FLAMINGOSI

Za mene FLAMINGOSI i jesu pobjednici!

Vjerujte da me, kao crnogorku, prvi put u zivotu sramota svoje drzave, odnosno sacice ljudi iz vrha, koji vuku sve konce, donose sve odluke i stoje iza svega ovoga, a kao marionete drze u rukama ovu nevinu djecu, bolje reci PROIZVOD, jer ih i reklamiraju kao "Made in Montenegro" !!!
Neoprostivo je bilo ono sto se desilo prosle godine, a ovo je vec... Ma nemam rijeci! Dno, skandal, sramota, katastrofa..!
Jasno je da je ovo politicki motiv, da bi se postigao taj cilj koji ta sacica zeli!

Vjerujte da sam ja, moje okruzenje, prijatelji - zgrozeni!

Iskreno se nadam da na ovome nece ostati, dragi prijatelji iz Srbije, molim vas da se pobunite, trazite preispitivanje regularnosti glasanja i diskalifikaciju pobjednika! Ja cu biti medju prvima koja ce potpisati peticiju da se Flamingosi salju na Evroviziju!!!!!



Veliki pozdrav iz Podgorice!
 
Ma Flamingose ne volim - debilna, bre, grupa!
Onaj Ognjen ima ruzan glas i dok prica, a kamoli kad peva.
Ali ako je ucinjena nepravda i ukoliko su oni zasluzili da pobede, onda je to vec druga prica....Nadam se da nece ostati na ovome. Ne zbog tih ptica, sta li su, vec zbog pravde.
 
PoZ za navigator! Veruj mi, nadao sam se da i Crnogorci misle sto i mi, jbg realno Flamingosi jesu najbolji, a ono sto je ziri uradio je u najmanju ruku ruzno
E sad, kako mozemo da organizujemo neku peticiju preko neta?
 

Prilozi

  • dancing_bird.gif
    dancing_bird.gif
    27,4 KB · Pregleda: 559
Sta bre misle ovi glupi Crnogorci? Pa mi smo za njih carevi. Smradovi odvratni. Neka se teraju u svoju bednu drzavicu. Nemaju cak ni salu za odrzavanje njihove Crnovizije, pa u bednom studiju. A ucesnici cevce sokice iz plasticnih casa. a Banjo, faca, zabavlja naciju. Sta da kazem!!!!! Grozno i jadno!!!!!!
 
Retko placem ali sam nocas bila ocajna.Sramota jedna za Crnu goru. Trebalo nas je opametiti proslogodisnje glasanje ali na zalost nije.Sve cestitke FLAMINGOSIMA a nama ostaje samo da zalimo.
 

Back
Top