MAX PAYNE2 - PROBLEM

Udjes u tu kao kabinu ili sta je vec,bele boje,i zatvoris vrata,imas sa leve strane neko dugme,dodjes do njega i stisnes E ....malo sacekas i izadjes odatle i samo nastavis............. :? :? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
taurus:
zaglavio sam se! treci deo, poglavlje osam. poglavlje pocinjem samo sa pistoljem, sredim 3-4 strazara ali podrum je miniran a sva vrata zakljucana i sve eksplodira! sta da radim?
Druze probaj ovo.Na exe ikonu stisni desnim tasterom
otvorice ti se meni.U target dodaj +developer.Zatvori i sacuvaj.Kada udjes u igru stisni f12 ili f8 i u komandnoj liniji unesi coder.Sad ti nemoze niko nista a imas svo oruzije.
 
Taj mali je *****.Ja sam presao Max Payne 2 za 2 dana.AAAA jel ko to moze.IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII to bez sifri!!!!!!1 So be cool 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) and **** you
 
yutmt:
Taj mali je *****.Ja sam presao Max Payne 2 za 2 dana.AAAA jel ko to moze.IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII to bez sifri!!!!!!1 So be cool 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) and * you

Pa sta sad si faca, tako glupu i kratku igru mozes preci za par sati igranja.
Oskreno koristio sam samo jednu sifru i to onu da se Mona setka gola sa pistoljima i ostalim oruzjem :oops: (zbog toga sam se samo setio kako su izgledali moji igracki dani)
 

Back
Top