Australija

poslovnamreza

Početnik
Poruka
3
Pisem ovaj post i bicu potpuno otvoren.

Zelim da zivim i radim u Australiji. Svi dobro znamo koliko je tesko ovde u Srbiji.
Ovde prosto vise nema zivota. S’ obzirom da ni na zapadu nije lako naci posao,
(bavim se racunarima i vidim da je u toj oblasti dosta tesko doci do posla)
za pocetak, radio bih bilo šta, bilo gde; u restoranu, kaficu, prodavnici, kancelarijski posao itd.

U Australiji ima dosta nasih ljudi, nadam se da ce se naci neko ko ce hteti da mi pomogne.
Mozete me kontaktirati putem mail-a: poslovnamreza@yahoo.com.

Unapred zahvaljujem
Veliki pozdrav za sve nase
u Australiji
Pedja

P.S. Opsirnije informacije cu ostaviti putem mail-a.
 
EEE sta ti je zivot!!

Ja zivim u australiji bavim se racunarima.

Servis, Opravka, Programiranje - PHP.MySQL,SQL.VB.NET,JAVA,Web Dizajn, Web Security...
Studiram programming ....
Ali posla imate koliko vam dusa zeli sto se te oblasti tice.
Plata u zavisnosti od $25 do $100 po satu!!!

ALI ALI

Ako nemas Diploma/Degree/ GraduateDiploma + Odlicno poznavanje engleskog jezika + minimum dve godine pa cak i vise radnog iskustva NEMA NISTA OD TVOG POSLA!!


Australijancu je vreme najvaznije. Nece on tebe da placa i da te uci u njegovoj firmi.
Znaci prvo skola zavrsena u AUS pa onda posa!!

Srecnooooooooo
 
EEE sta ti je zivot!!

Ja zivim u australiji bavim se racunarima.

Servis, Opravka, Programiranje - PHP.MySQL,SQL.VB.NET,JAVA,Web Dizajn, Web Security...
Studiram programming ....
Ali posla imate koliko vam dusa zeli sto se te oblasti tice.
Plata u zavisnosti od $25 do $100 po satu!!!

ALI ALI

Ako nemas Diploma/Degree/ GraduateDiploma + Odlicno poznavanje engleskog jezika + minimum dve godine pa cak i vise radnog iskustva NEMA NISTA OD TVOG POSLA!!


Australijancu je vreme najvaznije. Nece on tebe da placa i da te uci u njegovoj firmi.
Znaci prvo skola zavrsena u AUS pa onda posa!!

Srecnooooooooo

Cao Sale,
nisam bas sigurna u tu tvoju izjavu da posla u Australiji ima koliko hoces sto se tice oblasti informatike. Ja sam se pre skoro 4 meseca doselila ovde i moj muz jos uvek pokusava da pronadje posao. Na svako radno mesto se javi i oko stotinu ljudi. A vizu smo dobili bas na osnovu njegove struke, jer se kao to zanimanje trazi - faks mu je priznat od ACSa, ima vise od 9 godina radnog iskustva u informatici, polozili smo IELTS... ali posla nema...
Da li mozda znas neke firme koje traze ljude, a da nije preko oglasa ? Kazu da se samo 20% radnih mesta oglasava...a da se ostali poslovi dobijaju preko poznanstava... samo sto mi kao novi doseljenici ne znamo nikoga ovde...

Pozdrav
 

Back
Top