Znam Napamet!

Pamtim na 100-ine brojeva telefona to mi je jedan deo posla , a pamtim samo vazne datume mojih najblizih , znam napamet brojeve licne karte , vozacke dozvole , tekuceg racuna , maticne brojeve moje supruge i moj , datume koji su vazni u mom poslu , pamtim brojeve svog licnog naoruzanja .................................... itd .
 
Sve znam napamet!
Brojeve telefona,datume,rodjendane,usluge,podmetanja,ko me je zayebao,ko nije,registracije,shifre za net,hehehe...shifre za mail jedan drugi treci...sto treci,shifru za e-bank,kartice...ma saso somange znam...:lol:

"Nema sta nisam cit'o" :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Sve znam napamet!
Brojeve telefona,datume,rodjendane,usluge,podmetanja,ko me je zayebao,ko nije,registracije,shifre za net,hehehe...shifre za mail jedan drugi treci...sto treci,shifru za e-bank,kartice...ma saso somange znam...:lol:
"Nema sta nisam cit'o" :lol: :lol:


Stari , novi zavet , sveto pismo ,nostradamusa , tarabice , jehovine svedoke , kule strazara , zodijak ne znam ni ja sam :) :lol:
 
Jedino shto pamtim su datumi, i po neki broj telefona, koji cesto zovem, i registarsku tablicu na kolima :lol:
Ostalo pod milim Bogom nishta!!! Ne znam cak ni broj svoje licne karte kao ni maticni.
Zato imam jednu ogromnu plutanu tablu na zidu gde kacim sve shto sam trebala da upamtim, a u tashni, torbi naravno imam ponovo sve te papirice ako mi zatrebaju te informacije a ja nisam kod kuce da bacim pogled na tablu :mrgreen:
 
Rodjose znam napamet, al' nikad ne znam koji je datum, pa mi zato sluzi alarm. :lol:

Sto se brojeva telefona tice, zamislim se i kad svoj dajem, pamtim one pre otkrica telefonske memorije, iako su mi sad beskorisni. Ali ako hocu nesto da zapamtim, zapamtim. :razz:
 
Ne pamtim ama bas nista...recimo,mogu da se upoznam sa tobom 5 puta i svaki put cu u roku od 3 minuta da ti zaboravim ime,ne i lik ali ime 100%.
Trebalo mi je tri meseca da zapamtim svoj yebeni broj telefona...i jos dva da prestanem da ga mesam sa brojem mobilnog...
...ma,beznadezan slucaj...


edit:
A tek koja komendija nastane kada neka ljubopitljiva koleginica pocne da se raspituje o mojim klincima,godistima i datumima rodjenja...au... :-?
 
Ovo sam već negde pisala... Odlično pamtim oblike, brojeve i događaje... Ali katastrofalno pamtim lica, imena i boje... Recimo.
Da li ste pokušali da pomnožite dva veća broja u glavi?
Profesorka mi je jednom rekla da takav vid prisilnog pamćenja povećava IQ :lol:
:wink:
 
ja pamtim lica, ali ne imena...nikako!!!treba nekoliko dana da provedem sa 5 osoba da bih popamtila koja se kako zove..... :roll:
brojevi telefona :znam svoj (ali pamtim po mestu brojeva, ovako teze), tatin, mamin :razz: , mog decka,jedne drugarice iz odeljenja.....i to je to, fixne znam vise......
pamtim datum kada sam se smuvala i raskinula, ponovo smuvala i raskinula sa prvim deckom (28. maj-28. oktobar; 28. januar-27. februar), dete, 5. razred, nisam bila zaljubljena, nego sam se zezala, htela da bude isti dan (28), zaebala sam se u februaru, nisam znala koji je datum :-D
 
Pamtim datume, poneki broj i uglavnom registarski broj tablica na kolima jer sam slaba u raspoznavanju kola......ali sto sam starija pocinjem da zapisujem...A gluposti kao sto su raskidi i ostale stvari koje si navela..,..to se ne pamti....:roll:
 
naancy90:
Koliko brojeva telefona znate napamet? Koliko datuma rodjendana, raskida, "smuvavanja" i ostalih sitnica??? Da li uopste pamtite takve strvari ili sam samo ja kreten?:mrgreen:

brojeve sve znam napamet osim svojih - ko jos pa zove sebe?!!?? :shock:
inace, se secam brojeva od pre hrista, od ljudi kojih se i secam po broju tel.... datume - pamtim, datog dana redovno zaboravim :-? da cestitam ili vec.... ali ih u sistini znam.... :-D
ne pamtim lica, ne pamtim imena, ne pamtim nazive...... s obzirom na pomenutu listu, odlicna mi je orijientacija! :roll:
u sustini pamtim nebitne stvari.... :roll:
 
Likove pamtim, ali imena tesko.
Rodjendane pamtim, ali za svaki slucaj imam i ispisane, telefone ako zapamtim iz prve onda cu ih znati i za deset godina (a da ih ne okrenem ni 5 puta) a ima brojeva telefona da ne mogu da ih zapamtim pa makar ih okretala po dva puta dnevno. Raskide i muvanja, pamtim, ali samo odredjene...
 

Back
Top