devojka+devojka

R

Ramona

Gost
Cao
imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojke i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)
 
plavusa ana:
kako ti se ne gadi? devojku ne bih mogla da pipnem a kamoli da se sa njom poljubim...
Hej, uopste nije gadno, a i sama pomisao na moje telo koje je dobro i nezno u dodiru sa slicnim takvim telom izaziva u meni uzbudjenja, jednostavno sam pitala nemojte sad da me pljujete jer iskreni obicno tako prodju ovde.
 
pa uzmi neku agenciju pa plati one rade sve za pare i resices svoj problem ja sam jednom platio da ih gledam :oops: mogu ti reci da su to profesinalno uradile nisam izdrzao pa sam i ja uleteo to je bilo pravo ludilo pitaj decka da li bi mu smetalo pa nadji nije to nista lose ali je lose dva muskarca....!!!! :twisted:
 
uhhhh....kakvo musko licemerje :twisted:

ponasaj se isto tako kao i kad bi zelela da spavas sa deckom. nemas potrebe da u te svrhe ides u javnu kucu i potrudi se da to bude lepo iskustvo. razjasni sa tobom da li stvarno to zelis, da posle ne bi bilo nekih psihickih posledica. bez grize savesti!!! to je tvoja zelja i imas pravo da je ostvaris!!
i ako dve devojke zele da spavaju, to ne znaci da uvek treba tu da bude i neki muskarac da viri!!!! i onda uleti!!!! zaboga!!!!! da li to zene treba da rade zbog zadovoljstva muskaraca?? ne, nego zbog svog zadovoljstva!!
samo napred, malo je hrabrih koji ostvaruju svoje fantazije!
 
Ramona:
Cao
imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojke i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)
sobziromkolikotijegodinanormalnojedatiseitodesava,samonapred :idea:
 
Ramona:
Cao
imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojkе i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)

невероватно, али и ја их примећујем...стварно има добрих и медених девојака кад се мало осврнеш око себе. :wink:

а што се ове теме тиче - зaјeби љубљење женско + женско! то све изгледа некако педерски... :roll:
 
Ramona:
Cao
imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojke i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)




Imala sam devojku citavih 4 god. Zabavljali smo se....Bile smo najbolje drugarice. Nista vise sem dobrog ljubljenja i strasti nismo imale! Bilo je lepo!
 
MA PUSTI TO... NE TREBA TI... PRIMECUJES ZGODNE DEVOJKE JER PODSVESNO ZELIS DA IZGLEDAS I DA SE NOSIS KAO ONE, A NE ZATO STO ZELIS SA NJIMA DA IMAS INTIMU, VERUJ MI... MEDJUTIM DANAS JE TESKO NAPRAVITI RAZLIKU IZMEDJU TA DVA RAZMISLJALNJA, JER JE BISEXUALNOST DANAS TZV. NORMALNA STVAR... NEMOJ NISTA DA POKUSAVAS, JER JE TO GLUPO...
 

Back
Top