BRUKA NA EVROPESMI!

Je ste culi izjavu Ognjena Amidzic za Nacionalni dnevnik: Ako 4 clana zirija (grnogorskog) misle da je No name najbolji i da njihova (pesma flamingosa) pesma zaista vredi nulu idem na operaciju da promenim pol i idem da berem pomoradze u Kolumbiju.

Izjava 2. Dosta je bilo izivljavanja mladjeg brata nad starijim. Vreme je da stariji brat lupi samar malom.
ON JE CAR
 
evo sve trcim da dam podrsku moralnim nakazama
propali glumac i propali muzicar
na sve nacine pokasavaju da izbiju na povrsinu
ne biraju sredstva
glasanje izrezirano
i sa jedne i sa druge strane
a mi se primimo
kao vidi ove crnogorce glasali sa svoje
moji nisu ni jedni drugi
sljam
u svakom slucaju
 
A stvarno je smešno da na Evroviziji (čiji pobednik treba festival da "donese" sledeće godine u svoju zemlju) idu predstavnici Zajednice SCG samo mesec dana pre referenduma o razdvajanju(tačno da se nadaš da neće pobediti da ne bude opet ovakvih čuda)! Imala sam mnogo jak osećaj da će baš ovo da se dogodi i smao sam zato pratila Evroviziju mada mi je sve jedno ko će da ide, od ABBE na ovamo nisam poželela ni jednu evrovizijsku pesmu da čujem još jednom!
Nego, čini mi se, sada i da, recimo, odu Marinko i Ognjen, biće ista priča, bolje da sad lepo zaključe festival, niko da ne ide i završena priča! Inače, ovo će da traje i traje!
 
Onaj cirkus u subotu uvece je bio pravi prikaz situacije u kojoj zivimo , tj. slika i prilika ove nase jadne drzave. Lazni sjaj i prikaz da je zivot pesma, a iza zavese svadje, nemoral, ljudska glupost i bratska ljubav koje se vise treba cuvati nego od neprijatelja. Sramota!
 
Ono je bila svojevrsna blamaza i takav shund od pesama da je to strasno.Ja sam bila zgrozena.I nije niko ni zasluzio da ide-mada ni iz drugih zemalja ne verujem da ce biti mnogo boljih pesama.Evrovizija je postala chista komercijala,a o tome da je namestena da i ne govorimo...
 
banegad2004:
evo sve trcim da dam podrsku moralnim nakazama
propali glumac i propali muzicar
na sve nacine pokasavaju da izbiju na povrsinu
ne biraju sredstva
glasanje izrezirano
i sa jedne i sa druge strane
a mi se primimo
kao vidi ove crnogorce glasali sa svoje
moji nisu ni jedni drugi
sljam
u svakom slucaju

blago tebi, ti si sigurno mnogo više uspeo u životu od ovih propaliteta, sram da ih bude, moralne nakaze jedne, najgori šljam!
 

Back
Top