MESTO ZA IZLAZAK U ZEMUNU?

  • Začetnik teme Nov_u_gradu
  • Datum pokretanja
Anonymous:
Leon:
Nov_u_gradu:
hajde preporucite nesto, imam 28 god, gde ima finih i raspolozenih devojaka
Ako zelis da postanes na kratko pravi Zemunac moras proci od Sarana do Otpisanih(Radecki)!Tu ces spoznati
zasto je Zemun najlepsi i najbolji grad na svetu!!!
ZEMUN JE DEO BG! A BG JE NAJLEPSI NA SVETU!
Pogrešno su te učili geografiji,[b]BEOGRAD JE PORED ZEMUNA!!!![/b]
 
Espanol:
Leon:
Nov_u_gradu:
hajde preporucite nesto, imam 28 god, gde ima finih i raspolozenih devojaka
Ako zelis da postanes na kratko pravi Zemunac moras proci od Sarana do Otpisanih(Radecki)!Tu ces spoznati
zasto je Zemun najlepsi i najbolji grad na svetu!!!
Kad pravu "K und K" (austrougarsku palanku) nazoveš gradom, jasno ti je sve u vezi preporuke.
[color=red]Reče građanin od '45![/color]
 
]Kad pravu "K und K" (austrougarsku palanku) nazoveš gradom, jasno ti je sve u vezi preporuke.[/b][/quote]
A kada ste vi došli u naš komšiluk (Beograd)?Vidim da ste stariji ali nažalost niste odavde,pa niste informisani o činjeničnom stanju.
 
Popa:
Znash sta ti mi se chinis sumnjiv jer pitash za Zemun koji je grad,sto nepitas za opstinu.Zemun ima opstine,tako da neidesh u zemun vec stizesh,a ides valjde na mesto u opstini.Zato vajga du tupoglavi bandoglavche,i shrani se sa 29 ako si toliko glup da hoces zenske zemunke i to na stanici Zemun-Novi BG-Beograd.Ovako,ima dobrih mesta ravno svetskom nivou,mozesh uvece oko 22 da se skockash odesh i pitash,izvinite devojke bash te fine gde se izlazi u ovom kraju.Eto gde se izlazi kad ti neko kaze.Ko ce tebe da kapira em si glup em mator ti si izgleda idijot.Mada pomada kada covek postane idijot,brak reshava problem.Eto ti,i nedolazi u Zemun,ove se chuvaju za svetski djet set,neudaje se zemunka ako nije premac,draze je njoj da je potkiva drustvo
izpred zgrade.CU





Aleluja!!!!
 
Leon:
Nov_u_gradu:
hajde preporucite nesto, imam 28 god, gde ima finih i raspolozenih devojaka
Ako zelis da postanes na kratko pravi Zemunac moras proci od Sarana do Otpisanih(Radecki)!Tu ces spoznati
zasto je Zemun najlepsi i najbolji grad na svetu!!!
Ja bih dodao da pre svega moras voleti Zemun i duh koji u njemu jos uvek vlada za razliku od BG-a.
 

Back
Top