???renault megane???
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ???renault megane???

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ???renault megane???

Kad ste vec usli da pogledate temu, mozda i mozete da mi pomognete...
    Intesuju me sva misljenja, preporuke ili kritike o reno-meganu sa motorom 1.9 dci (ili obican dizel)...

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: ???renault megane???

Pretpostavljam da pitas za novog megana.... vozio sam jedno vreme taj model u karavan verziji. Glavni adut su po meni kocnice. To auto ima neverovatno jake kocnice. Mnogi govore da se radi o ABS-u ali nije to vizio sam mnoge automobile sa ABS-om ali nije to to. Megan koliko ja znam ima zvanicno najkraci zaustavni put u klasi (a verovatno i sire). Inace neki opsti moj stav je da vozila proizvedena od strane vodecih firmi (Reno, Pezo, Citroen, VW, BMW, Mercedes, Alfa.....) nakon 2000-te godine bez mane. To sto neki navode kao mani slabu preglednost pri voznji u rikverc ili nedostatak "pregrada za sitnice" su po meni cista prosеravanja... Iskreno mislim da je Megan II poprilicno dobar auto ali je malo iskljuciv sto se tice izgleda... jos nisam naisao na nekog kome je njegov izgled "onako" svi koji su ga komentarisali su govorili ili da je super ili da je ruzan na kvadrat... meni licno se svidja...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •