Sve prave ljubavi su tuzne?

topmodelsica:
Koliko tuznih ljubavi ima
previse sumnjamo da neko srecno voli jos.
O kako tuznih ljubavi ima
da li je i nasa tu medju njima
brinem ponekad.

Interesantna tema za 04:49 sati...
Pa sad prave ljubavi ne prestaju i zato ne mogu da budu tužne.
Tugujemo za onim što nemamo a ne za onim što ne cenimo.
Zar nije tužnije provesti svoje životno vreme sa nekim ko to ne ume da ceni?
Jao, nemojte te teme...
 
Pa gledaj, upecaj tog sto volis na nesto:)
"na neku foru"...to je savet koji ja cesto dobijam ali jos uvek mi nije jasno koje su to fore, sta god ja da probam , ne upali mi:)
pa ako bi neko hteo da mi otkrije tajnu fora bila bih mu zahvalna:))))))
upecaj ga na lovu ili sta znam,nesto, neki trik:)))))))))))..jer ja mislim da je obostrana ljubav nemoguca, to je iz nekih razloga uzasno komplikovano, mislim da u vezama uvek samo jedan voli, onaj drugi je tu iz nekih drugih razloga a ne iz ljubavi, ili su oboje tu iz neke koristi ali ne iz ljubavi...
i ne zaboravi da je jako tesko voleti nekoga, cak je i to nemoguce, a kamoli da se sretnu dve osobe koje se stvarno duboko i obostrano vole:)
 
topmodelsica:
Koliko tuznih ljubavi ima
previse sumnjamo da neko srecno voli jos.
O kako tuznih ljubavi ima
da li je i nasa tu medju njima
brinem ponekad.


Sve prave ljubavi su tuzne samo ako places kad te ostavi :lol:

Dok sam razmisljao kitom bio sam zaljubljive prirode. Kita je vodila svaku srcu mom, a od kako se kita smirila igram se erotskim papirima. :lol:

Sala mala, ali kad je ljubav prava nije tuzna.
 
sinnke:
Sve prave ljubavi su tuzne samo ako places kad te ostavi :lol:

Dok sam razmisljao kitom bio sam zaljubljive prirode. Kita je vodila svaku srcu mom, a od kako se kita smirila igram se erotskim papirima. :lol:

Sala mala, ali kad je ljubav prava nije tuzna.

:shock: sinnke..... moracu da revidiram misljenje o tebi.... ti si u stvari pesnik.... :roll:
 
sinnke:
A nemo`s pilom ko sikirom.

Livada ne vidim tu nista pesnicko. I kad kucas potrudi se da ti ne drhte ruke. :lol:

hehe, na trenutak sam se ponadala da ces jednom prestati da budes to sto jesi i da ces postati covek..... :shock:
nema veze.... bio je to samo trenutak.... :roll:
hehhe.... ne sikiraj se ti za moj tremor.... za to ima leka.... :roll:
 

Back
Top