Formatiranje diska

Hmmmm.. Dosta neobicno.. Moram da priznam da je 15.7 GB preeeeevise ako si samo instalisao sistem..

Iz mog iskustva Win XP + SP2 ne bi smjelo da predje 3 GB, sa drajverima naravno..

Dakle, bez instalacije bilo kojeg korisnickog programa.. Sve je to bas neobicno..

Ajd, provjeri tri stvari stvari,
prva je koliko je tezak (koliko zauzima) C:\Windows
druga je : C:\Documents and Settings
i treca: C:\Program Files

Javi nam velicine ovih direktorijuma, zanima me bas odakle toliko zauzece ako si instalisao samo system...
 
Pa Slavik, samo ti se kaze.. dakle instalacija XP OS-a je u redu, cak zavidnih 1,46 GB..

Pogledaj detaljno sta ti se nalazi u Documents and settings.. Imas nesto sto ne valja tamo..

Preberi sve.. Mora da postoji fajl koji je glomazan (u GB)..

provjeri najprije tmp (temp).. Tamo se nalazi tvoj problem sa tolikim gigabajtima..

Poz.
 
Baki pogledaj da slucajno nemas u skrivenim datotekama neke foldere ili slicno ali moze i da se desi da ti je hard pred smrt,moze da se desi ako si delio particije ili slicno da zabrljavi , probaj ti njega ponovo da formatiras ,ako imas vise particija, onda ove ostale osim sistemske formatiraj preko sistema, a sistemsku normalnim putem pa podigni novi windows nemam vise ideja pisi simtome pa cu da se setim jos necega

pozdrav
 
Procitao sam i pre tvojeg bespotrebnog komentara...? Sta sam to lose rekao...lepo sam trazio da nam posalje sliku da vidimo sta se desava?

Cemu uopste ovakvi komentari, moderatori su tu da obrisu nepotrebne postove...
 

Back
Top