legalizovanje braka ...

rei_zulu

Primećen član
Poruka
557
...izmedju dva muskarca? kuda ovaj svet ide pitam se ja? ljudi ovo nije teorija vec je postala i praksa u nekim zemljama,hocemo li za 50ak god. gledati ulicom dva muskarca sa usvojenim detetom?!

sta tera muskarca da se odrekne najlepseg bica na zemlji;)?...
 
meni je i sada tesko da shvatim njihov sistem funkcionisanja ali i ne osudjujem ih i/ili poprijeko gledam....niti imam ista protiv njih....ako hoce da se ebu citav zivot u doope...ko sam ja da im sudim...
vec sam se i navikla da ih gledam...da se drze za rukice, da se cmacu.....ebi ga...
gro tv lica su homici....i ne znam....cesto mi se desi da ih gledam (jer imaju i dobre emisije) i onda mi odlutaju misli...npr....boli li ga doope sada?
oni koji usvajaju djecu, cesto usvajaju djecu iz siromasnih zemalja...tako da ni to nije tako lose
 
cvele_kv:
Kao prvo:Ruzno jeeeee,videti dva tipa da se zvalave ili sl.
Kao drugo:Daje se los primer deci
I kao trece da ukljucimo i religiju:Bog nije stvorio Adama i Stevu,nego Adama i Evu


1) Ne pričaj ono što ne znaš! Da li si probao sa nekim muškarcem ili su to predrasude? Da muškarci ne valjaju ne bi nas spopadale žene. Ono što je tebi ružno da vidiš, nekome nije. Meni je ružno što nam centar grada izgleda onako, gradonačelniku nije.

2) Dete sa tri godine "sazna" kako sve funkcioniše. Ne brini. Homoseksualizam je genetska mutacija.

3) Bog je prvo stvorio muškarca (golog) pa onda od rebra njegovog ženu. Zašto? Da li si prebrojao broj rebara kod sebe i kod žene?

4) Ne možeš nikome da odredjuješ kako će da živi svoj privani ŽIVOT. Izmedju homoseksualca i notorne pijandure pre bih zaposlio ovog prvog. Ovaj drugi pije kad hoće.

5) Dokle više da gledamo u tudje živote?
 
rei_zulu:
...izmedju dva muskarca? kuda ovaj svet ide pitam se ja? ljudi ovo nije teorija vec je postala i praksa u nekim zemljama,hocemo li za 50ak god. gledati ulicom dva muskarca sa usvojenim detetom?!

sta tera muskarca da se odrekne najlepseg bica na zemlji;)?...

Brate sada si prso!

Ima da se sazvace anakinka, jer si dirnuo u preve pedera.........


Inace ima ovakvih tema gomila.

Ali opet da iznesem moje misljenje ja sam protiv toga, mislim dajte ljudi, ....
 
Dlakava_Strvina:
1) Ne pričaj ono što ne znaš! Da li si probao sa nekim muškarcem ili su to predrasude? Da muškarci ne valjaju ne bi nas spopadale žene. Ono što je tebi ružno da vidiš, nekome nije. Meni je ružno što nam centar grada izgleda onako, gradonačelniku nije.

2) Dete sa tri godine "sazna" kako sve funkcioniše. Ne brini. Homoseksualizam je genetska mutacija.

3) Bog je prvo stvorio muškarca (golog) pa onda od rebra njegovog ženu. Zašto? Da li si prebrojao broj rebara kod sebe i kod žene?

4) Ne možeš nikome da odredjuješ kako će da živi svoj privani posao. Izmedju homoseksualca i notorne pijandure pre bih zaposlio ovog prvog. Ovaj drugi pije kad hoće.

5) Dokle više da gledamo u tudje živote?

1)Ti si probao pa znas kako je,a???Ne nisam probao,i nemam nameru,u pitanju je predrasuda

2)Mozes da mislis sta hoces,ali polazim od sebe i ne bi voleo da moje dete po ulici gleda dva derpeta kako se drze za ruke i cmacu

3)Ne znam sta si hteo da kazes ovime,kad se rasanis napisi ponovo.

4)"Ne možeš nikome da odredjuješ kako će da živi svoj privani posao" :)
Ako si mislio na zivot,ne odredjujem nikom kako ce da zivi,ali necu ni da neko odredjuje meni da moram da gledam sto nebi da vidim

5)Ne gledam u tudje zivote,ovo je forum i svako ima pravo da iznese svoje misljenje,tako sam i ja izneo svoje.
 
cvele_kv:
1)Ti si probao pa znas kako je,a???Ne nisam probao,i nemam nameru,u pitanju je predrasuda

2)Mozes da mislis sta hoces,ali polazim od sebe i ne bi voleo da moje dete po ulici gleda dva derpeta kako se drze za ruke i cmacu

3)Ne znam sta si hteo da kazes ovime,kad se rasanis napisi ponovo.

4)"Ne možeš nikome da odredjuješ kako će da živi svoj privani posao" :)
Ako si mislio na zivot,ne odredjujem nikom kako ce da zivi,ali necu ni da neko odredjuje meni da moram da gledam sto nebi da vidim

5)Ne gledam u tudje zivote,ovo je forum i svako ima pravo da iznese svoje misljenje,tako sam i ja izneo svoje.

1) :lol: zezam se!
Najsigurniji život je život u istini ne u predrasudama!
2) Bolje i da krade nego da je derpe Pogledaj po novinama koliko roditelji mogu da utiču na decu? Sigurno su ih to učili...
3) Pa po priči tog tipa, prvo bi mrak, pa svetlost, pa ... muškarac. Onda se Bogu smučilo što ga ovaj samo ... pa mu napravi ženu od rebra. Kao fol imamo rebro manje? Kakva je to priča? JEl bi ti dao jedno veće svoju ženu nekoj trojici nepoznatih da naprave "preodredjenog"?
4) Da, navalili na telefon pa mi odlutala misao :lol: :lol: :lol:
5) Vidiš u vojsci sa praznom puškom o ramenu kvrcne čoveku u glavi da poželi da je upotrebi.
Ako puno razmišljaš o gej paradama završićeš u nekoj...
 
Morala sam da se nadovezem na ovu temu!
Mislim,stvarno...legalizovanje braka uzassss.
Zivim u zemlji "lala,kanala i BUDALA",gde je sve to legalizovano.
Od prostitucije,droge,pa i legalnog braka izmedju dva ista pola...
Sto je najgore,njihov papa je vec i dozvolio pre 2 godine da se vencavaju u crkvi!
To je cista bolest...sad su cak i pregovori oko usvajanja dece...
Pa koga ce to dete zvati mama a koga tata!
Nebuloze..
Ko sto Cvele Rece,pa nije Bog stvorio Adama i Stevu...

Ako se ovako nastavi,gde ce nam biti kraj za koju godinu...

Ujedno,to je jednostavno bolesni um koji se opredeljuju za isti pol!!!!
 
Dlakava_Strvina:
1) Ne pričaj ono što ne znaš! Da li si probao sa nekim muškarcem ili su to predrasude? Da muškarci ne valjaju ne bi nas spopadale žene. Ono što je tebi ružno da vidiš, nekome nije. Meni je ružno što nam centar grada izgleda onako, gradonačelniku nije.

2) Dete sa tri godine "sazna" kako sve funkcioniše. Ne brini. Homoseksualizam je genetska mutacija.

3) Bog je prvo stvorio muškarca (golog) pa onda od rebra njegovog ženu. Zašto? Da li si prebrojao broj rebara kod sebe i kod žene?

4) Ne možeš nikome da odredjuješ kako će da živi svoj privani ŽIVOT. Izmedju homoseksualca i notorne pijandure pre bih zaposlio ovog prvog. Ovaj drugi pije kad hoće.

5) Dokle više da gledamo u tudje živote?
NEMA GENETIKE GARANTUJEM
 
teresa:
Nemam nista protiv toga...

Upravo tako... Zasto bi mi smetalo? Neko to osudjuje, neko podrzava, meni je bas svejedno. Kome je zapelo da se zeni/udaje - njihova stvar... Mene to ne zanima. Ako je sudeci po demokratiji jasno da svi treba da imaju ista prava, pa zasto bi neko nekome zabranio da stupi u brak. To je i onako samo list papira koji za mene nema vrednost, jer jos uvek ne verujem u instituciju i pojam braka... Postoje mnogo bitnije vrednosti u zivotu.
 
Mene bas briga ko ce sta da radi u svojoj spavacoj sobi, samo nek mene ne diraju... ;)
Ali ne bih im ni dozvolila da razmisljaju o usvajanju dece, sklapanju brakova i sl.
Imamo kolegu za koga mislimo da je 99% homoseksualac. Gotivan je , bas ok za druzenje. Sta mislite posto ima suljeve i te probleme zadnjicom, jel to jos jedan znak ... :roll:
 
elenabg:
Sto se mene tice nek se j.ebe ko s kim hoce, mogu i da se vencavaju ako im to bas nesto znaci, ali da usvajaju decu-NE.
To znachi da smo malkice jednaki, zar ne? Ako mogu da se venchavaju, samo je logichno da mogu i decu da usvajaju. Iz sveg srca verujem da medju takvim parovima postoje kudikamo podobniji roditelji nego oni koji su prosto fizioloshki u stanju da imaju decu. Mislim, kako zene sve mogu da zatrudne: puk' kurton, bili pijani mladi il' ludi. Rezultat je uvek isti, dete. Usvajanje deteta je sasvim druga pricha i preduslov je da postoji ZELJA, a u drushtvima koja tako neshto dopushtaju potrebno je da se takvi parovi prihvate kao podobni i kvalifikovani da decu usvajaju, i to se verujte mi dobro ispita, maltene je lakshe mushkom paru zatrudneti nego usvojiti dete.
 

Back
Top