devojka+devojka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: devojka+devojka

Ramona
    Guest

Podrazumevano devojka+devojka

Cao
    imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojke i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)

sigma
    Guest

Podrazumevano

Da li ti probas sve sto pozelis uvek? :shock:

Ramona
    Guest

Podrazumevano

Eh, naravno da ne probam sve ono sto pozelim, ali....
    volela bih

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

kako ti se ne gadi? devojku ne bih mogla da pipnem a kamoli da se sa njom poljubim...

Ramona
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio plavusa ana
    kako ti se ne gadi? devojku ne bih mogla da pipnem a kamoli da se sa njom poljubim...
    Hej, uopste nije gadno, a i sama pomisao na moje telo koje je dobro i nezno u dodiru sa slicnim takvim telom izaziva u meni uzbudjenja, jednostavno sam pitala nemojte sad da me pljujete jer iskreni obicno tako prodju ovde.

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano resenje

pa uzmi neku agenciju pa plati one rade sve za pare i resices svoj problem ja sam jednom platio da ih gledam ops: mogu ti reci da su to profesinalno uradile nisam izdrzao pa sam i ja uleteo to je bilo pravo ludilo pitaj decka da li bi mu smetalo pa nadji nije to nista lose ali je lose dva muskarca....!!!!

anakin
    Guest

Podrazumevano

uhhhh....kakvo musko licemerje

ponasaj se isto tako kao i kad bi zelela da spavas sa deckom. nemas potrebe da u te svrhe ides u javnu kucu i potrudi se da to bude lepo iskustvo. razjasni sa tobom da li stvarno to zelis, da posle ne bi bilo nekih psihickih posledica. bez grize savesti!!! to je tvoja zelja i imas pravo da je ostvaris!!
    i ako dve devojke zele da spavaju, to ne znaci da uvek treba tu da bude i neki muskarac da viri!!!! i onda uleti!!!! zaboga!!!!! da li to zene treba da rade zbog zadovoljstva muskaraca?? ne, nego zbog svog zadovoljstva!!
    samo napred, malo je hrabrih koji ostvaruju svoje fantazije!

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

OK evo samo da ti pruzim podrsku i da ti kazem da sam imala "devojku" i pored svog decka.. To uopste nije nista cudno..

super riba
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Peta W.
    OK evo samo da ti pruzim podrsku i da ti kazem da sam imala "devojku" i pored svog decka.. To uopste nije nista cudno..
    fuuuuuuuuuuuuuj

Početnik
    Učlanjen
    12.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: devojka+devojka

Citat Original postavio Ramona
    Cao
    imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojke i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)
    sobziromkolikotijegodinanormalnojedatiseitodesava, samonapred

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio plavusa ana
    Ja se ne slazem

Ramona
    Guest

Podrazumevano

Hej, hvala svima na podrsci jos da nadjem "devojku" kekekeke)))

Guest

Podrazumevano

idi kod doktora dok jos nije kasno

Ramona
    Guest

Podrazumevano

Gost, ti si jos jedan od onih bez maste?

Sladjana77-Bgd
    Guest

Podrazumevano

Ja jesam imala iskustvo, sa starijom devojkom i bilo je super, uzivala sam, a njen momak je samo gledao

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Cao
    imam 22 god. i nisam imala velika iskustva sa nekom devojkom osim jednog zesceg ljubljenja sa drugaricom kada smo bile pijane. U poslednje vreme primecujem na ulici i svuda oko sebe zgodne devojkе i.... sve mi se cini da bih to zelela da probam, ali...KAKO? kako pokusati i.... ima li neka devojka, ovako anonimno kao i ja, da mi kaze neko svoje iskustvo ili kako se to desilo prvi put(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)
    невероватно, али и ја их примећујем...стварно има добрих и медених девојака кад се мало осврнеш око себе. :wink:

а што се ове теме тиче - зaјeби љубљење женско + женско! то све изгледа некако педерски...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

(imam decka vec godinu i po i super nam je, ovo je samo jedna moja fantazija koju bih veolela da realizujem)
    Samo obrati pažnju na to da je u pitanju prevara, ako iz toga isključiš dečka.

Zainteresovan član Sturmgeist (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Zezaj se, a pusti price o prevari, jer to braka ne postoji, nikom nisi obavezana, pa se opusti i istrazuj sve sfere svoga bica.

vanjja
    Guest

Cao

Imala sam devojku citavih 4 god. Zabavljali smo se....Bile smo najbolje drugarice. Nista vise sem dobrog ljubljenja i strasti nismo imale! Bilo je lepo!

Guest

Podrazumevano

MA PUSTI TO... NE TREBA TI... PRIMECUJES ZGODNE DEVOJKE JER PODSVESNO ZELIS DA IZGLEDAS I DA SE NOSIS KAO ONE, A NE ZATO STO ZELIS SA NJIMA DA IMAS INTIMU, VERUJ MI... MEDJUTIM DANAS JE TESKO NAPRAVITI RAZLIKU IZMEDJU TA DVA RAZMISLJALNJA, JER JE BISEXUALNOST DANAS TZV. NORMALNA STVAR... NEMOJ NISTA DA POKUSAVAS, JER JE TO GLUPO...

Ramona
    Guest

Citat Original postavio vanjja

Imala sam devojku citavih 4 god. Zabavljali smo se....Bile smo najbolje drugarice. Nista vise sem dobrog ljubljenja i strasti nismo imale! Bilo je lepo!
    Uhh vanjja, blago tebi))))

ebo korisnichko ime
    Guest

Podrazumevano ma super jeee!!!

ej !
    ja sam imao iskustva sa devojkama...i mogu ti retji da je SUPER!
    probaj..
    sretjno!
    8)

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    idi kod doktora dok jos nije kasno
    oces da me vodis

Guest

sto je vise 'nemas'?

vanjja
    Guest

Citat Original postavio Anonymous
    sto je vise 'nemas'?

Sada smo udate...
    Ona ima cerku...i lepa je kao ona!

Slične teme

1. Dobra devojka - losha devojka....
    Autor gazela u forumu Žene
    Odgovora: 310
    Poslednja poruka: 05.07.2008., 02:16
  2. vasa devojka i njena devojka
    Autor latica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 06.10.2006., 04:09