Boris Tadić

Ne mora da abolira Miru M, ali njegovo objasnjenje ne abolicije govori o necem drugom, i ujedno postavlja se pitanje.
Da li iko ima pravo da oduzima gradjanska prava coveku pa u to spada i pravo na sahranu ako je samo osumnjicen a nije osudjen, pravni sistem sveta to ne poznaje. Nije ni njemu lako jer se nalazi na dve funkcije, predsednik stranke i predsednik Srbije.
Da li treba da nam bude jasan nivo objasnjenja i shvatanja demokratije od istog koji je zastupa.
Ovo me potseca na AVNOJ- i odluku oduzimanja svih gradjanskih prava,.............
Demokratija nema alternativu, ona postuje zakon, pogotovo gradjanska i licna prava.
 
Izjava Predsednika Srbije je realna,kada se ima u vidu kredibilitet politichara u Srbiji koji "obnashaju" vlast.Ali to sad nema veze i uopshte nije bitno.Danas ce najverovatnije
biti doneta odluka gde i kako ce biti sahranjen bivshi Predsednik Srbije.E sad ako
porodica odluchi da se to obavi negde van zemlje,to je njihova odluka i za poshtovati je.
Medjutim u tom sluchaju neumitno se provlachi pitanje,da li je Srbija dostojna
svojih vladara.Za poslednjih dvesta godinica odigrano je nekoliko igrokaza slichnog
ili priblizno slichnog sadrzaja.Tako pre nekih dve stotine godinica jedan nepismeni
srpski knjaz je sekirchetom otfikario glavu svoga kuma i Vozda i odneo je na
poklonjenje nekom blesavom sultanu,zarad "sertifikacije" nesmetanog shverca
krmacha i bravova preko Save u pretechu EU.Ili recimo pre oko stotinak
godinica Kralj Srbije i njegova zena zaklani su u spavacoj sobi i posle razbacani
po beogradskoj kaldrmi...E onda imate sushtu suprotnost ovom,a to su recimo
sahrane nekih lichnosti u Beogradu.Beograd je tada bio u delirijumu zhalosti,a
danas se isti ti delirijumski sapatnici zgrazavaju tih likova i njihovih dela,dernjajuci
se iz petnih zila,psovajuci ih i yebavajuci im kompletan zenski deo familije...
...sad daljnja evidencija ovakovih idiotizama je bezpredmetna,ali mislim da bi
ipak bilo primerenije da se najnovija ceremonija odradi negde van Srbije,a onda
mozda nekada opet neko se seti pa pokrene kampanju prenoshenja "moshtiju"
shta je inache tradicija u Srba kada je "shetanje" mrtvaca u pitanju....
 
U svemu ovome sto si nabrojao predstavnici Srba su napredovali, bar u zadnjem slucaju vladara, isporucili su ga zivog sa svima koji su cinili njegov sistem vlasti /naj uzi krug/, a presudu primaoci isporucenog nisu doneli.
A sto se tice odradjivanja ceremonije, bar u mom prevodu znaci, cirkus vekova iza neka se nastavi i u ovom, pa sad je prilika da cirkus prestane, a mozda i nije,...........
 
DellBoy-011:
Predsednik Srbije neće abolirati Mirjanu i Marka Miloševića8-)


Ја хтедох да отворим сличну тему, али можда је боље овако јер ме особа чије је име тема, почиње невероватно да нервира.


БОРИС ТАДИЋ, НАРЦИСОИДНА УМИШЉЕНА МАРИОНЕТА !
Господин који је ПРЕДСЕДНИК СРБИЈЕ, или треба да почне да обавља свој посао и да БУДЕ ПРЕДСЕДНИК СВИХ ГРАЂАНА и да престане да злоупотребљава свој положај за промоцију своје партије, или једноставно да се повуче.

На том положају ЧОВЕК МОРА ДА ИМА ЧАСТИ И МОРАЛА, МОРА ДА БУДЕ ДРЖАВНИК а не јајара. Милошевић НИКАДА није имао моју подршку, али он је мртав... ејјјј... мртав! И шта сад ? Да се кретени иживљавају над мртвацем. Докле
ће Тадић да БЛАМИРА СРБИЈУ ??? Зар није био довољан бламаж са Сребреницом ? Да ли би Американци или било који други народ на планети Земљи радили овако нешто ???

Или можда он наставља традицију свога оца партизана - (због којих се и дан-данас НЕ ЗНА ГДЕ ЈЕ ГРОБ ЂЕНЕРАЛА ДРАЖЕ МИХАЈЛОВИЋА), или можда хоће да ПРЕКОПАВА гробове као нека шиптарчина... па ово је страшно... ово је бламаж... јер тог покојног Милошевића је подржавала ВЕЋИНА СРБА 10 ГОДИНА..

Милошевић је умро (или је убијен) НЕВИН - јер није осуђен ! Дајте људи мало достојанства, части и морала. Да ли је могуће да се неки кретени плаше и мртвог Милошевића ?

Овакве глупости које ради нарцис Тадић може да ради само некрштењак... мене је од њега већ срамота :evil:
 
Strah je u pitanju,zvacu im gace.Prvo sta bi bilo ako bi se u Beogradu na sahrani sjatilo par miliona ljudi,a drugo sta bi im na to rekle inostrane "gazde".Verujem da kao sto je tesko ova smrt pala vecini svesnih i patriotski orijentisanih gradjana Srbije,tako i njima u drzavnom rukovodstvu nije bilo bas svejedno.
 
Ma ko ga sisa , ajde da popijemo nesto
6ed5b9d0.jpg
 
miskov:
Strah je u pitanju,zvacu im gace.Prvo sta bi bilo ako bi se u Beogradu na sahrani sjatilo par miliona ljudi,a drugo sta bi im na to rekle inostrane "gazde".Verujem da kao sto je tesko ova smrt pala vecini svesnih i patriotski orijentisanih gradjana Srbije,tako i njima u drzavnom rukovodstvu nije bilo bas svejedno.

Kad bi se to desilo, u roku od mesec dana bi se ugasio B92, razne NVO, a i poneke partije...jer zavrnula bi se slavina za zapada, nisu ispunili zadatke... :smile: :wink:
 
Koliko sam mogao da vidm iz svih izjava, pocev od porodice , obicnih ljudi i do samih predstavnika njegove stranke a i ostalih stranaka niko nije ni pomislio na izricitu sahranu uz drzavne pocasti.
Rec je o sahrani obicnog coveka, osumnjicenog a ne osudjenog, u zemlji u kojoj je rodjen i kojoj i mrtav pripada.Drzavne pocasti prvi je pomenuo G-din Tadic u svojoj euforicnoj izjavi oko abolicije Mirjane M., izazvane strahom od duzine kolone naroda na sahrani SM, a narodu niko ne moze zabraniti da na istoj prisustvuje.
Ta duzina kolone mogla bi da ugrozi i baci u senku kolonu iz skorijeg vremena.
 
opanak:
Koliko sam mogao iz svih izjava, pocev od porodice , obicnih ljudi i do samih predstavnika njegove stranke a i ostalih stranaka niko nije ni pomislio ni trazio sahranu uz drzavne pocasti.
Rec je o sahrani obicnog coveka, osumnjicenog a ne osudjenog, u zemlji u kojoj je rodjen i kojoj i mrtav pripada.Drzavne pocasti prvi je pomenuo G-din Tadic u svojoj euforicnoj izjavi oko abolicije Mirjane M., izazvane strahom od duzine kolone naroda na sahrani SM, a narodu niko ne moze zabraniti da na istoj prisustvuje.
Ta duzina kolone mogla bi da ugrozi i baci u senku kolonu iz skorijeg vremena.
Da,bas i onda bi se "slavine"zavrnule.
 
Ето, шта ја доживех...'еботе... да ја сада браним Слободана Милошевића...пу,...

Али људи схватите да је тај човек БИО ДЕСЕТ ГОДИНА ПРЕДСЕДНИК СФРЈ И СРБИЈЕ И ДА МУ ПО ЗАКОНУ ПРИПАДАЈУ СВЕ ПОЧАСТИ !!!!
 
eremita:
Ето, шта ја доживех...'еботе... да ја сада браним Слободана Милошевића...пу,...

Али људи схватите да је тај човек БИО ДЕСЕТ ГОДИНА ПРЕДСЕДНИК СФРЈ И СРБИЈЕ И ДА МУ ПО ЗАКОНУ ПРИПАДАЈУ СВЕ ПОЧАСТИ !!!!
Kad imas dva "zla"pa normalno da ces manje da izaberes.Pustimo malo vreme da prodje,pa ce mo videti ko je ko i koje sta bio.
 
eremita:
Ето, шта ја доживех...'еботе... да ја сада браним Слободана Милошевића...пу,...

Али људи схватите да је тај човек БИО ДЕСЕТ ГОДИНА ПРЕДСЕДНИК СФРЈ И СРБИЈЕ И ДА МУ ПО ЗАКОНУ ПРИПАДАЈУ СВЕ ПОЧАСТИ !!!!

Eremita postovani
Ni ja mu nisam bio ljubitelj i ne govorim o politicaru o kome sam imao i imam misljenje, govorim o obicnom coveku, A KAKVA NAM JE SADA DRZAVA I KO NAM JE PREDSTAVLJA A O VOJSCI/koja vise nije narodna/ I DA NE GOVORIM, takva pocast na tom nivou mu i ne treba.
 
miskov:
Strah je u pitanju,zvacu im gace.Prvo sta bi bilo ako bi se u Beogradu na sahrani sjatilo par miliona ljudi,a drugo sta bi im na to rekle inostrane "gazde".Verujem da kao sto je tesko ova smrt pala vecini svesnih i patriotski orijentisanih gradjana Srbije,tako i njima u drzavnom rukovodstvu nije bilo bas svejedno.


Slažem se sa mišljenjem...
...A možda on i uputi neko izvinjenje Hagu,zato što je umro SM pre
nego što je osuđen...
 
opanak:
G-din Tadic odbio danas da primi T>Nikolica.
Pa nece valjda da mu radikalizuje kabinet,...................strah je strah

nista vise nego jedno veliko bljaaaaaaaaaaaaaaak.
koje dzubre uzima sebi za pravo da osporava neka i ljudskim i nebeskim zakonima data prava. Takvima moze samo dusa u pakao, a dace bog...
 
Ovo sam nasao na hrvatskom forumu. Mislio sam da o ovome pokrenem novu temu, ali verujem da se se i ovde sasvim dobro uklopiti! Da li nam treba da se bilo ko (pogotovu neki ustasa) ovako nasladjuje sa nama??? Eremita, sve vise pocinjem da se slazem sa tobom!!!!

Uzivajte......


srbi su baš ludi sljepi narod, vi neče te imati mira dok ne uništite sebe sami... i još čete to slaviti... kada pomislim da smo mi nekad hrvati debili , izdajice itd, uvik se sitim srba kako su još debilniji...

dignit če "pomenike slave" čovjeku koji je.... svojim intervencijama na kosovu , protjerao srbe i omogučio stvaranje nezavisne države kosovo .intervecijama u hrvatskoj protjerao ono malo četnika što je egzistiralo i hvala bogu sada smo mi hrvati "čišči", totalno devastirao srpsku ekonomiju..... izolirao zemlju..razbio je YU a krivio je svakog drugog.. omogučio je da zemlja bude optužena za genocid, što nije uspilo ni švabama,....vidite slobo je nanio štete najviše srbima pa drugim narodima .... a sada "če da ga srbi slave" ... bravo susjedi, dok je takav mentalitet kod vas nema opasnosti za hrvatsku možete napast ali sigurno čete biti uništeni...

Poruka je izmijenjena od:
tezcatilp0ca
 
eremita:
Ето, шта ја доживех...'еботе... да ја сада браним Слободана Милошевића...пу,...

Али људи схватите да је тај човек БИО ДЕСЕТ ГОДИНА ПРЕДСЕДНИК СФРЈ И СРБИЈЕ И ДА МУ ПО ЗАКОНУ ПРИПАДАЈУ СВЕ ПОЧАСТИ !!!!

Bili su predsednici i HITLER,MUSOLINI,CASUSECKU pa nisu imali drzavne pocasti.
SLOBA do te mere unistio zemlju Srbiju da ne zasluzuje ni malo "DRZAVNE POCASTI",a pravo na sahranu njegovoj porodici i postovaocima niko ne spori.
Bas me zanima za tebe EMERITA i OPANAK ako niste bili ljubitelji SLOBE koga ste bili?
 
_Milanche_:
Bili su predsednici i HITLER,MUSOLINI,CASUSECKU pa nisu imali drzavne pocasti.
SLOBA do te mere unistio zemlju Srbiju da ne zasluzuje ni malo "DRZAVNE POCASTI",a pravo na sahranu njegovoj porodici i postovaocima niko ne spori.
Bas me zanima za tebe EMERITA i OPANAK ako niste bili ljubitelji SLOBE koga ste bili?
Mozes da mi ne verujes, ali ni jednog lidera ni vodje, uvek cu biti ljubitelj svog naroda sa svim njegovim istorijskim i kulturnim nasledjem, necu biti ljubitelj ideja u kojima se preko Makijavelizma, Nicea, materije iznad duha i duhovnosti,......................e pa mislim da je i ovo dosta, ako ne verujes neka ti ostane.
 
...a zasto treba da aboliraju Milosevicevu zenu...cula sam da je poternica koja je za njom izdata preko Interpola takva da su oni koji su je izdali dobili odgovor od svih zemalja clanica Interpola da je za to za sta je optuzuju nikad nece izruciti jer njihova zakonodavstva takve optuzbe ne poznaju i ne priznaju
 

Back
Top