System Mechanic Pro 5.5

Baba???

Aktivan član
Poruka
1.782
Možda većina zna za ovu caku kod ovog programa, mada nisam nigde naleteo da se to spominje (da li može sa novom verzijom, ne znam).

Virtualni Drajv sa SM

Odete pod Fix, pa Recover Deleted Data, a onda izabereš sa spiska Emergency Disk Image, i komotno trpate igrice na po jednu „particiju”!!

Možda to nije predviđeno za to, ali funkcioniše, i NHL i NFL i FIFA...gde god treba drugi CD za igranje!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Baba???:
Možda većina zna za ovu caku kod ovog programa, mada nisam nigde naleteo da se to spominje (da li može sa novom verzijom, ne znam).

Virtualni Drajv sa SM

Odete pod Fix, pa Recover Deleted Data, a onda izabereš sa spiska Emergency Disk Image, i komotno trpate igrice na po jednu „particiju”!!

Možda to nije predviđeno za to, ali funkcioniše, i NHL i NFL i FIFA...gde god treba drugi CD za igranje!!
Baš fino.
Hvala za korisnu informaciju. :wink:
 
[Z@@R]:
posto sam mislio da vas pitam o registry mechanic ?a li se treba izbrisati oni problemi? a da mi poslije nezaj**bu nesto.
Sam program pravi backup tih ključeva. Ima podešavanje koliko dana ih čuva tako. Izbriši pa vidi kako ti se ponaša komp. Ako imaš nekih problema samo ideš na restore i sve će se vratiti na svoje mesto. Usput pokušaj da provališ o kom se ključu radi koji je izbrisan, a nije bilo poželjno.
 

Back
Top