odvajate vezu od prijateljstva?
Da li mislite da devojka/dečko zavređuju jedan tretman, a prijatelji drugi, i po kojim pitanjima?
 
AAAAAAA ANKATA JE JAVNA!!!!! :shock:
Sta cu sad? :lol:
1)Ocekujem da mi ostavi jedan klozet samo za mene,da mi cese ledja,ne tera me da jedem sto skuva ako ne zna da skuva i ne smara me mnogo kad sam mnogo nervozan.
2)Da me inspirishe,da je drugacija,glavna crta kraktera da bude integritet,ocekujem.....daj shta das.....
3)J.biga,moj problem i jeste sto znam do tancina,....neznanje je blagoslov.Pa treba da predstavlja u perspektivi valjda ono dok ne pocrkate ili neko ne rascopa sekirom onom drugom glavu....
4)Pa veza je valjda vaznija......jer ti je ta soba vaznija.......mada kod mene nije teshko jer imam poznanike a ne prave prijatelje.
5)da,objasnjeno u 4).
Ovo je u nekom idealnom svetu......a svi znamo da je realnost nesto sasvim drugacje.
Lexo kad si ti zadnji put ugledala svetlost dana? :lol:
 
frozen1982.:
1)Ocekujem da mi ostavi jedan klozet samo za mene,
.........
Lexo kad si ti zadnji put ugledala svetlost dana? :lol:
Bolje obriši ovo za klozet, mogao bi neko da pomisli da mnogo kenjaš :lol:
A što se tiče svetlosti, volEm ja nju, volEm...
greathornedowl1.gif
 
Hm da, vidimo...
E, vako pisi Milijana:Da mi se fizicki dopada (a tu je opis kao i kod vecine zena, jelte :lol:), da je inteligentan i obrazovan i sexy i uspjesan i sjajan ljubavnik i qrat, i da se najmanje 10 zena u okolini lozi na njega, ali da on nece njih, nego samo mene, ali da nije papucar, nego pravi muskarac, koji i dobro kuva, ima sharma u izobilju i sjajan smisao za humor, koji pruza slobodu i sam je sebi uzima, ali je nikada ne zloupotrebljava, i koji me uzasno mnogo uzbudjuje, i sjajno lize, i koji mi stalno prica o svojim nekadasnjim seksualnim poduhvatima, i koji je mnogo riba kresnuo, ali voli samo mene, i koji se ponosi mojim uspjesima i mnogo je nacitan, voli da ide u bioskop i pozoriste, radoholicar je, ali ipak nalazi vremena koje posvecuje samo meni i nasoj vezi, da je autoritet, ali ne i apsolutista, da je smeker, da se razumije u svasta, da zeli zensku djecu u najmanju ruku isto kao i musku, da se smije mojim glupim shalama, da se nikada ne pretvori u debelu mjesinu sa trbusinom velicine omanjeg pivskog bureta, e da, da voli sa mnom da cirka pivu, da navija za Zvezdu i da sa mnom ide na tekme, da voli i druge sportove koje i ja volim, da voli muziku koju i ja volim, da voli filmove i knjige koje i ja volim, da podrzava istu politicku opciju koju i ja podrzava, da prezire isto sto i ja prezirem, da me masira i mazi i pazi, da mu se na mene istim intenzitetom dize i kad budem u devetom mjesecu trudnoce, da se sa jednakim elanom kao i ja brine o djeci, da voli Roka i Trejsi, da mi sapuce svojim seksipilnim glasom, da me zavodi i lupka po guzi...

Uff, hocu li jos da nastavim? :lol:
 
Gazdarica:
Hm da, vidimo...
E, vako pisi Milijana:Da mi se fizicki dopada (a tu je opis kao i kod vecine zena, jelte :lol:), da je inteligentan i obrazovan i sexy i uspjesan i sjajan ljubavnik i qrat, i da se najmanje 10 zena u okolini lozi na njega, ali da on nece njih, nego samo mene, ali da nije papucar, nego pravi muskarac, koji i dobro kuva, ima sharma u izobilju i sjajan smisao za humor, koji pruza slobodu i sam je sebi uzima, ali je nikada ne zloupotrebljava, i koji me uzasno mnogo uzbudjuje, i sjajno lize, i koji mi stalno prica o svojim nekadasnjim seksualnim poduhvatima, i koji je mnogo riba kresnuo, ali voli samo mene, i koji se ponosi mojim uspjesima i mnogo je nacitan, voli da ide u bioskop i pozoriste, radoholicar je, ali ipak nalazi vremena koje posvecuje samo meni i nasoj vezi, da je autoritet, ali ne i apsolutista, da je smeker, da se razumije u svasta, da zeli zensku djecu u najmanju ruku isto kao i musku, da se smije mojim glupim shalama, da se nikada ne pretvori u debelu mjesinu sa trbusinom velicine omanjeg pivskog bureta, e da, da voli sa mnom da cirka pivu, da navija za Zvezdu i da sa mnom ide na tekme, da voli i druge sportove koje i ja volim, da voli muziku koju i ja volim, da voli filmove i knjige koje i ja volim, da podrzava istu politicku opciju koju i ja podrzava, da prezire isto sto i ja prezirem, da me masira i mazi i pazi, da mu se na mene istim intenzitetom dize i kad budem u devetom mjesecu trudnoce, da se sa jednakim elanom kao i ja brine o djeci, da voli Roka i Trejsi, da mi sapuce svojim seksipilnim glasom, da me zavodi i lupka po guzi...

Uff, hocu li jos da nastavim? :lol:

Ha,ha,ha..zaboravila si ..i da mu nije mali....:grin: :grin: :grin:
 
E sestro,....ako nadjes takvog odmah ga pitaj da li ima brata za Samanthu....:D:D:D:D
Ova tema me podsetila na jedan post nije moj,(sa foruma je,..nadam se da me autor nece ubiti)...ali stavicu ga.....

Moj Decko treba da:
...je tu
...je uvek tu
...uvek zabrlja kad ne treba
...ne razume moje bubice, ali prelazi preko njih
...sigurno i ambiciozno ulazi u raspravu samnom
...povređen izlazi iz rasprave samnom
...zna da nisam sebična, iako sam sebična
...zna da nisam podla, iako sam podla
...zna da nisam nestašna, iako sam nestašna
...me poznaje
...me ne poznaje
...je moj drug
...je moj prijatelj
...je moj ljubavnik
...je moja snaga
...je moja slabost
...je dosadan
...je zanimljiv
...je ograničen
...je sve
...ima najslađi osmeh
...je najmuževniji čovek na svetu kad ga slučajno neplanirano sretnem na ulici

AKo se nadje neki OVAKI nek se javi.....8)
 
Lexa:
Šta očekujete od vaše devojke/dečka?
Šta su vam, recimo, prioriteti, šta vas uopšte privuče, koji su vaši zahtevi po pitanju karaktera, i šta očekujete od veze?
Ovde, pre svega, mislim na neku stabilnu vezu, na vezu koja još nije imala vremena da postane stabilna - ali su vaše namere takve, pa na brak.
Dakle, radi se o vašim fantazijama "idealnog", šta vaša veza treba da predstavlja?
Po čemu odvajate vezu od prijateljstva?
Da li mislite da devojka/dečko zavređuju jedan tretman, a prijatelji drugi, i po kojim pitanjima?

idealno...huh...slaganje u stavovima..slichan uqs za razne stvari...ista recimo interesovanja...razumevanje na svim nivoima...shto podrazumeva i slobodu...ne treba zanemariti izgled kao faktor...sex to svakako...slichna razmishljanja slichne recimo ideologije...mislim da je najbitnija slichnost...ok ne bih da ne znam podriguje kao ja il da je neuredna ko ja...svaka fizichka slichnost je nepozheljna(: ...jednostavno da vidimo svet istim ochima...da nas zanimaju slichne ako ne iste stvari...to je super mislim da bi mogao s tako nekim da zhivim...znam lika ozhenio devojq i kao igraju heroje...to je taaako divno...ne volim kad se lozhe previshe na shminq i ceo taj zhenski trip...mislim ok al ruq na srce to je sve smaranje koje je tako nepotrebno i dosadno i monotono...ne znam al to me smara...
ih po chemu...s prijateljima se ne ***** ako nishta drugo...ceo taj emotivni trip je drugachiji...a tretman shto se manje razliqje to bolje...al meni i nije polazilo za rukom da nadjem devojq koja mi je drugar i s kojom radim iste stvari kao i s drugarima...tako da se tretman razlikovao...al ope ovdi je rech o idealnim...tako da tretmana i nema...
 
ochekujem da budemo na istim talasnim duzhinama, da me uzbudjuje u svakom mogucem smislu, intelektualnom, emotivnom ,seksulanom
da ga cenim u profesionalnom smislu odnosno da bude dobar u onom shta radi, shta god to bilo, da ima osecaj za umetnost, istanchan i jasno odredjen ukus, ali da nema frku od novih stvari i experimenata,
da bude osoba koja odishe toplinom, spremna da se potpuno preda drugoj osobi bez rezerve i straha od posledica , da bude i nezhan i strastven i da zna i da lupi shakom o sto ako treba, da bude jachi od mene al da me ukroti nezhnoshcu, da bude kreativan i mashtovit, da josh uvek negde ima sachuvano dete u sebi, da bar na slichan nachin posmatramo svet oko sebe, da unese u moj zhivot neshto novo i drugachije (novi filmovi, knjige, muzika, iskustva...) da podeli sebe sa mnom, sve svoj strahove, zhelje tezhnje i da ima viziju nas i za par godina
i najbitnija stvar da bude tu negde blizu, i da mogu svakodnevno da osetim njegovu fizichku prisutnost
 
Znam da previse ocekujem,
znam da u tome gresim,
znam da su u mom slucaju obelezene sve opcije u anketi,
znam da mi ne bi bilo dovoljno ni da ih ima duplo vise,
znam da zelim mnogo od zivota,
znam da je zivot bio okrutan prema meni,
znam da su sve velike ljubavi tuzne,
znam da jos uvek verujem u vecnu ljubav,
znam da ne zelim da me zaboravis,
znam da sanjam da smo zajedno kao nekad,
znam da cu morati da potisnem svoja osecanja,
znam da ni moje suze vise ne teku stvarajuci reku,
znam da je posle tebe moja dusa postala prazna,
znam da sada disem tek toliko da postojim,
znam da me bez tebe okruzuje samoca i dok sam u drustvu,
znam da me tvoja lazna obecanja vise ne bole,
znam da si u pravu kada kazes da me ne zasluzujes,
znam da me tvoj pogled u snovima progoni,
znam da ti je zao kao i meni zbog svih teskih reci koje su potekle sa nasih usana,
znam da te trazim svojim dodirom dok lezim u tami,
znam da za moju bol nema leka bez tebe,
znam da svakog dana pozelim da vratim vreme,
znam da nam je sudjeno da se volimo,
znam da nikad nikog necu voleti kao tebe,
znam da smo nepravedno osudjeni da patimo,
znam da me volis istom vatrom kao ranije,
znam da ces biti pored mene i u sledecem zivotu,
znam...
P.S. Moje nebo ostalo je medju tvojim prstima...
 
E, pa evo onda i moje liste zelja

Da izaziva moje divljenje i postovanje, da uzivam dok ga slusam, da ima cemu da me nauci, da uliva poverenje, da je pouzdan, covek na kog se mozete osloniti. Da zraci energijom. Snazna licnost, pametan, sposoban, uspesan. Dzentlmen, lepih manira, kulturan.Strastven, sjajan ljubavnik. Hedonista. Da me voli, mazi i pazi ali i kroti svojom toplom a cvrstom rukom. Snazan a nezan. Moj bog na zemlji.
 

Back
Top