Samo da nas Rusi vise ne brane
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Samo da nas Rusi vise ne brane

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Samo da nas Rusi vise ne brane

Evo ovog ipak tuznog dana, ponovo sam je prisetio koliko je Slobodan Milosevic ,neka mu je laka zemlja pogresio sto je verovao Rusima.
    Bez obzira sta je on sve ucinio ili upropastio za ovu zemlju ja kao pravi hriscanin ne mogu pricati nista lose o pokojniku.
    Samo bih zeleo da kazem par stvari na mojoj temi.Danas posle vesti da je Milosevic preminuo u Seveningenskom pritvoru ja definitvno donosim odluku da nasa drzava ne treba da isporuci vise nijednog haskog optuzenika
    To je zaista jedno kriminalno udruzenje masona, koji nemaju ni malo humanosti.Pa zar da dozvole da premine bolestan covek :shock:
    Reci cu Vam jednu istinu, cak i u nasim zatvorima kad se sazna da je covek jako bolestan i one najokrutnije zarobljenika pustaju na slobodu da bi te poslednje dane docekali u miru.
    Ovi vampiri ni to malo ljudskosti nisu umali, barem da ga prebace u bolnicu ako nista drugo.
    To je prva stvar, druga stvar je pogledajte sta rade sa ostlim Srbima u tom zatvoru, leze po 4 god. bez pocetka sudjena.Ljudi pa to nema nigde na svetu, samo u tom leglu zla i negde po Americkim logorima.
    Trece, zasto ne uhapse na desetine (mozda i stotine) Albanaca za koje je nasa drzava dale valjane dokaze da su pocinili ratne zlocine nego ih promovise za Predsednike pokrajine kojoj ce uskoro dati i nezavisnost.

Jasno je koji su bili ciljevi svetskih mocnika od samog pocetka, i sasvim je jasno da ce ih oni i isouniti ali veruj te ma da je za to kriva niko drugi no "nasa braca" Rusi.
    Oni su bili ti koji su doneli ultimatum Milosevicu u Beograd i oni su ti koji su ga prevarili da potpise kapitulaciju.Da smo mi izdrzali samo josh jedan mesec agresije ( a mogli smo) stvari bi bile sasvim drugacije. Ne bi uistinu imali ovoliko banaka koliko ih sada imamo u Srbiji ali sam siguran da bi imali jednu jaku i ujedninjenu drzavu, koja je uspela da odoli agresiji najvecoj svetskoj sili.
    Ovako zahvaljujuci potkuoljivim Rusima dospeli smo u mnogo bezizlajniju situaciju nego da smo ostali pod diktaturom Milosevica.

Hteo bih da porucim Karadzicu i Mladicu da se niposto ne predaju i dozvole da ih odvedu u tamnicu i postupaju prema njima bukvalno kao prema svinjama, jer oni to verovatno nisu zasluzili.Nemoj te da verujute da ce ovom narodu biti bolje ako vi odete tamo jer nece.
    Ovo je klasicna ucena a ko jednom pristane na ucenu uvek ce ga ucenjivati.

Ovim svetom vlada nekolicina ljudi kojima je moc udarila u glavu i koji su izgubili svaki razum.
    Ja bih samo zamolio "nasu bracu" Ruse da nas nikad vise ne brane i da ne stite nase interese.
    Napadnite nas ako hocete samo vas najljubaznije molim nemoj te nas stititi vise nikad
    Ne mrzim ja Ruse, postujem ih velika su ona nacija, i zeleo bih da imamo prijateljski odnos sa njima, samo bih zeleo da nas oni nikada vise ne brane i da se ne zalazu za nas.Mnogo je lakse kad znas da si sam nego kad ti neko obecava da ce da ti pomogne a na kraju ti bas on zabije noz u ledja.Ne pricam ja ovo za ruski narod nego za njihove drzavinke.

Eto samo to toliko sam hteo da kazem i nista vise.

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Samo da nas Rusi vise ne brane

Ej, na zoudmilu sam teo da ti napišem nešto u spomenar, ali traže neke pluginove...
    Ebe mi se da ih instaliram!

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Samo da nas Rusi vise ne brane

Samo ti treba flash player nista vise, ali bez obzira opet nemozes tu nista ti da upisujes to mogu samo ja, trebo bih taj projekat da zavrsim, ali bogami tesko da ce biti ista od toga :?

Slične teme

1. Rusi kažu: Srbijo samo mirno
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 19.06.2008., 17:42
  2. Rusi brane svoju braću!!!
    Autor branko.bl u forumu Politika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 27.04.2008., 19:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor