Pare, pare, pare, volim samo pare !!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
Danas je sve vise devojaka koje vise gledaju materijalnu stranu kod muskaraca, a manje idu za svojim srcem.
Sta je uzrok tome da devojke budu toliko opteracene sta "frajer" vozi, ili koliko para ima...
Sve vise cujem od devojaka pricu " e znas koja kola vozi..., oblaci se markirano...kupuje mi skupe poklone..."???

Sta je to u nasem drustvu da devojke sve vise teze sponzorstvu ...?
 
MIMA blue:
Danas je sve vise devojaka koje vise gledaju materijalnu stranu kod muskaraca, a manje idu za svojim srcem.
Sta je uzrok tome da devojke budu toliko opteracene sta "frajer" vozi, ili koliko para ima...
Sve vise cujem od devojaka pricu " e znas koja kola vozi..., oblaci se markirano...kupuje mi skupe poklone..."???

Sta je to u nasem drustvu da devojke sve vise teze sponzorstvu ...?


PA jasno, tako ih od malena uce u kuci, pre svega mame.
 
Zbog ekonomske situacije u drustvu....toga ima u celom svetu samo je kod nas taj stalez koji je ekonomski ugrozen 90% stanovnistva... pa je stoga i toliko sponzorusa.
A i poznate su cinjenice da se vecina devojaka pali na mocne muskarce...mnoge kazu da kad je muskarac mocan ili poznata licnost itd....da mnogo lakse dozive orgazam, i da cak penis ne igra neku veliku ulogu mislim njegova velicina (7-10 cm).
 
MIMA blue:
Danas je sve vise devojaka koje vise gledaju materijalnu stranu kod muskaraca, a manje idu za svojim srcem.
Sta je uzrok tome da devojke budu toliko opteracene sta "frajer" vozi, ili koliko para ima...
Sve vise cujem od devojaka pricu " e znas koja kola vozi..., oblaci se markirano...kupuje mi skupe poklone..."???

Sta je to u nasem drustvu da devojke sve vise teze sponzorstvu ...?

To je isto kao kad bi pitao zasto momci teze da rade i da zarade dosta,svi bi voleli ali neko moze a neko ne moze,zar ne? Samo onaj ko laze on ce da kaze "e mene nije stalo do para". Devojke mogu lako da dodju do para i preko decka pa zato teze sponzorstvu. Ali ima i kad je suprotno,kad decko tezi sponzorstvu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top