SERUMI

NikadNijeKasno

Obećava
Poruka
75
Nacula sam nesto o serumima koji su nesto kao S.O.S. za kozu.Ipak zanima me nesto detaljnije:Kako se koriste,sta postizemo njima,da li ih smeju koristiti zene ispod 30 god,koji su najdelotvorniji a prisutni na sirem trzistu...? Zahvaljujem unapred i izvinjavam se ako je o ovome bilo reci u nekoj prethodnoj temi.Pozdrav svima!
 
serum sam ne sluzi nicemu a pre kreme poboljsava dejstvo kreme i zapravo je vodi tamo gde treba...hm kako objasniti?
serum je kao kisa za zemlju pre setve
postoje razni serumi hidratantni,za sjaj koze,antirid,zatezajuci...
to je dopun nezi koze,ja koristim s vremena na vreme hidratantni i za sjaj ali sam u poslednje vreme smorena
koji te zanima konkretno?
 
koji su najdelotvorniji?jbt pa isto kao kreme,zavisi od tvoje koze a i novcanika.
ja koristim hidratantni od la prairie(90€) i midnight secret od guerlain(oko 60 nisam sigurna)
oni su ok
 
Ja u te gluposti ne verujem. Mladjima od 35 to ne treba, blagi antirid da, al' poceti rano sa agresivnijim proizvodima, NE!

Eno, Zmaj mi rekao da nemam njijednu boru, genetika rules! :razz:
 
:lol:

Znala sam da ces da se javis! A Zmaj zna da ne moze sa mnom u mrak, jos odavnooo, oj!
Pa skidam je zato da ne vrsi agresiju! :razz:
Ozbiljno, serumi mi zvuce preterano, a ja verujem u prirodnu negu i metode.
 
pa valjda smo doktorirali da kozmetika samo dodaje na nacin zivota?
ako pusis spavas malo ne skidas sminku nerviras se stalno koristis drogu radis u rudniku a za mamu te pitaju da l ti je baka onda tesko da bilo koji serum moze da ti pomogne
btw divlja imas bas lep ten :wink:
 
Zanima me kako se nanose,koliko cesto?Negde sam procitala da se koriste uzastopno svake veceri 2 do 3 nedelje a onda se vise ne smeju nanositi jer navodno pocinju da stete kozi.Mene konkretno zanimaju oni za zatezanje...Mislim,znate ono kad ustanete izjutra,pogledate se u ogledalo a ono kao da su vas cele noci ujedali komarci:) Znaci,nesto sto ce izjutra uciniti da lice bude sveze,zateguto....
 
koriste se kao kreme
u americi je stavljanje kreme na kremu normalno ali evropljanke su malo teze za to
ujutro i uvece mozes da stavljas pre kreme,nikad samo serum jer sam ne sluzi nicemu;)
a koliko godina imas?zatezanje lica ide posle 50-e,ne navikavaj kozu na zahtevnu negu bez potrebe
mozes i da koristis serum kao kuru(bude li neko pravio insinuacije zavrnucu mu siju) tj dva meseca npr pa onda prestanes pa sledece godine opet
ako ipak insistiras za zatezanje reci mi godine,tip koze i cenu pa cu ti preporuciti najbolje;)
 
28 god,masni tip koze rekla bih, a cena..? Pa do nekih 50 eurica:)Da,upravo to,serum kao kura! Cak to i preporucuju,a nikako svakodnevno nanosenje.Mislim za mladje lice...Jednom sam probala neki,nemam veze sta je bilo u pitanju,i rezultatu su fantasticni,samo posle jednog nanosenja! Zaista sam zainteresovana za ovo kozmeticko cudo:)
 
NikadNijeKasno:
28 god,masni tip koze rekla bih, a cena..? Pa do nekih 50 eurica:)Da,upravo to,serum kao kura! Cak to i preporucuju,a nikako svakodnevno nanosenje.Mislim za mladje lice...Jednom sam probala neki,nemam veze sta je bilo u pitanju,i rezultatu su fantasticni,samo posle jednog nanosenja! Zaista sam zainteresovana za ovo kozmeticko cudo:)
ovo ti preporucujem samo zato sto trazis inace da sam ti ja ne bih
http://sephora.fr/browse/product.jhtml?id=P13319&shouldPaginate=true&categoryId=C420
od clarins,dobar je ocekuj rezulatate posle neku nedelju,mada zavisi kako ti reaguje koza,mozda bude i ranije...ali mislim i dalje da ti to nije potrebno i da si mlada za zatezanje
je l tebi opustena koza od dijete?
 
HeBePoBaTaH_:
:lol:
Ma ne Kodžak, nego Prozak, bre, elixir mladosti...
ma ti zezas nesto samo ne znam sta si smislio :confused:
btw znas da ima zena koje su mazale kreme na hleb jer na reklami pise da je krema puna vitamina???
a elisabeth arden ima neke pilulice koje se otvore i mazu na lice e pa neke su ih gutale :shock: i posle kazu "one vase pilule su merde,nista ne deluju"
 
Ma nije:) Imam ok lice,zadovoljna sam, samo znas,uvek ti se cini da moze bolje:) Ma najvise me nervira sto ponekad izjutra,ono kad ustanem,izgledam naduveno i umorno.Pa sam mislila da je u serumima spas:)
 
e kajem se sto sam ti dala
ako je naduveno koristi kremu u gelu,to inako odgovara masnoj kozi...drzi je na hladnom mestu pa ca splasnuti,umivati se hladnom vodom takodje.to nije problem koji se resava zatezanjem
ako hoces serum savetujem ti da koristis neki za hidrataciju,japanska marka "kanebo" ima dobre,ili 365 od lancastera,on je dobar i za sjaj i svezinu lica,ima male cestice koje privlace svetlost i reflektuju se,sem toga moze se koristiti i na plazi tj sa zastitnim kremama...
 

Back
Top