Sitacija je sledeca: otcepi se Crna Gora, i...

Strajder:
Hmmmm, ovo mi zvuči poznato...Kao pre nekih 15 godina, šta će jadni Slovenci i Hrvati kada se odcepe, mučenici, moliće da se vrate i da ih primimo, Srbija ima struju, bla, bla...I gle kako oni pukoše, a mi odosmo napred...


нажалост, то се и догодило - радње су нам пуне њихове робе 'уваљују нам поново исти квекер као и пре, а ми наивни и ГЛУПИ све то правдама Ћпа економија је то. Који мој то не продају својим даргим швабама и другим еуропејцима него доносе нама. Колико је маркета отворио Меркатор у Аустрији, Немачкој, Француској ? НИЈЕДА, али су већ стигли код бивше браће која им је раширених руку опростила оних 65 српских ненаоружних мученика које је усташа Анте Маркововић '(не Павелић, већ Марковић)
послао у смрт, а њихова "јуначка" ТО побила као кучиће.

А што се ове браће тиче, не брини, кад Мило са три глисера цигарета исплати све пеМзије по ЦГ, моћи ће да погура још неки и да их плаћа.
 
absonic:
i sta onda?
Od cega bi oni kao mala drzava mogli da zive...
Oni se sada prose*ravaju dok im je beograd jos tu?
Ali sta kada se otcepe?
Sta da radi drzava koja ima 3 puta manje stanovnika nego BG?
Od cega da zivi?
Turizma? Ne bih rekao....

Pa da se stotinak srba i organizuje dobili bi crnogorsku vojsku

Mi smo nekada tako pričali i za Sloveniju,kako će ,šta će pa ih vidi sada(ma ko ih šiša-
bečke konjušare)...
Ali pazi ovako ako ima tri puta manje stanovnika-to znači da joj isto tri (možda i više )
puta manje i treba radnih mesta,i svega,mislim cele industrije...
A oni ipak imaju nekoliko firmi koje jesu,ili mogu biti uspešne,recimo železaru,
preradu bakra,što da ne i Nikšićku pivaru...A imaju i Bar za industriju,brodove...i sve druge gradove za turizam
na moru...
A na žalost koju mi vojsku imamo sada ?
I još nešto...Sada je među nama zavladala netrpeljivost uglavnom zbog političara,
i nekih usijanih glava koje imaju podršku da rade to što rade,ja mislim da bi mi mogli
ipak sa njima da ostanemo u zajednici,uz normalno saglasnost naroda i tamo i kod nas...
 
Мислим да већина грађана Црне Горе није за одцепљење, ту причу потенцира Мило и његова дугогодишње уиграна екипа, видеће се на референдуму, мада мислим да ће резултати референдума без обзира на грађанство бити онако како је Мило замислио.
У сваком случају њихов проблем, срећан им пут! Ја имам моју Србију, каква је-таква је моја је!!!
 
ja se pribojavam. i dalje sam ubedjen da vecina obicnih ljudi tamo nemisli da treba da se cepaju. al onda opet i mislim da ce milo dobit ono sto hoce. na ovaj ili onaj nacin. u svakom slucaju politicari za cas mogu da posvadjaju 2 naroda. a ono cega se pribojavam jeste da narod nece izglasati nezavisnost, a da ce srbiju milo&co i dalje da sutaju u glavu i da nam podmecu kore od banane i tako te stvari razumete?

manite se tih njihovih "imaju oni snaci ce se" pa spominjete zelezaru i bar i slicno. isto takvih silnih potencijala i mi imamo i nisu iskorisceni bas kao ni sto njihovi nece biti iskorisceni. sve to propalo.
u vojvodini samo imas nekoliko brodogradilista manjih kalibara od onog u bijeloj pa opet vise rade
 
nesto nemislim da ce CG da se izvuce tako lako... jer sto se tice turizma - zasto bi neko isao u cg pored hrvatske?
a crnogorci su bezobrazni i bahati. a nisu nista specijalno da bi ih preferirao zbog neceg posebno.
sto se vec sada ne izvlace jer je njima sada i bolje nego nezavisnost jer sada oni crpe pare od nas a kad odu nece vise dobijati.
ma njih ce pojesti sipci, katolici i ostali muslimani... eno milo se kao dogovara sa buducim kosovom da ce da grade zajednicku drzavu... moron...
 

Back
Top