Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
MINISTAR spoljnih poslova Srbije i Crne Gore i predsednik Srpskog pokreta obnove (SPO) Vuk Drašković izjavio je u nedelju da ga je sram javnih reakcija u Srbiji nakon smrti Slobodana Miloševića.

"Žalost pristalica čoveka koji je odgovoran za nebrojene zločine i koji je licno naredio mnoga ubistva,pretvorena je u hvalospeve pokojniku i njegovoj politici koja je proizvodila samo zločine, smrt, nesreću i mržnju", kazao je Drašković agenciji Beta, ističući da se "promovisanjem jednog serijskog ubice u nacionalnog heroja" ponovo ubijaju njegove žrtve", kao i da se time Srbija "sramoti pred sobom, svetom i Bogom kao zemlja u kojoj je zločin vrhunska vrlina".

Drašković je kazao da su te snage - "kojima je zločin vrlina" - odgovorne za to što i danas nema pravomoćnih sudskih presuda za mnoge zločine. Nabrojao je atentat na Ibarskoj magistrali, kada je sam izjegao smrt, ali su stradala četvorica njegovih stranačkih saradnika, zatim ubistva Ivana Stambolica,novinara Slavka Ćuruvija i premijera Zorana Đinđića.

frontpage1_1.jpg
 
eIvin:
Ko ga je veličao od funkcionera?
Sad ako Vuku smeta što nisu svi kolektivno pljuvali po mrtvom čoveku to je već njegov problem...
Kad se samo setim šta su Vuk i Dana pričali o Đinđiću,sad se poziva na njegovo ubistvo...
Jadno,ali Vuk je inače vrlo principijelan tip,to je više puta pokaz'o....

А сетимо се и канабета, Драшковићеве приче како је Милошевић "шармантан", његове (прећутне?) подршке режиму када је Крајина издана 1995, подршке по потписивању Кумановске капитулације, фијаска митинга на Преображење 1999...
Сетимо се много тога.

Драшковић је кривац/заслужни број 1 за дугогодишњу Милошевићеву владавину. Кривац/заслужни број 2 је Зоран Ђинђић.
 
Gde spadaju ljudi koji se ubise od stida zbog drugih a od sebe nikada.U prevodu, gde spada onaj koji se naroda stidi,hteli mi to ili ne, ali svi smo deo naroda kome pripadamo i svi ga cinimo, ako se zastidis dela naroda stidis se i njega
Pa zar njemu nije lakse da nosi teret stida od sebe samog nego od mase ljudi koji su izneli svoj osecaj i emociju.
Istinu o atentatima na njega on vrlo dobro zna, ali problem nije u tome sto on iznenadjuje javnost koja vise nije ni iznenadjena bilo cim vezano za njega, vec sto sebe vrlo retko ili nikada ne iznenadi, jer on je ono sto jeste,............a mogao bi i sebe da obraduje bar jednom u godini, biti covek i hriscanin ili verujuci, bar jedan dan.
 
image.php

eIvin:
Ti po toj podeli dođeš idiJot,je l' da?:D

"и у овом тешком тренутку" телетабис је ту да нас увесељава својим бисерима.
Иако на аватару стоји да је Земља округла, биће да он верује у нешто друго.
Па да се присетимо (уједно и опишемо његово ментално стање)
ceda8dh.gif
cheda3dw.gif
 
Djesi Djenis I:
koliko je samo ljudi poginulo i izbeglo zbog njega i koliko smo propali zbog njegove "mudre" politike a sad ga kao nesto neki zale! Vuk je u pravu. Pa sta ako je mrtav, treba biti posten pa reci kako je bilo, ali neki ocigledno imaju kratku pamet. Zao mi je samo sto je imao tako lepu smrt


Zbog ovog "j" u tvom nicku sve mi je jasno!!!
Nemam komentar !!
 
Djesi Djenis I:
koliko je samo ljudi poginulo i izbeglo zbog njega i koliko smo propali zbog njegove "mudre" politike a sad ga kao nesto neki zale! Vuk je u pravu. Pa sta ako je mrtav, treba biti posten pa reci kako je bilo, ali neki ocigledno imaju kratku pamet. Zao mi je samo sto je imao tako lepu smrt

Јеси ли хришћанин Ђенисе? Или можда подржаваш копију јудео-хришћанског морала за атеисте?!?

Рече Аца Вучић поводом изјаве Тимофејева "обично је о мртвоме све најбоље, а ја не могу да кажем најбоље..." - рече дакле Вучић на то "па и ми о некоме не можемо да кажемо ништа добро". Е то ми се видиш веома свидело ;)
 
Duh Sekire:
Јеси ли хришћанин Ђенисе? Или можда подржаваш копију јудео-хришћанског морала за атеисте?!?

Рече Аца Вучић поводом изјаве Тимофејева "обично је о мртвоме све најбоље, а ја не могу да кажем најбоље..." - рече дакле Вучић на то "па и ми о некоме не можемо да кажемо ништа добро". Е то ми се видиш веома свидело ;)

Nevernik sam! A jel trebalo zaliti i Hitlera? Jel to hriscanski? Ocu da kazem ne mogu da zalim nekoga ko je toliko zla naneo
 
Значи и ти поредиш Србе са нацистима...
јер ако поредиш Милошевића са Хитлером, онда поредиш и његове злочине са Хитлеровим, а оно што су радиули Срби са оним што су радили нацисти.
Даље, поредиш Сребреницу и Аушвиц, па и "кажњавање" и све неправде учињене Србима правдаш на тај начин. Тако правдаш и неправде које се тек спремају - укидање Српске, проглашење независности "Косове"...

Ништа понукао си ме да поновимједну тему.
 
Sjaho Kurta, uzjahao Murta, a dorini otpadaju sapi.
Uvazavam da si uocila razliku, .................

Znamo da je Vuk odustao od DOS-a i sklonio se u Cg
Znao je on istinu uloge vodje DOS-a a sastojala se u tome biti placenik i postati ljubimac masa za rusenje rezima, znao je i ko je fizicka sila tog procesa, narod je bio maska, kao sto su SAD znale ko ce im najvise pomoci za iskrcavanje u Italiji.
A on je izabrao da ostane placenik i domaci ljigavac ili prevrtac, njegov rezon je -duze se zivi-.
 
Sada makar ne strepim hoce li me mobilisati da prospem krv za njihove krajine i pljacke, ne cekam u redu za hleb i mleko, imam platu 600 evra pa ne sanjam o kupovini cipela ili televizora...ima toga jos ali nema smisla da vam dalje objasnjavam. Zar si ocekivala da se za 4-5 godina posle svih onih ratovanja i gladovanja tako lako oporavimo? Ne kazem da je sad idealno ali ko mi kaze da nema neke razlike taj je ili prespavao ili bio vrlo mlad tad pa nije ni svestan sta se desilo
 

Back
Top