Teme

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Zeleo bih da napravi temu za moj mobilni Sony Ericsson k700i.

Da li postoji neki program koji to radi i gde mogu da ga skinem ?

Hvala na pomoci !
 
Pogledaj ovde http://www.theforum.co.sr/.
Sve što ti ne bude jasno pitaj tamo i ja ću probati da pomognem.

Ako još nekoga interesuje pravljenje tema pridružite nam se.
Takođe možete postaviti zahtev za temu po svojoj želji.(za sada za SE, ali možete pokušati i za Nokia).

ps znam, znam i ja počeo da reklamiram neki drugi forum.E pa, samo ovaj put, kada već čovek pita.
 
dan555:
Za razliku od ABC-a ja ništa ne prodajem.Sve je besplatno uz dobru volju članova.
Dobro,ali reci i sam sta je isplativije, kupiti od mene sve sto ti treba na jednom cd-u,testirano i full, ili se stalno njakati po internetu za svaku stvar koja ti trea,traziti linkove,pa linkovi koji nerade,pa tril stvari,i opet mozes da nenadjes ono sto trazis.
Ja nudim sve sto nekom treba za telefon po veoma razumnoj ceni!
www.0631909597.co.sr
 
Kada već pitaš- cena CD kompilacije programa u BG-u je od 150-250 din, a ti si skuplji.
Dok sam bio na dial-up-u više mi se isplatilo da kupujem CD, ali sada imam ADSL pa je glupo da kupujem gomilu programa koji mi uopšte ne trebaju samo da bih dobio par koje koristim.
Vidim da nudiš i teme.Nadam se da ne prodaješ neku od mojih, to ti ne bih oprostio.Temeri se ne trude da naprave dobre teme da bi ti na njima zarađivao, već su potpuno besplatne za sve.
 
Pazi ja za ovu lovu dajem kvalitetan sadrzaj sa opisima,i sve full i najnovije a to za 150-250 din je vise gluposti nabacanih nego programa!
A u pravu si za ADSL., isplati se.
Teme su sa stranih sajtova, a ima i dosta onih koje sam licno pravio.
 
I moje teme su na stranim sajtovima, kad ne postoje domaći pa da ih upload-ujem na njih.
Za koje telefone ti radiš teme?Gde mogu da se pogledaju?
 

Back
Top