Toca Race Driver 3

Ma mrzelo me da skidam plug in :P Al sad sam skinuo,i imam lepe vesti :D

Minimum Requirements
Windows XP
DirectX 9c
Pentium 4 or Athlon at 1.4GHz
256Mb RAM
Supported 32Mb Graphics Card
DirectX 9 Compatible Sound Card
6.0 Gigabytes Hard Disk Space
2x DVD-ROM Drive

Supported Graphics cards
Intel 82915.
ATi Radeon 8***, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800.
nVidia GeForce 3, GeForce 4 (Not MX), GeForce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950, 6800, 7800.

Čak je i integrisana podržana.TOCA evo me :D
 
a kakav je crack?
Secam se da je dvojka bila zesce sjebana i da su morali da se otkacinju opticki uredjaji?
Da li je ova bolje razbijena?

Inace ne verujte u tu zahtevnost.
Zahtevace ona mnogo vise za opusteno igranje sa detaljima.
 
tab503:
a kakav je crack?
Secam se da je dvojka bila zesce sjebana i da su morali da se otkacinju opticki uredjaji?
Da li je ova bolje razbijena?

Inace ne verujte u tu zahtevnost.
Zahtevace ona mnogo vise za opusteno igranje sa detaljima.

Samo prva verzija je imala STARFORCE zastitu , ova novija verzija TOCA 2 nema starforce ... crack je normalan , pokerne se samo crack 1 pa crack 2 , kao sto vidite ima 2 cracka i nista vise , nema cupanja kablova ,ali igra nije nista posebno ... ne svidjaju mi se modeli formula , nisu ovi noviji i mnogo su nezgodne za upravljanje :lol:
 
mislis toca 2 je bila sa star forceom :lol:
Nije mi jasno sto su odustali kad je bila dobra zastita. Mozda je preskupa a malo donosi???
A sto se tice nezgodnijeg upravljanja.
Mozda je prilagodjena volanu?
 
tab503:
a kakav je crack?
Secam se da je dvojka bila zesce sjebana i da su morali da se otkacinju opticki uredjaji?
Da li je ova bolje razbijena?

Inace ne verujte u tu zahtevnost.
Zahtevace ona mnogo vise za opusteno igranje sa detaljima.

Ja imam dvojku i crack je sasvim običan,copy-paste.I po koji put ponavljam detalji mi nisu bitni.Makar izgledala kao dvojka,opet ću je igrati.

68Charger440:
Nisam spreman dati $40 za nju. Poprilicno sam siguran da ce za par meseci kostati duplo manje.

No coment :shock:

ali igra nije nista posebno ... ne svidjaju mi se modeli formula , nisu ovi noviji i mnogo su nezgodne za upravljanje

Da upravljanje je bio jako loše,ali kad se jednom navikneš,super je.Ja sam je prešao nekoliko puta.

tab503:
A sto se tice nezgodnijeg upravljanja.
Mozda je prilagodjena volanu?

Ne nego je jednostavno bilo nerealno.U krivini,pri brzini od 40 km/h jednostavno izletiš sa staze,obrneš se za 180 stepeni,i nemaš šanse da se vratiš u igru.Ja sam u Colin McRae Rallyiju 2.0 skretao u krvini s brzinom od 100 km/h :lol: Ali CMR ima staro,dobro zanošenje u krivini :cool:
 
imam igru i super je- grafika, gameplay.. ma sve je ludilo. ide glatko na maximumu detalja a imam samo 512 ram-a. jedino sto je sranje je: starforce. igru sam poceo da igram posto mi je crkao dvd pa sam ga iskljucio :) eto zasto je to dobro (crkavanje dvd-a) a mislim da mora da se mountuje image bas preko daemon-a 403 sa ukljucenim emulacijama.
 
Ne mogu da je pokrenem. Uradio sam sver kako pise u uputstvu, prekopirao sadrzaj dvd-a na hd, disable opticke uredjaje, instalirao (preko daemon-a), i kada pokusam da je startujem, prvo jedno minut proverava disk, i na kraju mi kaze "error", kao disk nije originalan, treba da ubacim originalan disk. Zna li neko kako da resim problem? P.S. Ako neko hoce, neka mi posalje .mds fajl, da pokusam, mozda ovaj kod mene ne valja. zarko_stamenkovic@hotmail.com
 
Pa brate, gore sam ti napisao- iscupaj cd/dvd rom (tj. kabl iz njega) i igricu instaliraj i pokreni preko daemona (4.03), a sve emulacije koje daemon ima ukljuci (ima ih 4 valjda)! Mada sa starforceom jos uvek nikada nisi nacisto!
 
Sta da ti kazem- sigurno je moguce i bez cupanja, ali je sa cupanjem jedino sigurno. Najbolje da iscupas cd/dvd i da ih ukljucujes samo kada ti trebaju, a ne da ih iskljucujes kad ti treba igrica. Mozes da probas i drugacije, ali ja se ne bih zezao, i zbog svog i zbog zdravlja kompa!
 
polarnimeda:
Sta da ti kazem- sigurno je moguce i bez cupanja, ali je sa cupanjem jedino sigurno. Najbolje da iscupas cd/dvd i da ih ukljucujes samo kada ti trebaju, a ne da ih iskljucujes kad ti treba igrica. Mozes da probas i drugacije, ali ja se ne bih zezao, i zbog svog i zbog zdravlja kompa!
U tom slucaju necu ni da je instaliram. F.ck Toca!
 

Back
Top