Ćaskić

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Znate li onaj vic kad Mujo priča Hasi da je otvorio kafić, a Haso ga ispituje - ima li tamo pive?
-Ima Haso
-A, ima li tamo rakije?
-Ima Haso
-A ima li tamo vina?
-Ma ima svog pića Haso!
-Pa dobro, zašto se onda ne zove PIĆIĆ, nego KAFIĆ????:razz:

E, tako smo mi dugo, dugo imale 'naš', lokalni kafić u koji smo dolazile bilo kad i znale da ćemo nekog naći; kad smo tužne, kad nam je dosadno; gledale tamo TV (Lisice:-) ), igrale pantomime, kladile se na fudbal i svašta tako... Više vremena smo tamo provodile nego kod kuće. I zanosile smo se kako ćemo jednog dana stvarno otvoriti baš NAŠ kafić i nazvaćemo ga Ćaskić; jer dolazimo tu da ćaskamo:-D

Elem, naš kafić-ćaskić se već davno zatvorio, mi drugi naravno nismo otvorile:roll:
Ali, mogle bismo ovde da imamo jedan virtuelni ćaskić; da svratimo bilo kada, skuvamo kafe i znamo da nekog ima:-) Kad je na drugim temama dosadno, ili kad bismo nešto da podelimo sa drugima a nema pogodnog mesta; nešto da pitamo a ne otvara nam se nova tema... A može i da se tračari; kao Ogovaranje 2 (sećate se teme i kako je bila posećena?):razz:

Pa eto - dobro došle u Ćaskić;)
 
Aj' dobro caskic, al' ogovaranje??? Pa to se i ovako radi na pp, dokle, bre, dokle?

E ja ne znam nijedan vic. I ne podnosim ih, jer me jedna klinka udavila onomad da bi me impresionirala i sad kad neko kaze "Jel' znas onaj vic?", meni se automatski ukljuci sistem za odbranu, i kazem "Znam!" i pobegnem. :lol:

Nego meni bas divan dan danas, opustencija i tako...:razz:
 
Ja ne ogovaram na pp:? Ja sam ogovarala jedino tada na toj temi ogovaranje, ali pošto je svako ogovaran mogao da se pročita; pa to i nije baš neko ogovaranje.
Dobro, nemojte se ogovarati, meni kad baš dođe ja ću malko; al' ja bwe tako slatko ogovaram da mi niko ne zameri:razz: :lol:

Ovih dana kako upalim TV, tako Brus Vilis na njemu:? Na svim kanalima, šta se to dešava:|
 
Mačkice - i meni moj kafić nedostaje... Uvek sam iz škole a kasnije i sa posla prvo dolazila tamo pa išla kući... Bacim torbu i jaknicu i potrčim u zagrljaj šankeru.
Iskukam mu se na ceo svet, to kukanje više liči na ,,nja, nja, nja''
Pa mi on smućka jedan kapućino (kafu kašičicom krade iz aparata da mi ne naplati) i onda tračarimo dok se ne skupi ekipa.
 
sretnu se meda lav i pile

Meda kaze " kad se ja proderem u shumama severne amerike, svi zadrhte od straha "

Lav kaze : "Ako ja zagrmim u savani , cela Afrika me se uplashi."

Pile ce na to: "Jaka stvarl. Ja samo zakashljem, i cela se planeta usere u gace."
3.gif
 
Ја би вас што се вуцарате по тим џабалебарошким институцијама као што су кафићи, ћаскићи и други говнићи, лепо све ухапсио а затим наредио да се одведете на принудни рад и да радите нешто корисно. Мада, још једно добро и конструктивно решење би било - с обзиром да имате необичну потребу да ћаскате - да се принудно упослите у неке медијске институције (телевизија, радио, градски разглас и сл.) као спикери који би цео дан понављали као на Сиенену градиво које грађани треба да науче. У овом случају то би имало пре свега васпитно образовну функцију.
 
Aaaaa. niko neće da ćaska:(

Jel' vas obradovao ovaj nenadani sneg, ili iznervirao?
Ja sam prvo poludela, jedva čekam proleće i toplo; ali smo danas bili na sankanju, pa mi je super:razz: U stvari, i nije neko sankanje, ne smem baš da sde spuštam i padam, al' me muž vukao oko kvarta... Ceo komšiluk nam se smejao; ja jedva sela na sanke:lol:
 
hahahaaa Mačkice:p
ja kada sam prvi put bila trudna, bila zima i muž mi obećao sankanje:p
ali nema nade, dani prolaze i ništa,
čini mi se da sam pre čekala sneg nego da se već jednom porodim:p
i prvi sneg je pao dok sam se porađala:p:p:p:p
ja rekla mužu, namerno si to tako!
a on kaže (nema pojma jadan o čem jato) a šta bre?
pa da me ne vučeš....
mislim da nikada nije skontao:p
stvarno blesavo:p
 
mackica ns:
Aaaaa. niko neće da ćaska:(
Jel' vas obradovao ovaj nenadani sneg, ili iznervirao?

Ja sam se oduševila što je najzad pao. Jeste da mi stvara probleme dok idem na posao, ali je barem moj klinac srećan. Vodili smo ga na sankanje, to mu je bilo prvi put u životu (juče je napunio 18 meseci), i bio je oduševljen.

Primetila sam da tamo gde smo mi išli njega da sankamo, a to je pored igrališta iza jedne zgrade, gde se deca obično igraju kad je lepo vreme, nema žive duše. Sneg potpuno bio ravan, mi ga utabali. Nije mi jasno gde su sva ta deca. Ja kad sam bila mala morali su da me odvlače kući kad je bilo snega! A meni se čini da je Banovo Brdo puno mladih bračnih parova i da ima baš mnogo male dece, ali kad je pao sneg svi se valjda zavukli u kuće, šta li je... :roll:
Izgleda se ljudi osim promaje, plaše i hladnoće! :-?
 
A kad smo bezali sa casova u gimnaziji..
Prepodnevna smena, prva dva casa srpski, Hill se otvara u pola 9, a mi se nacrtamo u 8 ispred
i cekamo da nas puste unutra.
A neki smo drugi kafic nazvali Tuzbaja, jer su stalno pustali neku tugaljivu muziku, ni dan danas ne znam kako se kafic stvarno zvao.
 
vole ljudi da se plase.nema vece radosti za decu od snega i mora.a roditelji ne bi bili to sto su da ne drame.
podsetila si me mackice na moje omiljeno mesto kada sam bila u srednjoj skoli.poslasticarnica u knez mihailovoj na uglu sa 7.jula (kralja petra).drzala dva brata koji su je jednom prilikom izgubili na kocki.posle napravili neki novi vlasnici butik,onda je ponovo bila poslasticarnica,pa je sada butik decije garderobe.e, tu je bilo najlepse zito sa slagom na svetu.tu sam provela mnoge dane caskajuci sa drugaricama.i onda malo dalje u istoj zgradi,grcka kraljica stara bgd kafana.tu smo umeli da se okupimo i cavrljamo onoliko.preko puta pizzerija snezana,a malo dalje kafana kolarac.sa sve onim kockastim stoljnjacima (ako se tako kaze) i limenim pikslama.pa basta SKC-a u koju smo isli i pre i posle skole.sada imam neka druga mesta na koja idem,ali kada god prodjem pored ovih izmame mi osmejak.
 
"marsh na drini" pobegnemo iz prve pa se "sakrijemo" tamo.nekada su nas izbacivali, nisu hteli da nam sluze pivo,cinkarili nas profesorima :lol:najbolje je bilo kada se sa nekima od njih sretnemo.dodju na pice za vreme odmora.ili ludi aca faca profesor iz fizike,koji je bezao sa casova.cim sine sunce on se obuce u belo od kacketa do cipela.stavi rokovnik pod misku i samo gleda kako da klisne.kad god smo imali fiziku zadnji cas,on dodje u ucionicu i sapatom kaze "deco ja ne mogu vise da sedim u ovoj skoli, ajde polako da nas niko ne cuje,da pobegnemo" i onda svi zajedno na prstima kroz hodnik pa juris.koliko puta sam ga srela na dorcolu,seta se "dobar dan profesore vi opet pobegli?" " ma pusti,smucila mi se skola"
 
Moj dragi i ja smo prve dve godine zabavljanja non stop isli u citaliste u Zmaj Jovinoj ulici. Tamo je bila opustena atmosfera, konobari nas poznavali, mi se izvalimo na dvosedu i uzivamo u toploj cokoladi. Bila je tad jedna ekipa mladjih od nas koji su tu cesto visili al ne svako vece kao mi. Sad se ne secam kad smo poslednji put bili tamo. :?
Dok sam isla u srednju skolu sa drugaricama sam odlazila u restoran u Pinkiju na kafu, jer smo tamo mogle da okrecemo solju, zamisljamo zelje, parove i znate vec...to nam je bio gust... ;)
Mackice tema je super!
 
Struja:
"marsh na drini" pobegnemo iz prve pa se "sakrijemo" tamo.nekada su nas izbacivali, nisu hteli da nam sluze pivo,cinkarili nas profesorima :lol:najbolje je bilo kada se sa nekima od njih sretnemo.dodju na pice za vreme odmora.ili ludi aca faca profesor iz fizike,koji je bezao sa casova.cim sine sunce on se obuce u belo od kacketa do cipela.stavi rokovnik pod misku i samo gleda kako da klisne.kad god smo imali fiziku zadnji cas,on dodje u ucionicu i sapatom kaze "deco ja ne mogu vise da sedim u ovoj skoli, ajde polako da nas niko ne cuje,da pobegnemo" i onda svi zajedno na prstima kroz hodnik pa juris.koliko puta sam ga srela na dorcolu,seta se "dobar dan profesore vi opet pobegli?" " ma pusti,smucila mi se skola"


:D :D :D :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top