Da li da budem sa njim i DALJE

Whitethread

Početnik
Poruka
3
Nadam se da cete mi pomoci svojim sugestijama. Znam pojedini ce reci ne moze niko da ti pomogne ako ne pomognes ti sama. Mada znam da kada cujem i druga misljenja lakse ce mi biti, sta da radim.
Znaci ovako ja sam se jako zaljubila u tipa sa kojim sam se dopisivala preko interneta. Tip je takodje precutao da ima devojku sa kojom je nekih godina dana. I kao mi se smuvamo on je lepo ostavi par dana pred moje zvanicno upoznavanje sa njim. Saznam da doticni decko me je sve vreme,lagao. Mada je kao obrazlozenje naveo bojazan da me moze izgubiti itd.....I sta pobede emocije,ja mu oprostim laz. ( moram napomenuti da sam nasla trag jos jedne devojke koje je bila neka neobavezna varijanta svakako)
I krenemo nasu pricu.E sad,neko ce reci sa koje sam ja planete kada znam sve to i sta radim sa deckom. Ja vam moram reci da nikada nisam oprastala nikome nista,cak i kada sam sumnjala a ne kada sam saznala, ali decka sam bas jako zavolela i ne mogu da ga ostavim jer poseduje karakteristike koje ja volim kod decka - a verujete mi da se to jako tesko nalazi-
Kada kazem nalazi mislim na nekoga ko ti je bas mnogo slican u svemu; gledanju na zivot, slican karakter, sex fenomanalan. Mislim ljudi sta reci.....Ali sada sumnjam u njega i svaki njegov korak u meni budi sumnju. A sumnja ne treba da postoji. Na mukama sam volim ga bas puno a opet mucim se jer mu ne verujem.

Pomogajte da cujem oprecna misljenja na zadatu temu, sta biste vi uradili i sta ste sve radili za ljubav.
Cekam vasa misljenja,sa nestrpljenjem

Whitethread
 
VIDI....IMAS DVE OPCIJE!PRVA DA NASTAVIS DA JEDES GOVNA I TRIPUJES SE DA JE ON SUPER I DA TI ODGOVARA I DA NEMA VEZE STO TE LAZE KAO MALO DETE, A DRUGA VARIJANTA JE DA SAMA SEBI PRIZNAS DA JE COVEK KRETEN A DA SI TI JOS VECI ZATO STO DOZVOLJAVAS NEKOM KO JE GORI OID TEBE DA TE PONIZAVA I ZAJEBAVA!!!REALNO ALI NAJREALNIJE KAZI MI ZAR TI STVARNO VERUJES DA JE INTERNET MESTO GDE CES NACI ONOG KOJI SAMO TEBE CEKA I KOJI JE ZA TEBE NAPRAVLJEN?NET TI JE MESTO KAO PICIN PARK...OSVESTI SE...PA MILION MOJIH DRUGOVA PREKO NETA UPOZNAJE DEVOJKE KOJE SAMO KAR.. I NISTA VISE!!!! NEMOJ DA SI DETE!!!
 
pitanje za autoricu: koliko je tebi godina? pa cu ti dati savet........A vi, kreteni, bas i niste neki gentlemani, umesto da utesite curicu vi je zajebavate....a ti, "svalerka" , je sil´musko ili zensko?i jos da dodam: nije tacno da je internet PICIN PARK. Licno znam nekoliko uspesno zavrsenih net-komunikacija, samo izgleda da si ti, Whitetread, naletela na nekakvog burazera od ovih idiota koji su ti "dali savet".
 
Devojko ti si idiot, takvim devojkama i trebaju bikovi koji se svalerisu sa bilo kojom, pravo da ti kazem ti si jos jedan dokaz u moru devojaka (citaj imbecila) jer svaka trazi danas savrsenog tipa a ne onog koji ce nju da voli vec nadje nekog debila koji na prvi pogled savrsen on hvala Bogu to koristi, sve se lepe za njega jos ako kes i kola EXTRA, ma tip je drugi kazanova, shvatite nije tesko voleti onog ko te nevoli, tesko je zavoleti onog ko tebe stvarno voli, ja sam od devojaka digao ruke i sada jurim starije zene, posto moja generacija devojaka (1981) juri tipove od preko 40 godina, e pa i ja sam se napravio blesav, i poceo da radim isto i kako ti kazes sex fenomenalan... Dragi idiote mozda jesi dobra riba imas tri fakulteta ali zelim ti jios najmanje 10 takvih imbecila od muskaraca pa ces onda shvatiti da trebas da se spustis na zemlju i da nadjes normalnog momka koji ce te voleti, pokusaj da ga zavolis i bices srecna veruj mi, jednom sam ja tako postupio i bilo mi je super u vezi, a raskinuli smo zato sto se odselila iz Beograda. Sta da ti kazem, glavu gore, ima mnogo OK tipova, (mislim prvenstveno na moje prijatelje) ali spusti se malo sa kriterijumom, i zapamti nemozes sve da imas (ja pokusao i sve palo u vodu). Pozdrav!
 
Mala pomoc: Ako nemas poverenja u njega nemoj ni da budes sa njim jer onog momenta kada izgubis poverenje nema dobre veze - postoje samo sumnje i losi dani (uz poneki dobar moram da priznam), ali na kraju krajeva svaka takva veza puca u 99% slucajeva.
Pozdrav
 
Whitethread:
Nadam se da cete mi pomoci svojim sugestijama. Znam pojedini ce reci ne moze niko da ti pomogne ako ne pomognes ti sama. Mada znam da kada cujem i druga misljenja lakse ce mi biti, sta da radim.
Znaci ovako ja sam se jako zaljubila u tipa sa kojim sam se dopisivala preko interneta. Tip je takodje precutao da ima devojku sa kojom je nekih godina dana. I kao mi se smuvamo on je lepo ostavi par dana pred moje zvanicno upoznavanje sa njim. Saznam da doticni decko me je sve vreme,lagao. Mada je kao obrazlozenje naveo bojazan da me moze izgubiti itd.....I sta pobede emocije,ja mu oprostim laz. ( moram napomenuti da sam nasla trag jos jedne devojke koje je bila neka neobavezna varijanta svakako)
I krenemo nasu pricu.E sad,neko ce reci sa koje sam ja planete kada znam sve to i sta radim sa deckom. Ja vam moram reci da nikada nisam oprastala nikome nista,cak i kada sam sumnjala a ne kada sam saznala, ali decka sam bas jako zavolela i ne mogu da ga ostavim jer poseduje karakteristike koje ja volim kod decka - a verujete mi da se to jako tesko nalazi-
Kada kazem nalazi mislim na nekoga ko ti je bas mnogo slican u svemu; gledanju na zivot, slican karakter, sex fenomanalan. Mislim ljudi sta reci.....Ali sada sumnjam u njega i svaki njegov korak u meni budi sumnju. A sumnja ne treba da postoji. Na mukama sam volim ga bas puno a opet mucim se jer mu ne verujem.

Pomogajte da cujem oprecna misljenja na zadatu temu, sta biste vi uradili i sta ste sve radili za ljubav.
Cekam vasa misljenja,sa nestrpljenjem

Whitethread


sta , tvoja tema je jos aktuelna.Mala moja, zivot ide dalje i ne gubi vreme u dilemi.Razum iznad svega a posle emocije.
 
TI SI SEKO JEDNA JAKO GLUPA OSOBA KOJU NADALEKO NISAM SREO NA NETU AKO JE OVO ISTINA...SEX TI JE SA SVAKIM DOBAR AKO TO HOCES,TO NIKADA NIJE BIO PROBLEM KOLIKO JA ZNAM,A NACI MOMKA PREKO NETA,STVARNO,MORAS DA BUDES KRAVA...TVOJ VLADO(UZGRED I JA TI NUDIM DOBAR SEX DA GA PREBOLIS,AKO ZELIS MALO RASTURANJA)
 
Whitethread:
Nadam se da cete mi pomoci svojim sugestijama. Znam pojedini ce reci ne moze niko da ti pomogne ako ne pomognes ti sama. Mada znam da kada cujem i druga misljenja lakse ce mi biti, sta da radim.
Znaci ovako ja sam se jako zaljubila u tipa sa kojim sam se dopisivala preko interneta. Tip je takodje precutao da ima devojku sa kojom je nekih godina dana. I kao mi se smuvamo on je lepo ostavi par dana pred moje zvanicno upoznavanje sa njim. Saznam da doticni decko me je sve vreme,lagao. Mada je kao obrazlozenje naveo bojazan da me moze izgubiti itd.....I sta pobede emocije,ja mu oprostim laz. ( moram napomenuti da sam nasla trag jos jedne devojke koje je bila neka neobavezna varijanta svakako)
I krenemo nasu pricu.E sad,neko ce reci sa koje sam ja planete kada znam sve to i sta radim sa deckom. Ja vam moram reci da nikada nisam oprastala nikome nista,cak i kada sam sumnjala a ne kada sam saznala, ali decka sam bas jako zavolela i ne mogu da ga ostavim jer poseduje karakteristike koje ja volim kod decka - a verujete mi da se to jako tesko nalazi-
Kada kazem nalazi mislim na nekoga ko ti je bas mnogo slican u svemu; gledanju na zivot, slican karakter, sex fenomanalan. Mislim ljudi sta reci.....Ali sada sumnjam u njega i svaki njegov korak u meni budi sumnju. A sumnja ne treba da postoji. Na mukama sam volim ga bas puno a opet mucim se jer mu ne verujem.

Pomogajte da cujem oprecna misljenja na zadatu temu, sta biste vi uradili i sta ste sve radili za ljubav.
Cekam vasa misljenja,sa nestrpljenjem

Whitethread


haha al te zaebo pa jos da se zaljubis u njega sta ces takve ste vi mlade zene
 
svalerka:
VIDI....IMAS DVE OPCIJE!PRVA DA NASTAVIS DA JEDES GOVNA I TRIPUJES SE DA JE ON SUPER I DA TI ODGOVARA I DA NEMA VEZE STO TE LAZE KAO MALO DETE, A DRUGA VARIJANTA JE DA SAMA SEBI PRIZNAS DA JE COVEK KRETEN A DA SI TI JOS VECI ZATO STO DOZVOLJAVAS NEKOM KO JE GORI OID TEBE DA TE PONIZAVA I ZAJEBAVA!!!REALNO ALI NAJREALNIJE KAZI MI ZAR TI STVARNO VERUJES DA JE INTERNET MESTO GDE CES NACI ONOG KOJI SAMO TEBE CEKA I KOJI JE ZA TEBE NAPRAVLJEN?NET TI JE MESTO KAO PICIN PARK...OSVESTI SE...PA MILION MOJIH DRUGOVA PREKO NETA UPOZNAJE DEVOJKE KOJE SAMO KAR.. I NISTA VISE!!!! NEMOJ DA SI DETE!!!
I ti isto
 
Zjuu al su pojedini ispucali svoje frustracije na ovoj temi...

Prvo nisi trebala ulaziti u vezu sa smuvanim... koji te dokazano lagao...

Nejasna ti prica... ako sam dobro skontao on je imao devojku godinu dana... pa si ga ti preotela pa sad sumnjas da i tebe vara... ne kontam pricu...
 
jbg Whitey neznam sta da ti kazem...
Ljubav je kucka, nikad ne ide onako kako ti hoces.
Ako mislis da mozes da ga promenis onda samo napred, a ako vidis da se neda onda sta ce ti takoav zivot. Bolje se iskukaj u jastuk nekih mesec dana nego da kukas na sva vrata citav zivot.
Uvek ces naci nekoga kasnije ili pre veruj...
 
Ej javna je tajna da covek kada je voljen postaje surov, a i ptice na grani znaju da, sto mu vise oprastas, to ce vise da dopusta sebi.Postavi sebi, a onda i njemu neku granicu.Okreni malo ti njemu ledja, mozda se situacija preokrene.Jer da njemu nije stalo nimalo do tebe sumnjam da bi ostavio devojku sa kojom je bio godinu dana, nije to bas nista, kamen u dzepu da nosis toliko pa bi se tesko rastao od njega, tako da ipak je on zbog tebe, valjda, ucinio nesto znacajno.Ali previse si mu dozvolila pa to pokvareno koristi.Mogla bih kao isvi da ti kazem da se manes corava posla i nadjes sebi "srodniju" dusu, ali i ja sam u tom fazonu sve se moze kad se voli, i ne mislim da me to cini glupom, imbecilom i sl.
Probaj sve,a ako nikako ne ide cokolada malo suza drugarice izlasci i ko bese onaj ?
SRECNO!!!
 
... naseri mu se ispred kuću... ako ih pojede, oprosti mu !!!? (ko što kažeš otkačio doskorašnju, a imao i pride jednu neobaveznu... hmmm... možda je imao/ima i još jednu rezervnu, tri u podrum, dve na tavan i jednu u šaht... i kažeš ne opražtaš nikome i ni sitnicu, a njemu oprosti harem :) ). AMA ODJEBI GA/SE !!! Jedino ako ovo nisi izmislila fore radi... a, ako je istina, sažaljevam slučaj...


Ha-Ha ! (Nelsonova replika/The Simpsons)
 

Back
Top