Overburn

Zool

Ističe se
Poruka
2.223
Imam na hardu film velicine 702MB,i sad hocu da ga narezem na CD kapaciteta 700MB.u overburn opcijama sam stavio na 90min,i kada kliknem da krene rezanje,izbaci poruku da stavim disk veceg kapaciteta!kako vi stavite ovakve DivX filmove na obican CD?koja podesavanja su potrebna?inace,probao sam sa vise medija,a DVD RW je NEC ND3500-AG.upomoc!
 
jojj zaboravih (a trenutno nemam instaliran nero da bih proverio)
Ako ti stoji disc at once prebaci u track at once (ili obrnuto) i mislim da treba da zatvoris disk (odavno sam overurnovo pa sam malo zaboravio a nema da pogledam).
Trebace da ti se pojavi prozor u kome se kaze da ne moze da stane ali ti izaberes da forsiras overburning. Kad to izaberes mocices da biras da li zelis prvo test da se proveri da li moze da stane pa tek onda rezanje. Ako je tako mala razlika ti izaberi direktno rezanje bez testa , nema potrebe da se smaras da cekas.
 
Na običan disk bez overburn-a staje 703MB. Ne razumem zbog čega traži overburn.
I kao što reče tab503. Pored toga što si stavio na 90min. potrebno je da staviš opciju Disc at once.
 
otkaceno je disk at once i kada kliknem next,odma izbaci poruku da je kapacitet diska manji od potrebnog,i izbaci disk iz rezaca!inace,Nero 6.blabblalbla je u pitanju.kako vi rezete divX filmove na obican CD,posto nisam ovo pre radio(sebi sam rezao po 6 komada na DVD jedino).
 
Radi se o filmu kao što piše u prvom postu i nikakvo kompresovanje u vidu zip ili rar formata ne pomaže. Lepo je objašnjeno gore, ali nema ko da čita.
Podesiti u Preferences na npr. 90 min i staviti opciju Disc at once i gotovo. Ne znam što je toliko komplikovano da se ovo uradi.
 
pazi fluid . Znas u cemu je mozda problem?
Stari rezaci ne mogu da overburnuju.
I zato neki i pored mog i tvog saveta (koji su tacni) kako da overburnuju i dalje ne mogu.
 
samo nesto:o kojoj verziji Nero-a pricate?ja imam neku verziju 6.......
sve je otkaceno,ali NE MOGU da nadjem tu karticu BURN.
jel neophodno da instaliram Nero 7,posto mi se bas nesto i ne instalira onako glomazan i nepotrebno velik program?
 
Može i na 6-ici. Ja je koristim i sve gore navedeno postoji.
Misli se na karticu Burn kad režeš preko Nero BurningROM, tamo gde je podešavanje brzine rezanja. Na njoj štikliraj Disc at once.
 
e tek sam sad video gde se nalazi...
kako se samo zavukao majku mu njegovu....
sutra cu probati da narezem neki DivX,posto sad nemam pri ruci CD-R.
xvala vam,spasli ste me flashovanja.p0z
 

Back
Top