Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 97

Tema: Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

Iskusan BG5 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

MINISTAR spoljnih poslova Srbije i Crne Gore i predsednik Srpskog pokreta obnove (SPO) Vuk Drašković izjavio je u nedelju da ga je sram javnih reakcija u Srbiji nakon smrti Slobodana Miloševića.

"Žalost pristalica čoveka koji je odgovoran za nebrojene zločine i koji je licno naredio mnoga ubistva,pretvorena je u hvalospeve pokojniku i njegovoj politici koja je proizvodila samo zločine, smrt, nesreću i mržnju", kazao je Drašković agenciji Beta, ističući da se "promovisanjem jednog serijskog ubice u nacionalnog heroja" ponovo ubijaju njegove žrtve", kao i da se time Srbija "sramoti pred sobom, svetom i Bogom kao zemlja u kojoj je zločin vrhunska vrlina".

Drašković je kazao da su te snage - "kojima je zločin vrlina" - odgovorne za to što i danas nema pravomoćnih sudskih presuda za mnoge zločine. Nabrojao je atentat na Ibarskoj magistrali, kada je sam izjegao smrt, ali su stradala četvorica njegovih stranačkih saradnika, zatim ubistva Ivana Stambolica,novinara Slavka Ćuruvija i premijera Zorana Đinđića.

Poslednji put ažurirao/la BG5 : 13.03.2006. u 12:15

eIvin
    Guest

Podrazumevano Re: Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

Ko ga je veličao od funkcionera?
    Sad ako Vuku smeta što nisu svi kolektivno pljuvali po mrtvom čoveku to je već njegov problem...
    Kad se samo setim šta su Vuk i Dana pričali o Đinđiću,sad se poziva na njegovo ubistvo...
    Jadno,ali Vuk je inače vrlo principijelan tip,to je više puta pokaz'o....
    Poslednji put ažurirao/la eIvin : 13.03.2006. u 12:20

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

Kazem je, bolje da je sedeo kod kuce i pisao knjige. Odlican pisac, ali grozan covek i politicar!!!!!

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio plava_mala
    Kazem je, bolje da je sedeo kod kuce i pisao knjige. Odlican pisac, ali grozan covek i politicar!!!!!
    True, so true...

Iskusan BG5 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio Arhangel NS
    True, so true...
    Pises na engleskom......cccc....rekoh ja da si patriJota

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Svetski covek - sta ti je !!!!

eIvin
    Guest

Citat Original postavio BG5
    Pises na engleskom......cccc....rekoh ja da si patriJota
    Ti po toj podeli dođeš idiJot,je l' da?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Kako samo Vuk parla engleski - cak bih mu i ja pozavidela.....al da imam 7 godina !!!!!

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio eIvin
    Ko ga je veličao od funkcionera?
    Sad ako Vuku smeta što nisu svi kolektivno pljuvali po mrtvom čoveku to je već njegov problem...
    Kad se samo setim šta su Vuk i Dana pričali o Đinđiću,sad se poziva na njegovo ubistvo...
    Jadno,ali Vuk je inače vrlo principijelan tip,to je više puta pokaz'o....
    А сетимо се и канабета, Драшковићеве приче како је Милошевић "шармантан", његове (прећутне?) подршке режиму када је Крајина издана 1995, подршке по потписивању Кумановске капитулације, фијаска митинга на Преображење 1999...
    Сетимо се много тога.

Драшковић је кривац/заслужни број 1 за дугогодишњу Милошевићеву владавину. Кривац/заслужни број 2 је Зоран Ђинђић.
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

eIvin
    Guest

Драшковић је кривац/заслужни број 1 за дугогодишњу Милошевићеву владавину. Кривац/заслужни број 2 је Зоран Ђинђић.
    Ok Duše,to stoji,ako znamo da je Šešelj od početka bio u dilu sa Cobetom...

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Шешеља не рачунам, он је проваљен још 1991, касније није могао да замајава оне који су били против режима.

eIvin
    Guest

Ali predsednički izbori 1997 su bili ubedljivo najveći cirkus,aj' do tada je možda i zavaravao nekoga,ali posle toga...
    Vuk je sam sebe uništio 2000,kada je izašao iz DOS-a ili saveza sa promene,kako god,,u suprotnom čini mi se da Đinđić nikada ne bi bio premijer...

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Gde spadaju ljudi koji se ubise od stida zbog drugih a od sebe nikada.U prevodu, gde spada onaj koji se naroda stidi,hteli mi to ili ne, ali svi smo deo naroda kome pripadamo i svi ga cinimo, ako se zastidis dela naroda stidis se i njega
    Pa zar njemu nije lakse da nosi teret stida od sebe samog nego od mase ljudi koji su izneli svoj osecaj i emociju.
    Istinu o atentatima na njega on vrlo dobro zna, ali problem nije u tome sto on iznenadjuje javnost koja vise nije ni iznenadjena bilo cim vezano za njega, vec sto sebe vrlo retko ili nikada ne iznenadi, jer on je ono sto jeste,............a mogao bi i sebe da obraduje bar jednom u godini, biti covek i hriscanin ili verujuci, bar jedan dan.
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 13.03.2006. u 12:54 Razlog: slovna ispravka

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio eIvin
    Ti po toj podeli dođeš idiJot,je l' da?
    "и у овом тешком тренутку" телетабис је ту да нас увесељава својим бисерима.
    Иако на аватару стоји да је Земља округла, биће да он верује у нешто друго.
    Па да се присетимо (уједно и опишемо његово ментално стање)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

koliko je samo ljudi poginulo i izbeglo zbog njega i koliko smo propali zbog njegove "mudre" politike a sad ga kao nesto neki zale! Vuk je u pravu. Pa sta ako je mrtav, treba biti posten pa reci kako je bilo, ali neki ocigledno imaju kratku pamet. Zao mi je samo sto je imao tako lepu smrt

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Djesi Djenis I
    koliko je samo ljudi poginulo i izbeglo zbog njega i koliko smo propali zbog njegove "mudre" politike a sad ga kao nesto neki zale! Vuk je u pravu. Pa sta ako je mrtav, treba biti posten pa reci kako je bilo, ali neki ocigledno imaju kratku pamet. Zao mi je samo sto je imao tako lepu smrt

Zbog ovog "j" u tvom nicku sve mi je jasno!!!
    Nemam komentar !!

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

evo ja nemam ''j'' u nicku a slažem se sa citiranim postom....

samo nemojte misliti da sam Vukov pristalica....meni je samo dosta Slobe zauvek i poražavajuće je za mene to što su uopšte razmišljali o aleji velikana....
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Nije mi najjasnije sta ti je jasno. verovatno nikad nisi slusala Amadeus Ramba.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio plava_mala
    Zbog ovog "j" u tvom nicku sve mi je jasno!!!
    Nemam komentar !!
    Nije mi najjasnije sta ti je jasno. verovatno nikad nisi slusala Amadeus Ramba

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Djesi Djenis I
    Јеси ли хришћанин Ђенисе? Или можда подржаваш копију јудео-хришћанског морала за атеисте?!?

Рече Аца Вучић поводом изјаве Тимофејева "обично је о мртвоме све најбоље, а ја не могу да кажем најбоље..." - рече дакле Вучић на то "па и ми о некоме не можемо да кажемо ништа добро". Е то ми се видиш веома свидело

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Thumbs up Re: Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

Citat Original postavio Duh Sekire
    Јеси ли хришћанин Ђенисе? Или можда подржаваш копију јудео-хришћанског морала за атеисте?!?

Рече Аца Вучић поводом изјаве Тимофејева "обично је о мртвоме све најбоље, а ја не могу да кажем најбоље..." - рече дакле Вучић на то "па и ми о некоме не можемо да кажемо ништа добро". Е то ми се видиш веома свидело
    Nevernik sam! A jel trebalo zaliti i Hitlera? Jel to hriscanski? Ocu da kazem ne mogu da zalim nekoga ko je toliko zla naneo

Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Значи и ти поредиш Србе са нацистима...
    јер ако поредиш Милошевића са Хитлером, онда поредиш и његове злочине са Хитлеровим, а оно што су радиули Срби са оним што су радили нацисти.
    Даље, поредиш Сребреницу и Аушвиц, па и "кажњавање" и све неправде учињене Србима правдаш на тај начин. Тако правдаш и неправде које се тек спремају - укидање Српске, проглашење независности "Косове"...

Ништа понукао си ме да поновимједну тему.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Biti posten i reci kako je bilo??? A kako je sada ???

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Sjaho Kurta, uzjahao Murta, a dorini otpadaju sapi.
    Uvazavam da si uocila razliku, .................

Znamo da je Vuk odustao od DOS-a i sklonio se u Cg
    Znao je on istinu uloge vodje DOS-a a sastojala se u tome biti placenik i postati ljubimac masa za rusenje rezima, znao je i ko je fizicka sila tog procesa, narod je bio maska, kao sto su SAD znale ko ce im najvise pomoci za iskrcavanje u Italiji.
    A on je izabrao da ostane placenik i domaci ljigavac ili prevrtac, njegov rezon je -duze se zivi-.
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 13.03.2006. u 16:45 Razlog: slovne greske

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Sada makar ne strepim hoce li me mobilisati da prospem krv za njihove krajine i pljacke, ne cekam u redu za hleb i mleko, imam platu 600 evra pa ne sanjam o kupovini cipela ili televizora...ima toga jos ali nema smisla da vam dalje objasnjavam. Zar si ocekivala da se za 4-5 godina posle svih onih ratovanja i gladovanja tako lako oporavimo? Ne kazem da je sad idealno ali ko mi kaze da nema neke razlike taj je ili prespavao ili bio vrlo mlad tad pa nije ni svestan sta se desilo

Slične teme

1. Tomo,sram te bilo!!!
    Autor NEPOBEDIVO SUNCE u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 15.01.2009., 12:18
  2. osuđen na smrt zbog korupcije
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.10.2008., 19:32
  3. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 05.07.2008., 11:36
  4. Odgovora: 21