Kondom

Koliko cesto koristite kondom?

  • Uvek

    glasova: 11 40,7%
  • Ponekad

    glasova: 8 29,6%
  • Kondom?Cemu to sluzi?

    glasova: 8 29,6%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
nadam se da ovo pitanje postavljash chisto statististike radi, a ne da tudju glupost koristish kao relevantan faktor za donoshenje sopstvenih odluka :shock:
 
Па зависи...кад си дуже у вези...једноставно не желиш увек да га користиш...постоје и други видови заштите (првенствено од трудноће)...уз неизоставни coitus interruptus још нешто укомбинујем...или чак и 2 вида заштите у време плодних дана (оријентационо)...

У случају кад је у питању неко нов...никад не можеш бити довољно сигуран...ту је кондом под морање...
 
kondom...jeste gadan skroz...al neizostavan u svakom pochetq...

joooj ovo moram da "ispricham"...zatvaramo u 8...u 5 do 8 upada zhena..jao jao dajte mi ABF film...i mi kao damo joj...ona bukvalno uzdihana vidi se da je u zhurbi...dolazi ista zhena sutra "shta ste mi ono dali mamu vam ***** lopovsq ja tju vas na sud"...smirite se gospodjo shta nije u redu?..."shta shta nije u redu kakav je to nachin...sinotj ste mi ovo prodali istekao mu rok"...i baca pakovanje od abf filma...izvinite kako mu proshao rok ovde pishe do 2007me..."ne zanima me shta pishe...ja sam to popila zapenila mi usta nisam mogla ni da se ljubim a da ne pricham neshto drugo...nego tju ja vas na sud"...popili?...ali gospodjo ovo se koristi vaginalno..."shta?"...vaginalno gospodjo vaginalno...ovim mazhete vaginu a ne usta ovo je vaginalni film..."ajoj"...zhena planu kao bulka okrete se i bez rechi nesta brzim korakom...vishe je nisam vidjao...a bila je tako simpa (:
 
AntunTun:
...ne zanima me shta pishe...ja sam to popila zapenila mi usta nisam mogla ni da se ljubim a da ne pricham neshto drugo...nego tju ja vas na sud"...popili?...ali gospodjo ovo se koristi vaginalno..."shta?"...vaginalno gospodjo vaginalno...ovim mazhete vaginu a ne usta ovo je vaginalni film..."ajoj"...zhena planu kao bulka okrete se i bez rechi nesta brzim korakom...vishe je nisam vidjao...a bila je tako simpa (:

Molim te reci mi da je ovo samo sala!!

@raindog
Postavio sam temu onako,eto statistike radi,ja ga licno uvek koristim,bio u vezi ili ne.
 
hahah :D
mozda je i trudna ostala!!!
tako je meni jedna drugarica (srecom) rekla da joj je ginekolog prepisala ginodaktanol tablete. nije jadna znala da se to ne pije. :lol:
 

Back
Top