Nadrazivanje u busu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O da... pazi zadnji slucaj:
Upadam ja u bus i stajem na metar i vise od jedne devojane... Na sledecoj stanici ulaze ljudi i ona se nagura tik uz mene... a njena guza mi stisne moju ruku...
Ja se lepo kulturno blago izmaknuh da ne ispadnem ja neki manijak sto pipka zene po busevima... Kad eto ti nje opet mi se nagura... I ja tu poceh da se dvoumim sta ova hoce jel... :lol: Kad ona izvuce svoj mobilni i poce da klima glavom levo desno... I tad mi se nabije na ruku i pocne da klima gore dole i da prica na mob "da, da"... Ja se opet malko odmaknuh ne kontajuci... kad ona na mob "ne, ne..." i opet mi se nabije na ruku i "aham, da , jeste"... :lol: I ja skontah... :idea: E dalje je vec cenzurisano... :lol:
I onda je sisla na nekoj stanici... :( I ja ostadoh slomljenog srca...
 
mackica ns:
E Pero, znala sam da se baš o tebe češu:lol:
Pa da pisano je vec i ranije o tome...
Nego cesu se o bilo koga... ne smes ni da okrenes glavu u busu da ne bi video neciju ruku tamo gde ne treba...

Takodje mi je poznata i ta podcenjivacka filozofija, "Ides busom?!? Ja uvek samo kolima"... folirantkinje... A da je pitas koliko zaradjuje i sta poseduje... mooda labudova...
 
Aleksej_BASO:
A jeste videli snimak one ribe sa EXITA koja se trlja na granu nije znala da je snimaju.... :D
c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top