kad smo bile male

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja

super heroj za vas je?

  • manda

    glasova: 0 0,0%
  • pedjolino

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    73
  • Anketa je zatvorena .
Skupljala sam salvete i mirisljave papirice sa nekim slikicama, ne znam da li se toga secate. Imala sam Garfilda i Alfa sve dok mi ga nisu na moru "ucili da pliva" i on se sav ucebao od slane vode :-( A za barbi sam bila presrecna kad sam je dobila i isto nije imala mnogo odece, pa sam je nosila kod bake da joj sasije haljine. Jedino sam bila ljubomorna sto barbi ima plavu kosu, a ja sam bila smedja :D Vukla sam i onu lutku bebu, nju sam najvise volela, bila je maltene veca od mene :p
 
jao, divna je tema:D

ma ima svega, bre..koncert nede ukraden na kom sam upoznala moju najbolju drugaricu..imale smo po sest godina..besomucno igranje izemdju dve vatre, copori dece..voznja biciklom pored reke..razbijena glava:lol: :lol: :lol: mrezica koju sam skidala kad krenem u skolu, i sakrivala u dzep:wink:
neki crni decak u koga smo sve bile zaljubljene u prvom..pa nastavnica biologije koju smo svi mrzeli u petom..pa kaligula, kojeg smo odgledale u sedmom(mislila deca da je istorijski spektakl:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
pa svaki drugi vikend neko takmicenje, putovanja, loodilo...pa pop..covece, skupljanje ploca sa svih strana..boj dzorz, majkl dzekson...famozna 83.:D sta je sve izaslo te godine, uau..nikad plodnija godina..pa olimpijada 84.i zagi cokoladice:D
jao, nijedan odmor nam nije prosao bez njih...
a skupljalo se svasta..znacke, salvete, posle itd-ovi..jbt, sve sam imala ..od prvog broja..pa posteri..hehehhehe..na kraju sam ih lepila po plafonu..duran duran, i vecita dilema ko je lepsi-dzon ili simon:lol: :lol: :lol: :lol:
posle dosla srednja skola..ozbiljnija muzika, drugacije zezanje..ali to je vec druga prica:wink:
 
Jbt, kud spomenuh Milku... :lol:
Joj, kako je Katarina Vit bila lijepa na Olimpijadi u Sarajevu... U revijalnom dijelu plesala je uz Bizeovu Karmen... Prekrasno...

Ej, Sindi, si i ti slusala Omladinski program Radio Sarajeva? :D
 
Gazdarica:
Jbt, kud spomenuh Milku... :lol:
Joj, kako je Katarina Vit bila lijepa na Olimpijadi u Sarajevu... U revijalnom dijelu plesala je uz Bizeovu Karmen... Prekrasno...

Ej, Sindi, si i ti slusala Omladinski program Radio Sarajeva? :D

da, ali vise drugi program radio zagreba..a nocom smo slusali radio luksemburg, tamo bile najnovije top liste...:D sve sa sustanjem , i krcanjem:lol: :lol: :lol:

jao jeste, bila je lijepa:wink:
ma cela olimpijada je bila fenomenalna:)

ps.afro, ma sve ti je oprosteno:) :wink:
 
Gazdarica:
TOP 20 Radio Zagreba, subotom u 22h... :roll:
A Radio Luksemburg je bio pojam, eh daa...

Hm, da li je iko osim mene redovno pratio zbivanja na iracko-iranskom ratistu? :P

hehhehehe..zar si sumnjala?:mrgreen:
moji politicki poceci bili negde u drugom srednje kad sam na uzorku od dvesta ucenika radila rad na temu-uticaj sso danas..:D :lol: :lol: :lol: :lol:
da ne pricamo o sindikalnim udruzivanjima tipa-jel bezimo sa casa?bezimo:D
a kretenski fazoni, matematicka gimnazija, svi odlicni, i kao bezimo..misim, sta reci:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top